Meble recepcyjne i meble do poczekalni - producent


Luksusowe meble recepcyjne: nowoczesna lada recepcyjna ze szklanym blatem i szklanymi frontami. Lada okrągła, za przeszkloną ladą krzesła recepcyjne / fotele

Meble do recepcji na wymiar: okrągła lada recepcyjna ze szklanym blatem i krzesła / fotele
Jak powinna wyglądać recepcja


Recepcja to miejsce, w którym Państwa Klient po raz pierwszy spotyka się z obsługą Państwa firmy / instytucji. Niezależnie czy jest to recepcja hotelowa, recepcja w kancelarii prawnej, recepcja w poczekalni fryzjerskiej, recepcja w salonie kosmetycznym czy recepcja w gabinecie lekarskim - dobrej jakości, a w szczególności ekskluzywne meble recepcyjne mogą 'już od progu' wywrzeć na Kliencie oszałamiające wrażenie, dzięki któremu będzie on do Państwa już 'na dzień dobry' pozytywnie nastawiony. Nikomu przecież nie trzeba tłumaczyć jak istotne jest to pierwsze wrażenie, które nasza firma / kancelaria / hotel / pensjonat lub inny obiekt może wywrzeć na gościu (niestety) tylko raz. Dobrze ten jeden jedyny raz wykorzystajmy.

Mając na uwadze to, jak istotna z punktu widzenia kontaktu z Klientem jest nasza recepcja lub poczekalnia powinna ona być miejscem, w którym Kontrahent / Gość poczuje się przede wszystkim komfortowo. Miejscem, które - nawet jeśli przyjdzie mu w nim spędzić trochę czasu - będzie mu się wyłącznie dobrze kojarzyło. Oprócz miłej i zarazem profesjonalnej obsługi również aranżacja wnętrza Państwa recepcji / rejestracji / poczekalni oraz styl i walory użytkowe mebli w niej się znajdujących mają na co dzień ogromny wpływ na Państwa interakcje z Klientami, a o ileż łatwiej o pozytywne relacje w pięknym, stylowym lub nowoczesnym, a na pewno bardzo starannie zaplanowanym od strony ergonomii otoczeniu.

Lada recepcyjna na wymiar - podłużna i łamana. Lada w większości drewniana w kolorach drewna i białym. Za ladą inne meble recepcyjne: szafka i półki do zabudowy, stolik, dwa krzesła. Na ladzie doniczka z drzewkiem bonsai

Meble do recepcji na zamówienie. Podłużna lada recepcyjna łamana i półki do zabudowy.Producent mebli do recepcji i mebli do poczekalni na wymiar


Produkujemy meble recepcyjne na wymiar - krzesła, ławy, ławki, fotele, siedziska, wieszaki, stoliki, witryny, gabloty, regały, szafy, szafki, lady recepcyjne - idealnie stylistycznie dostosowane do aranżacji Państwa wnętrza. Z aktywną pomocą Państwa personelu sprawiamy, że Klienci chcą z ochotą do Państwa profesjonalnej recepcji / poczekalni czy rejestracji wracać. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że piękne i trwałe meble recepcyjne w firmie czy innej instytucji zarządzanej przez Państwa to nie tylko wydatek, ale i doskonała inwestycja. Jeśli w procesie użytkowania meble w poczekalni / recepcji rzeczywiście okażą się trwałe i przez długi czas będę pozytywnie oddziaływały na relacje między firmą a jej Klientami inwestycja ta zwróci się szybko i z nawiązką.

Brązowe biurko w kształcie litery L. Duże biurko dla dyrektora / prezesa albo do recepcji

Biurko recepcyjne lub dyrektorskieNowoczesne recepcje w stylu loft, i recepcje w stylu glamour, rustykalnym, eko, vintage


Wit Stwosz to producent mebli recepcyjnych na wymiar do bardzo różnorodnych stylistycznie aranżacji. Mamy w ofercie między innymi:

To oczywiście tylko wąski wycinek naszych możliwości stylistyczno - designerskich, w rzeczywistości produkujemy meble recepcyjne na wymiar stylowo nawiązujące do niemal dowolnej koncepcji. Recepcja w stylu retro, art deco, boho, black & white, Bauhaus, kolonialnym, wiktoriańskim? Z przyjemnością!

Meble recepcyjne na wymiar, oprócz recepcji na zdjęciu widoczna jest lampa, schody i winda

Elegancka recepcja naszej produkcji
W jakim biznesie ważne są dobre meble recepcyjne?


