Wysmakowane meble restauracyjne, kawiarniane i barowe


Meble do restauracji, baru, kawiarni - nasza prezentacja na YouTube
Meble restauracyjne na wymiar w sporej restauracji - drewniane stoły, stoliki i krzesła.

W eleganckiej restauracji wśród ładnych mebli i jadło lepiej smakuje.Producent mebli barowych, restauracyjnych, kawiarnianych


Produkujemy stylowe meble kontraktowe, meble najwyższej jakości, które współtworzą klimat miejsca i pomagają sprawiać, że to właśnie Państwa:
restauracja, kawiarnia, kafeteria (cafeteria), pub, bar, bar sałatkowy, bar sushi, snack bar (bar z przekąskami lub przekąskowy), coffee bar, drink-bar, cocktail bar, aperitif bar, lobby bar, piano bar, grill bar, bar mleczny, bar kanapkowy, bar tostowy, bar cukierniczy, bistro, brasserie, rotisserie (rotisseria), patiseria, cukiernia, ciastkarnia, pączkarnia, lodziarnia, klub, pizzeria, naleśnikarnia, pierogarnia, jadłodajnia (jadłodajnia turystyczna), smażalnia, fast food, steak house, grill, tawerna, karczma, gospoda, zajazd, winiarnia, piwiarnia, pijalnia wódki, pijalnia soków, miodosytnia, herbaciarnia, pijalnia czekolady
jest niepowtarzalnym, wyjątkowym miejscem w którym Goście chcą przebywać i do którego chcą wracać. Oczywiście wiernych Klientów na ogół nie zdobywa się samymi meblami restauracyjnymi / barowymi / kawiarnianymi - wskazane są tu jeszcze inne czynniki istotne dla sukcesu w branży gastronomicznej jak (na przykład) smaczne jedzenie czy miła obsługa. Te aspekty zostawmy Państwu, my znamy się na meblach. Wiemy jak tworzyć klimat wnętrza, w którym Państwa Goście poczują się zrelaksowani, odprężeni, zadbani. Wystrój, który nie ogranicza się tylko do mebli na wymiar, do stołów, stolików, krzeseł, hokerów, sof, loży, foteli czy lad. Możemy Państwu pomóc w kompleksowym wyposażeniu restauracji, kawiarni czy baru, zadbać o oświetlenie, dekoracje, a nawet drzwi (drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne) i okna. Możemy też po prostu dostarczyć meble na wymiar wyprodukowane według pomysłu Państwa lub Państwa architekta - każdy Klient z branży HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie, katering/catering) znajdzie u nas coś dla siebie.

Eleganckie meble w kawiarni na piętrze biurowca: liczne fotele, stoliki, sofy i hokery barowe, dominują jasne kolory (beż i biel) połączone z czernią i naturalnym kolorem drewna

Eleganckie meble do kawiarni / do restauracji: fotele, stoliki, sofy i hokery barowe.Odpowiednio dobrane, najlepiej wyprodukowane na wymiar (specjalnie dla Państwa) meble do restauracji, kawiarni, klubu czy baru to inwestycja, która zwróci się szybko, a procentować będzie przez długie lata przyciągając nowych i zachęcając do powrotu dawnych Gości. Meble, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne, solidne, wytrzymałe, trwałe i łatwe w pielęgnacji to marzenie każdego restauratora. W Wicie Stwoszu spełniamy marzenia. Pozwalamy skupić się Państwu na ofercie dla Gości, na cenniku, na marketingu, na recepturach, na składnikach, na muzyce, na ... Jest tego tak dużo, że może dalej nie wymieniajmy, niechże chociaż meble do Państwa restauracji, kawiarni, pubu czy baru "zejdą" Państwu z głowy po stronie trosk. Meble restauracyjne, barowe i kawiarniane Wit Stwosz to najpewniejszy sposób, aby wystrój / aranżację Państwa lokalu można było zapisać po stronie jego niezaprzeczalnych atutów.

Kolaż dwóch zdjęć, na pierwszym meble (sofy, stoliki i krzesła) w eleganckiej kawiarni, na drugim dwie filiżanki kawy ze smakowitą pianką stojące na drewnianym blacie okrągłego stolika w kawiarni.

