Oferta dla projektanta wnętrz, architekta wnętrz
Współpraca z producentem mebli na wymiar


Email: info@witstwosz.pl
telefon: +48 22 623 83 61


Jako producent doskonałej jakości mebli drewnianych na wymiar zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, biura projektowe, pracownie architektoniczne i innych profesjonalistów z branż budowlanej, dom i ogród lub dekoracja wnętrz. Oferta współpracy z projektantem lub architektem wnętrz dotyczy zarówno stałej współpracy przy obsłudze Państwa Klientów jak i jednorazowych inwestycji / projektów. Oferujemy Państwu nie tylko korzystne warunki finansowe (choć oczywiście atrakcyjne prowizje są również elementem naszej oferty współpracy), ale i pewność oraz terminowość realizacji. Niezwykła dbałość o najwyższą jakość naszych drzwi, okien czy mebli na wymiar i dopieszczenie wszelkich detali to podstawowe cechy naszych produktów, dzięki którym Klienci będą chętnie do Państwa wracali i polecali Państwa usługi znajomym i rodzinie.

Współpraca Wita Stwosza z projektantami i architektami wnętrz jest na wielu płaszczyznach korzystna dla każdej ze stron. Klient zyskuje najwyższej klasy drewniane meble na wymiar, Państwo zyskują stabilnego, sprawdzonego i godnego zaufania partnera do realizacji nie tylko tego, ale i kolejnych projektów, a my zyskujemy Państwa zaufanie i chęć współpracy w przyszłości. Zapraszamy do wspólnych realizacji w modelu win - win.

Nasza oferta współpracy dla architekta lub projektanta wnętrz dotyczy wszystkich rodzajów mebli na wymiar i elementów wyposażenia wnętrz. Chętnie stworzymy dla Państwa:Niniejsza oferta współpracy jest przeznaczona dla projektantów i architektów wnętrz oraz innych profesjonalistów i nie dotyczy produkcji pojedynczej szafy czy stołu do restauracji. Ze względu na specyfikę drzwi zewnętrznych są one jedynymi zleceniami, które przyjmujemy do realizacji nawet jeśli zamawiany jest tylko jeden egzemplarz. W pozostałych przypadkach nie obsługujemy zamówień detalicznych. Produkujemy meble kuchenne, łazienkowe, szafy na wymiar, okna skrzynkowe, drzwi pokojowe itd. wyłącznie jako większe realizacje stolarskie bądź to w komplecie z innymi meblami na wymiar (nie obsługujemy zamówień na pojedynczą szafkę kuchenną, zabudowę wanny albo jedno okno) bądź w większych ilościach (okna drwwniane lub drzwi wewnętrzne dla całego domu, meble na zamówienie dla co najmniej całego pomieszczenia itd.).Zapraszamy do kontaktu!Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?