Dobre meble recepcyjne na wymiar czynią istotną różnicę w codziennym funkcjonowaniu firm i instytucji, w których Klient siłą rzeczy choć część swego czasu spędza w rejestracji, w poczekalni, w holu czy w dedykowanej sali obsługi. Z tej perspektywy istotna dla codziennego funkcjonowania firmy jest albo przynajmniej może być (każda organizacja może być przecież zorganizowana na swój oryginalny sposób):

Niezależnie od wyżej wymienionych ostatnimi laty zyskują też na popularności nowoczesne recepcje w budynkach mieszkalnych do listy można więc dodać:

Oczywiście jeśli typ Państwa działalności nie został wyżej wymieniony w żadnym wypadku nie oznacza to, że recepcja w firmie / recepcja w instytucji tego typu nie może być istotna. Zapraszamy do kontaktu, chętnie uzupełnimy listę na naszej stronie www i stworzymy meble recepcyjne na zamówienie dedykowane dla Państwa gabinetu, salonu, kancelarii, biura, firmy czy dowolnej innej działalności.

Ładne i wygodne meble do poczekalni na zamówienie: wygodne sofy (jedna sofa trzyosobowa i jedna dwuosobowa) i fotel oraz eleganckie, okrągłe szklane stoliki kawowe. Na ścianach poczekalni obrazy, na stolikach świeczki i lampka. Sofy i fotel tapicerowane, kolorze białym / kremowym z czarnymi drewnianymi nogami.

Meble do poczekalni tapicerowane (sofy i fotel) oraz stoliki z drewna i szkła
Jakie rodzaje mebli do recepcji / do poczekalni produkujemy?


W Wicie Stwoszu produkujemy bardzo różnorodne meble kontraktowe do recepcji i poczekalni. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Drewniane meble do poczekalni / recepcji - biała sofa trzyosobowa i dwa fotele. Sofa i fotele tapicerowane, oprócz nich widzimy tu dwa drewniane stoliki (jeden długi prostokątny, drugi mały kwadratowy) z lampką i wazonem kwiatów oraz obraz na ścianie

Eleganckie i bardzo wygodne meble do poczekalni lub do recepcji: tapicerowana sofa drewniana i fotele (również drewniane i tapicerowane). Oprócz mebli tapicerowanych małe drewniane stoliki.
Ceny lad recepcyjnych i innych mebli do poczekalni / recepcji


Ponieważ produkujemy meble recepcyjne na wymiar i zawsze na zamówienie konkretnego Klienta nie mamy gotowego cennika - jesteśmy producentem mebli do poczekalni / recepcji, ale nie sklepem internetowym. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów - z całą pewnością zaoferujemy Państwu ceny producenta :)

Ładne meble do recepcji / poczekalni: wygodne drewniane fotele tapicerowane i niski drewniany owalny stolik z metalowymi nogami o nietypowym kształcie. Wzdłuż ściany półka na wymiar (na całej szerokości ściany)

Meble do recepcji lub poczekalni. Wygodne drewniane fotele tapicerowane, półka na wymiar i drewniany owalny stolik
Meble recepcyjne białe, recepcje w kolorze drewna, lady recepcyjne czarne i kolorowe.

Kolory mebli do poczekalni i do recepcji


Nasze meble recepcyjne na wymiar są dostosowane do indywidualnej stylistyki - również kolorystyki - Państwa wnętrza. Ze względu na zindywidualizowany proces projektowania i produkcji Państwa mebli w kwestiach kolorystycznych nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Meble do poczekalni / do recepcji z naszej firmy mogą mieć właściwie dowolny kolor. Oferujemy meble recepcyjne białe (w tym meble recepcyjne białe na wysoki połysk), szare, czarne oraz we wszelkich możliwych kombinacjach tych kolorów: biało - czarne, czarno - białe, biało - szare, szaro - białe, szaro - czare i czarno - szare. Produkujemy stylowe lady recepcyjne w kolorze brązowym, kremowym, ecru, wanilii (waniliowym), kawy z mlekiem, cappucino lub beżowym oraz nowoczesne lady recepcyjne niebieskie, zielone, w kolorach pastelowych, w kolorze turkusowym, morskim, błękitnym, seledynowym, a nawet czerwonym, żółtym, różowym lub pomarańczowym. Niektóre nowoczesne recepcje w stylu loft (loftowym) nie stronią od koloru betonu, rdzy lub piasku, inne aranżacje stawiają na nie mniej odważne i nie mniej nowoczesne meble recepcyjne w kolorze popielatym, bordowym, fioletowym, brzoskwiniowym, marmuru (marmurowym), calvados, miętowym (mięty), taupe, trawy morskiej, zielonym (np. butelkowej zieleni), pistacjowym, grafitowym, trufli, antracytowym, fuksji, miodowym.