Dobre kawiarnie to przede wszystkim dobra kawa, ale dobre i ładne meble kawiarniane z pewnościa nie zaszkodzą.
Chcemy Państwu pomóc nie tylko zaistnieć, ale i zdobyć czołową pozycję na mapie gastronomicznej Państwa miasta i regionu (a może nawet kraju - mierzmy wysoko!). Nasz najlepszy dostępny na rynku, można chyba stwierdzić, że światowej klasy design (tak - nie bądźmy niepotrzebnie skromni - nasze meble na wymiar znajdują zadowolonych nabywców na niemal całym świecie!), przy zachowaniu elastyczności we wzornictwie (pozwalającej nam dostosować stylistykę mebli do klimatu pożądanego w danym wnętrzu tak, aby stanowiła ona spójną całość z resztą wyposażenia) to wybór, który będzie w przyszłości tylko procentował. Trzymamy kciuki za biznesy naszych Klientów i bardzo lubimy ich sukcesy. Mają one łatwość do przeradzania się w długofalową współpracę między nami niekoniecznie ograniczoną li tylko do restauracji czy kawiarni, od której nasza wspólna przygoda się rozpoczęła. Życzmy sobie nawzajem sukcesów w podbijaniu świata.

Drewniany stół w eleganckiej restauracji, wokół niego stylowe krzesła.

Solidny, brązowy, ładny drewniany stół z rozstawionymi dookoła stylowymi krzesłamiMeble restauracyjne drewniane i nie tylko


W swojej ofercie dla branży gastronomicznej mamy meble drewniane oraz meble z MDF, z HDF, z płyt wiórowych - z płyt meblowych lakierowanych, laminowanych, akrylowych. Produkujemy meble do restauracji w całości z drewna, ale chętnie łączymy nasz ukochany surowiec ze szkłem, metalem, stalą, kamieniem. Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba podpowiadamy jaki gatunek drewna w Państwa lokalu (lub poza nim - produkujemy też meble restauracyjne zewnętrzne / ogrodowe) sprawdzi się najlepiej, świat drewna nie jest biało - czarny: meble dębowe nie zawsze są najlepsze, a sosnowe najtańsze. Na przykład w przypadku mebli do lokalu przeznaczonych na zewnątrz, do ogródka lub na taras stosunkowo najczęściej polecanym rozwiązaniem mogą być meble (przede wszystkim stoły) teakowe (tekowe). Drewno pozyskane z teczyny (drzewa tekowego) bywa nazywane drewnem nie do zdarcia, jest ono nie tylko twarde, ale dzięki nasyceniu substancjami oleistymi i kwasem krzemowym nie chłonie wody, jest odporne na mróz i wysoką temperaturę, doskonale znosi słońce (jest odporne na promieniowanie UV) a nawet środki chemiczne. A przecież meble restauracyjne ogrodowe to tylko jeden z przykładów specyficznych warunków, które nie każdy surowiec zniesie równie dobrze. Życzymy Państwu, aby stoły, krzesła, stoliki, sofy i fotele w Państwa lokalu były użytkowane intensywnie: przez wielu Klientów i przez wiele godzin każdego dnia. Aby w takich warunkach przetrwały lata i wciąż przyciągały nowe rzesze Gości, warto postawić na jakość. Profesjonalne meble kontraktowe po prostu muszą być trwalsze i solidniejsze od mebli przeznaczonych do użytku domowego.

Stoły i krzesła w restauracji / kawiarni tuż przy basenie.

Stoliki i krzesła restauracyjne w eleganckiej dubajskiej restauracji hotelowej przy basenie.
Stylowe meble do restauracji i kawiarni