Największą popularnością cieszą się jednak wcale nie ekstrawaganckie i nowoczesne recepcje kolorowe, ale te bardziej stonowane, klasyczne recepcje białe oraz recepcje w kolorze drewna: buku, olchy, jesionu, jasnego lub ciemnego dębu (dąb bielony, dąb classic, dąb april, dąb canyon, dąb san remo, dąb sonoma, dąb truflowy, dąb wotan), sosny, orzecha, modrzewia, brzozy, wiązu (wiąz piemonte, wiąz baron, wiąz mat), mahoniu, hebanu, wenge, palisandru, jatoby, teaku... Mamy też w ofercie meble recepcyjne tapicerowane (krzesła, fotele, siedziska, ławy), a pełna dowolność kolorystyczna dotyczy oczywiście również doboru koloru ich tapicerki.

Nasze lady recepcyjne mogą być matowe, półmatowe albo wykończone na wysoki połysk. Niemal niezależnie od trendów panujących aktualnie w designie Państwa szczególną popularnością cieszą się niemal ponadczasowe białe lady recepcyjne na połysk oraz różnie wykończone klasyczne lady recepcyjne w naturalnym kolorze drewna.

Meble do poczekalni: szara sofa, krzesło, szklany stolik kawowy, biała półka i szafki na wymiar

Meble do poczekalni i recepcji: bardzo długa, wygodna kanapa, ładny szklany stolik, białe półka i szafki na wymiarLady recepcyjne


Lady recepcyjne to prawdopodobnie najważniejsze meble w Państwa recepcji / poczekalni. Nowoczesne i stylowe lady recepcyjne na wymiar wyprodukowane w Witu Stwoszu to doskonałej jakości meble o niepowtarzalnym wzornictwie / designie. Obsługa Klientów jeszcze nigdy nie była tak przyjemna! Nasze lady recepcyjne spełniają wszelkie stylistyczne i estetyczne wymagania, które są przed nim stawiane, a będąc przy tym niezwykle starannie przemyślane i zaprojektowane są też meblami ergonomicznym - czyniącymi pracę Państwa pracowników przyjemniejszą i bardziej efektywną.

W produkcji lad recepcyjnych korzystamy z różnorodnych materiałów, przede wszystkim z drewna (to właśnie atrakcyjne meble recepcyjne drewniane są wśród naszych Klientów stosunkowo najbardziej popularne), ale i z MDF (z płyty laminowanej, fornirowanej, foliowanej, akrylowej), z płyty wiórowej / z płyty pilśniowej, z surowej płyty OSB lub MFP, z płyt meblowych, ze sklejki, z metalu, ze stali nierdzewnej, z kamienia, ze szkła a nawet z tapicerki (recepcja tapicerowana / recepcja pikowana)... Lubimy łączyć ze sobą różnorodne materiały, ale być może ze względu na swoje stolarskie pasje lubimy też tworzyć lady recepcyjne z litego drewna, zarówno z gatunków krajowych: z dębu (lady dębowe to bez wątpienia 'wysoka półka' - synonim trwałości i elegancji), buku, jesionu, olchy (olszy), czereśni, klonu, brzozy, grabu, świerku, sosny jak i z gatunków egzotycznych: z merbau, teaku (z drewna tekowego/teczyny), mahoniu, hebanu, palisandru, jatoby, wenge, merbau, bangirai... Posiadając tak bogate 'portfolio' surowców, z których tworzymy lady recepcyjne na wymiar jesteśmy w stanie idealnie dobrać surowiec do wymagań danej aranżacji. Nowoczesne lady recepcyjne w stylu loft jak najbardziej mogą łączyć elementy metalowe z drewnianymi, ale już lady recepcyjne w stylu rustykalnym, eko czy vintage to przede wszystkim lady drewniane.

Eleganckie meble recepcyjne na wymiar, oprócz recepcji na zdjęciu widoczna jest lampa, która stoi na ladzie recepcyjnej. Ściany wyłożone drewnem.

Meble do recepcji - drewniana lada recepcyjna naszej produkcji.Blaty lad recepcyjnych


Blaty naszych lad recepcyjnych na wymiar to:

Ekskluzywne meble do poczekalni lub recepcji. Luksusowe, stylowe fotele, duża wygodna, stylowa sofa i elegancki niski (równie stylowy jak sofa i fotele) stolik. Na ścianach obrazy. Wzornictwo pełne bogactwa i przepychu.

Ekskluzywne meble do poczekalni lub recepcji. Luksus, prestiż, styl i przepych.Lady recepcyjne narożne, rogowe, półokrągłe, w kształcie litery L.

Lady wysokie i niskie, długie i krótkie, duże i małe


Lady recepcyjne na wymiar naszej produkcji wyglądają dobrze i atrakcyjnie jeszcze przez długi czas od momentu montażu. Są łatwe do utrzymania w czystości, usprawniają rozmieszczenie sprzętu komputerowego i innych instalacji, ułatwiają pracę recepcjonisty, wizualnie umilają Klientom czas ich obsługi w recepcji lub oczekiwania na obsługę w poczekalni. Produkujemy lady recepcyjne wysokie i niskie, długie i krótkie, duże i małe. Mamy w ofercie lady recepcyjne w kształcie L, lady recepcyjne narożne / rogowe, lady łukowe i półokrągłe. Lady wyprodukowane jako jedna całość / jeden mebel oraz lady składające się z kilku elementów montowanych w całość już na miejscu, w Państwa recepcji / rejestracji czy poczekalni. Meble na wymiar z naszej oferty można zamówić jednorazowo jako komplet, ale można też podwyższać standard obsługi Klienta stopniowo (wraz z rozwojem firmy) dokupując kolejne meble modułowe do poczekalni czy recepcji.

Wygodna, stylowa sofa do recepcji lub do poczekalni na drewnianej podłodze. Sofa biała z czarnymi drewnianymi nogami / nóżkami, za nią białe drewniane panele ścienne.

Ładna, wygodna, stylowa, biała sofa do recepcji / sofa do poczekalniFunkcjonalne, solidne, trwałe, ergonomiczne meble recepcyjne na zamówienie


Meble recepcyjne na zamówienie naszej produkcji to zarówno najwyższej jakości meble drewniane, w tym dębowe, jak i bardziej ekonomiczne meble z mdf / płyt meblowych. Niezależnie od materiału, z którego wyprodukujemy dla Państwa meble do recepcji / meble do poczekalni będą one solidne i ergonomiczne. Będą profesjonalne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie. Nasze krzesła do poczekalni, fotele recepcyjne, sofy, ławy, ławki i siedziska do poczekalni są wygodne i solidne. Nasze szafy na wymiar, szafki, gabloty, komody, biblioteki i regały recepcyjne są gustowne i wytrzymałe, a nasze stoły i stoliki do poczekalni - trwałe i atrakcyjne stylistycznie. Wreszcie nasze lady recepcyjne na wymiar to niezwykle starannie zaprojektowane meble, które są idealnie dostosowane pod względem antropometrycznym do warunków pracy recepcjonisty. O co chodzi w tym ostatnim zdaniu? A to już zapraszamy do lektury kolejnego akapitu.

Meble do poczekalni na zamówienie: czarna sofa z brązowymi drewnianymi nogami / nóżkami, krzesła z drewnianymi nogami i drewnianymi lub plastikowymi siedziskami, drewniany stół na metalowych nogach

Meble do poczekalni / meble do recepcji. Sofa, krzesła, drewniany stółWymiary lady recepcyjnej


W przypadku pracy siedzącej blat lady recepcyjnej powinien znajdować się (i w Wicie Stwoszu dbamy, aby się znajdował) na wysokości 72-80 cm (licząc od poziomu posadzki). W przypadku obsługi Klientów na stojąco najwygodniejsza wysokość lady recepcyjnej to 110 - 120 cm, ale aby umożliwić obsługę osób niepełnosprawnych lada na odcinku o długości przynajmniej 90 cm nie powinna być wyższa niż 90 cm (oczywiście należy też zachować możliwość podjazdu do lady wózkiem inwalidzkim). Jeśli chodzi o lady recepcyjne hotelowe często stosuje się w nich dodatkową wąską półkę boczną, dostępną od strony Klienta - tak zwaną półkę odkładczą o wysokości 60 - 70 cm. Półka odkładcza w swoim założeniu jest wąska (12-40 cm) - wszelkie przedmioty (przede wszystkim klucze) na nią odkładane powinny się tu znajdować tylko przez stosunkowo krótki czas i być łatwe do dostrzeżenia i sięgnięcia dla recepcjonisty. Całkowita szerokość lady recepcyjnej zwykle powinna zawierać się w przedziale między 60 a 90 cm, a jej długość to 250 cm. w przypadku lady obsługiwanej przez jedną osobę oraz 150 cm na każdą osobę w przypadku lady stanowiącej stanowisko pracy dla kilku osób. Oczywiście nie w każdej sytuacji damy radę i chcemy dostosowywać się do tych wskazówek, np. mała recepcja siłą rzeczy nie pomieści mebli dużych czy długich. Przewaga mebli na wymiar nad produkcją taśmową bardzo często uwidacznia się również w takich specyficznych warunkach, w Wicie Stwoszu możemy przecież stworzyć dla Państwa np. ladę w kształcie litery L / ladę narożną, ladę łukową (w kształcie łuku), ladę półokrągłą, a nawet ladę okrągłą (to rozwiązanie do dużego hallu recepcyjnego), która będzie idealnie dostosowana do Państwa recepcji / poczekalni i sprawdzi się właśnie w niej doskonale.

Meble do poczekalni na wymiar. Wzdłuż dwóch ścian czerwone siedziska, jedno - przy oknie - krótsze, a drugie bardzo długie (6-osobowe). Naprzeciwko długiego siedziska trzy drewniane krzesła z białym obiciem, w poczekalni widzimy też kilka drewnianych stolików z czasopismami i dużą białą donicę z roślinami

Meble do poczekalni: siedziska na wymiar, krzesła i drewniane stolikiInne lady na wymiar


Choć lady recepcyjne to te z lad, które produkujemy stosunkowo najczęściej, jeśli zdarzy się Państwu potrzebować innego rodzaju lady na wymiar zachęcamy do kontaktu - jest duża szansa że i ten mebel będziemy mogli dla Państwa stworzyć. W ofercie mamy m. in.:

W przypadku produkcji dowolnego z tych mebli na wymiar zastosujemy dowolne preferowane przez Państwa materiały. Lada w Państwa sklepie, kuchni, szynku, kwiaciarni, kawiarni, barze czy restauracji może być ladą drewnianą albo z płyty MDF, możemy ją też wyprodukować z właściwie dowolnej innej płyty i dodać elementy (jak np. blaty, fronty, ramy, zdobienia) z innych materiałów: kamienne, szklane, lustrzane czy metalowe. Lada z drewna może być wyposażona w nadstawkę która sama nie musi być (i często nie jest) drewniana - łączenie elementów z różnych surowców to coś, co zamawiają Państwo bardzo regularnie. Oferujemy m.in. lady z szybą i lady z plexi (pleksi), które są przeznaczone nie tylko do sklepów (w których mogą służyć nawet jako zupełnie 'przyziemne' lady z wędlinami), ale i do biur, salonów jubilerskich oraz na różnorodne eventy jak targi i inne imprezy wystawiennicze.

Krzesła i stoliki w poczekalni

Wygodne krzesła do poczekalni
Pozostałe elementy wyposażenia recepcji


Projektując meble dla Państwa recepcji / poczekalni zwracamy też uwagę na pozostałe elementy jej wyposażenia jak drzwi wewnętrzne (klasyczne lub nowoczesne) z drewnianymi opaskami drzwiowymi, drzwi zewnętrzne z ościeżnicami / futrynami, progi, okna, panele ścienne, różnego rodzaju listwy drewniane (listwy przypodłogowe, listwy gzymsowe, listwy naścienne, listwy sufitowe), schody (o ile oczywiście w Państwa recepcji / poczekalni są takowe) czy oświetlenie. W przypadku każdego z tych elementów wyposażenia służymy doświadczeniem, radą i pomocą nawet jeśli to nie my jesteśmy jego producentem. Zwracamy uwagę, aby wyposażenie spełniało standardy bezpieczeństwa pożarowego i inne wymogi związane z przepisami budowlanymi, a także podpowiadamy w sprawach tych detali, które wydawać się mogą błahe, ale którym warto się przyjrzeć na samym początku - w dłuższej perpektywie czasowej może się okazać, że jednak mają uzasadnienie. Weźmy choćby źródło światła w recepcji, które nie powinno znajdować się za osobą obsługującą Klientów z wielu różnych względów, wśród których wartym podkreślenia jest ten, że osoby niesłyszące czytające z ruchu warg w złych warunkach oświetleniowych nie będą w stanie naszego recepcjonisty zrozumieć.

Meble do recepcji lub do poczekalni: wygodna sofa tapicerowana i szklane stoliki. Za sofą lampa stojąca na drewnianej nodze / koźle

Wygodna sofa tapicerowana i ładne szklane stoliki (meble do recepcji lub poczekalni)
Dlaczego nasze meble recepcyjne / meble do poczekalni


Wysokiej klasy meble w holu wejściowym / hallu recepcyjnym to element wyposażenia wnętrz, który sprawia, że Klienci czekający na obsługę są otoczeni elegancją, dobrą stylistyką, niejednokrotnie nawet luksusem. W takim otoczeniu nietrudno o dobre myśli, pozytywne nastawienie i pozostające dłużej w pamięci przekonanie o profesjonalizmie firmy, w której recepcji czy poczekalni przebywamy. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu właśnie takich aranżacji wnętrz, które pomogą wzbudzić w Państwa Klientach przekonanie o doskonałej obsłudze, a Państwu i / lub Państwa pracownikom stworzą komfortowe warunki pracy.

Luksusowe, drewniane meble na wymiar - elegancki kontuar / lada i drewniane gabloty / witryny.

Ekskluzywny kontuar / lada i pozostałe drewniane meble do zabudowy, w tym eleganckie gabloty ekspozycyjne.
Ekskluzywne meble recepcyjne


Jednym z tych projektów którym oddajemy się ze szczególną pasją są aranżacje poczekalni i recepcji ekskluzywnych. Tworząc takie projekty i produkując w ramach ich realizacji luksusowe meble recepcyjne na wymiar dajemy upust swojej pasji twórczej. Te realizacje to szykowne, niezwykle atrakcyjne meble do poczekalni i recepcji - meble, które niemal hipnotyzują swoją stylistyką i pięknem naturalnego drewna (dębu lub gatunków egzotycznych) – surowca, który w prestiżowych aranżacjach jest spotykany najczęściej i zwykle można go w nich uznać za najlepszy możliwy wybór (poza niektórymi aranżacjami nowoczesnymi w stylu loftowym, industrialnym czy modernistycznym, w których niemal równie często stosuje się metal, stal, szkło, kamień, a nawet beton). Ekskluzywne meble recepcyjne drewniane naszej produkcji olśnią Państwa Klientów zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych. W przypadku luksusowych mebli do poczekalni i recepcji doskonałe wzornictwo, staranna obróbka najlepszego surowca i profesjonalny montaż to standard. W pakiecie otrzymują Państwo naszą stolarską pasję, która - mamy nadzieję - jest tym, co sprawia, że ekskluzywne (często dodatkowo rzeźbione) meble wychodzące spod naszego dłuta tak łatwo olśniewają swoim niebagatelnym, niepowtarzalnym wyglądem.

Eleganckie i ładne meble do poczekalni na zamówienie: wygodne białe / kremowe sofy (jedna sofa trzyosobowa, druga dwuosobowa), biały / kremowy fotel oraz ładne, okrągłe stoliki kawowe z drewna i szkła (ze szklanym blatem). Meble tapicerowane (sofy i fotel) mają czarne drewniane nogi. Na ścianach poczekalni kolorowe obrazy.

Meble recepcyjne / meble do poczekalni: tapicerowane sofy i fotel, drewniane stoliki ze szklanym blatem
Co oprócz mebli do poczekalni i recepcji


Po zachwyceniu się naszymi meblami do poczekalni / recepcji zapraszamy Państwa firmę / instytucję / organizację do skorzystania z oferty produkcji przez nas również innych mebli na wymiar.
Z przyjemnością oprócz recepcji Państwa hotelu czy pensjonatu znajdujące się w nim pokoje wyposażymy w meble hotelowe swojej produkcji, jak drewniane łóżka hotelowe, fotele, stoliki, szafy na wymiar, szafki i konsole, a do znajdującej się w nim sali konferencyjnej wstawimy stoły (stoły drewniane), fotele i krzesła swojej produkcji (meble konferencyjne).
Na indywidualne zamówienie chcielibyśmy też wyposażyć Państwa restaurację, kawiarnię lub bar w produkowane przez nas, doskonałe meble restauracyjne, a znajdującą się tam łazienkę w atrakcyjne meble łazienkowe na wymiar (jeśli natomiast z wodą lubią Państwo obcować nie tylko w łazience być może skuszą się też Państwo na nasze meble na jachty?).
Dla Państwa kancelarii prawnej (kancelarii adwokackiej, kancelarii notarialnej, kancelarii radcy prawnego) stworzymy najwyższej możliwej jakości ekskluzywne meble gabinetowe (stoły, stoliki, biurka, fotele, krzesła, biblioteki, komody, gabloty, witryny, regały, szafy i szafki), a Państwa firmę wyposażymy w meble biurowe i ogromne biurko prezesa. (zdjęcia naszych biurek dyrektorskich / biurek prezesa znajdą Państwo przede wszystkim w naszej zakładce (na podstronie) "Gabinety")
Dla Państwa domu / mieszkania przygotowaliśmy ofertę mebli kuchennych, mebli łazienkowych, mebli do sypialni (szafy przesuwne na zamówienie, drewniane łóżka na wymiar), mebli do pokoju dziecięcego i młodzieżowego (regały, biurka komputerowe, biurka gamingowe i - do kompletu z nimi - krzesła i fotele gamingowe), drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych oraz drewnianych okien. Jeśli o naszych meblach recepcyjnych na wymiar wspomną Państwu jeszcze swojemu fryzjerowi, dentyście i okuliście - będziemy wdzięczni. Większość naszych Klientów to osoby z polecenia, co dla nas oznacza, że produkując kolejne meble staramy się jeszcze bardziej. Chcemy, aby wszystko i zawsze było dopięte na ostatni guzik. Robimy co w naszej mocy, aby mieć świadomość, że na Państwa polecenia swoją dobrą pracą zasłużyliśmy.

Meble recepcyjne lub do poczekalni: wygodne krzesła, drewniane półki i drewniany stolik na metalowej nodze

Nowoczesne meble recepcyjne / meble do poczekalni: okrągły drewniany stolik na jednej (metalowej) nodze, krzesła, półki.
Meble do recepcji i poczekalni - podsumowanie


Z przyjemnością stworzymy piękne, stylowe lub nowoczesne meble recepcyjne na zamówienie, które będę idealną wizytówką Państwa firmy. Piękno nie jest jednak jedynym przymiotem produkowanych przez nas mebli do recepcji czy do poczekalni. Meble na wymiar Wit Stwosz są też wygodne, ergonomiczne, funkcjonale, trwałe i solidne, a 'na dokładkę' cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jak je zdobyć? Zapraszamy do kontaktu, znajdziemy i na to sposób.

Drewniane krzesła z białą wzorzystą tapicerką stojące wzdłuż ściany poczekalni. W oddali (na końcu poczekalni przy ścianie) drewniane szafki, a nad nimi wisi (przymocowany do ściany) telewizor. Nieco bliżej wieszak stojący, szklane drzwi zewnętrzne i (naprzeciwko drzwi) okienko recepcji

Meble do poczekalni: drewniane krzesła i szafkiMeble do recepcji na wymiar - galeria zdjęć:


lampa stojąca na drewnianej ladzie recepcyjnej. Pod lampą rzeźbione zdobienie recepcji.

Zbliżenie na lampę stojącą na luksusowej drewnianej ladzie recepcyjnej. Zwracamy uwagę na elegancki, rzeźbiony w drewnie motyw lady recepcyjnej.Duże biurko dyrektora w kolorze drewna. Biurko narożne z szufladami, do wykonania jako mebel drewniany lub z MDF.

Biurko dyrektorskie lub recepcyjne w kształcie litery L na zamówieniebiałe meble recepcyjne w domu pogodnej starości

Komfortowe meble recepcyjne do domów opieki i ośrodków opiekuńczo - rehabilitacyjnych.Meble do poczekalni na wymiar - galeria zdjęć:


Okrągłe, twarde drewniane siedzisko w poczekalni / recepcji / portierni budynku biurowego. Za siedziskiem lada recepcyjna na wymiar. Lada kamienno-metalowo-drewniana (z drewnianym blatem)

Okrągłe drewniane siedzisko w recepcji (portierni) budynku, dalej lada recepcyjna z drewna, metalu i kamienia. Lada w kształcie litery LLuksusowe meble (stolik i miękkie kanapy) w częściach wspólnych ekskluzywnego hotelu.

Ekskluzywne meble hotelowe w częściach wspólnych luksusowego hotelu.Brązowe tapicerowane siedzisko do poczekalni

Mebel do poczekalni: dwuosobowe siedzisko tapicerowaneMeble w części wspólnej hotelu: ogromna kanapa do wspólnego spędzania czasu, fotele i duży stolik / stół, na ścianie telewizor.

Meble w części wspólnej hotelu. Jest gdzie porozmawiać lub razem obejrzeć mecz.Nowoczesne meble do apartamentu w stylu loft - duże, luksusowe sofy / kanapy i stojący między nimi stolik w kolorze brązowym. W tle zabudowany biały aneks kuchenny.

Nowoczesne meble do apartamentu w stylu loft - duże, luksusowe sofy / kanapy i stolik w kolorze brązowym. Na drugim planie zabudowany białymi meblami na wymiar aneks kuchenny.Nowoczesne meble apartamentowe - sofa, kanapa i stolik. Luksusową aranżację podkreśla jedna ze ścian, w całości przeszklona.

Nowoczesne meble do apartamentów - luksusowa tapicerowana sofa, miękkie siedziska, stoliki. Przeszklona ściana doskonale komponuje się z resztą realizacji.Nowoczesne meble apartamentowe, ten sam apartament co na zdjęciu wyżej, ale z innej perspektywy. Ekskluzywna sofa / kanapa, stoliki i szafa lustrzana zintegrowana z biblioteką

Nowoczesne meble apartamentowe. Apartament oczywiście ten sam, co na zdjęciu wyżej, tu zaprezentowany z innej perspektywy. Ekskluzywne meble: szafa lustrzana zintegrowana z biblioteką, wygodna sofa i stolikiEleganckie meble w poczekalni domu opieki / domu seniora.

Luksusowe meble na wymiar przeznaczone do recepcji / poczekalni domu opieki nad osobami starszymi. Pobyt u babci czy dziadka bywa wystarczająco stresujący dla wnucząt, sprawmy więc razem, aby ich odwiedziny były czymś kojarzącym im się jak najlepiej.Dwie skórzane sofy - jedna trzyosobowa, druga dwuosobowa. Oba meble czarne, zaprezentowane na białym tle.

Wygodne, luksusowe sofy do poczekalni lub recepcjiBiały stolik na kółkach w recepcji / poczekalni domu opieki.

Meble małe -jak choćby ten stolik - też mogą być ważne dla subiektywnego odbioru aranżacji poczekalni czy recepcji w domu pogodnej starościDuża, elegancka biała sofa / kanapa skórzana w poczekalni domu spokojnej starości

Komfortowe meble w recepcji / poczekalni. Ładna, ekskluzywna, duża sofa w kształcie litery LWspólna przestrzeń w domu studenckim. Widoczne meble: sofy, stolik, krzesła i 'designerskie' półki w kształcie skrzynek na metalowej ramie - regał stojący

Meble w części wspólnej nowoczesnego domu studenckiego. Jeśli przestrzenie wspólne w akademiku są wyposażone w wysokiej jakości, wygodne w użytkowaniu i świetnie wyglądające meble - cały akademik bardzo w oczach studentów zyskuje.Ładna komoda drewniana

Komoda z domu studenckiego: mebel, który będzie się dobrze prezentował w recepcji lub poczekalni firmy czy biznesu w niemal dowolnej branży.Ekskluzywne meble na wymiar w przestrzeni wspólnej akademika - duża sofa, stolik, krzesła i półki na książki. W tle (w drugim pomieszczeniu) widoczna kuchnia z meblami na do zabudowy.

Dobrze zaprojektowana wspólna przestrzeń akademika / bursy / internatu dzięki perfekcyjnie dopasowanym meblom na wymiar może pozostawiać w potencjalnych gościach pożądane przez nas pragnienie powrotu.Komfortowa sofa / kanapa w kształcie litery L i stolik z drewnianym blatem, na stoliku laptop, tablet i telefon

Takie komputery produkuje jakaś inna firma, ale u nas mogą Państwo zamówić taką sofę i stolik z drewnianym blatem.Meble w części wspólnej akademika. W tle biblioteczki pokrywające większość ściany, a na pierwszym planie donica z drzewkiem bonsai, okrągły stół z rozstawionymi wokół niego czterema krzesłami i niejako pochylająca się nad nimi designerska lampa stojąca

Część wspólna nowoczesnego akademika. Design, design, design...Nowoczesne meble na wymiar: stolik, pufa i - przede wszystkim - ogromna, wygodna sofa w kształcie litery 'L'

Nowoczesne meble na wymiar. Zadanie niemal nie do wykonania: odwiedzić ten apartament i nie rozsiąść się w tej ogromnej sofie.Stylowe, najwyższej klasy meble na wymiar do apartamentów. Fotel, sofa, stolik, półki, witryna. Meble białe, kremowe lub w naturalnym kolorze drewna.

Tylko to, co najlepsze. Od nas, dla Państwa.Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?