Projektujemy i produkujemy zarówno meble do baru, restauracji, kawiarni i klubu urządzonych w stylu klasycznym, jak i tych, które stawiają na styl prowansalski, vintage, glamour, boho, retro, art deco, kolonialny, wiktoriański, romantyczny, secesyjny, empire, biedermeier, chalet, eko, rustykalny, wiejski, orientalny, bizantyjski, barokowy, pałacowy, shabby chic, black & white, wabi - sabi, marynistyczny, etno czy eklektyczny (łączący dwa lub więcej styli). Chętnie tworzymy też wyposażenie wnętrz nowoczesnych, restauracji i barów w stylu loft (loftowym), industrialnym, modernistycznym, Bauhaus, pop-art lub minimalistycznym. Jako, że zawsze lubiliśmy geografię :) zajmujemy się produkcją mebli barowych, restauracyjnych i kawiarnianych w stylu angielskim, skandynawskim, szwedzkim (lagom), duńskim (hygge), norweskim, fińskim, holenderskim, flamandzkim, niemieckim, śródziemnomorskim, hiszpańskim, greckim, francuskim, włoskim, weneckim, toskańskim, tureckim (nie tylko meble do kebab baru, również ekskluzywne meble nawiązujące stylistyką do sułtańskich wnętrz pałacu Topkapi), arabskim, egipskim, indyjskim, chińskim, japońskim (meble do restauracji sushi), amerykańskim, Hampton, nowojorskim, meksykańskim, czy naszymi rodzimymi stylami: dworkowym, staropolskim, gdańskim, góralskim (zakopiańskim, podhalańskim). Z ogromną przyjemnością podejmujemy się wszelkich stylistycznych wyzwań i eksperymentów, ale oczywiście nie ograniczamy się do nich. Spełniamy się twórczo również w realizacjach jak najbardziej "typowych".Umeblowanie dużej restauracji hotelowej: liczne i gęsto ustawione okrągłe stoliki drewniane na metalowych nogach, większe drewniane stoły i tapicerowane krzesła.

Meble restauracyjne / barowe w dużej restauracji hotelowej
Jakie meble restauracyjne, barowe i kawiarniane produkujemy?

Dla Państwa restauracji, baru lub kawiarni z największą przyjemnością wyprodukujemy:

Zastawione stoły w restauracji z krzesłami oraz drewniana lada barowa z wysokimi krzesłami.

Meble restauracyjne (stoły i krzesła) oraz meble barowe (lada z krzesłami).Oprócz mebli dla restauracji, kawiarni, klubów, pubów i barów wykonujemy też inne elementy wyposażenia wnętrz, a wśród nich:

Drewniany stół w restauracji zastawiony talerzami z jedzeniem i kieliszkami z winem, wokół stołu cztery tapicerowane krzesła, podłoga z drewna, za oknem przystań morska i dwa duże luksusowe jachty.

Smakowicie zastawiony drewniany stół w nadmorskiej restauracji. Luksusowe jachty za oknem sprawiają wrażenie, jakby pukały w szybę aby dołączyć się do uczty.Produkujemy meble do restauracji i restauracyjki; meble do kawiarni, kawiarenki, kafejki i kafeterii; meble do herbaciarni, pijalni czekolady i pijalni soków; meble do cukierni, ciastkarni i lodziarni; meble barowe, (w tym meble do baru sushi, baru sałatkowego, baru mlecznego, baru tostowego, baru cukierniczego, baru z przekąskami, baru kanapkowego); do bufetu, bistro (bistra), naleśnikarni i pierogarni; meble do pizzerii, smażalni, kebabu, meble do lokalu typu fast food, jadłodajni turystycznej i stołówki; meble do kasyna i do klubu nocnego; meble do pubu, piwiarni, winiarni, pijalni wódki, drink-baru, cocktail baru, aperitif baru; meble do tawerny, gospody, karczmy, zajazdu i innych (niemal wszelkich innych) lokali gastronomicznych / miejsc spotkań. Oferujemy zarówno meble do restauracji sieciowych, do ekskluzywnych restauracji hotelowych jak i pojedynczych wysp w galerii handlowej, niewielkich foodtrucków, punktów gastronomicznych w kinie, w teatrze, na stadionie, na dworcu i na lotnisku. Meble do lokali gastronomicznych z obsługą kelnerską, barową, samoobsługową lub mieszaną kelnersko-barmańską; do restauracji i barów stałych - całorocznych, ale czasem i sezonowych. Działamy zarówno jako producent mebli barowych, restauracyjnych, kawiarnianych czy klubowych nawiązujący bezpośredni kontakt z inwestorem / właścicielem konkretnego lokalu, jak i jako podwykonawca uznanych firm zajmujących się wyposażeniem restauracji (w tym restauracji hotelowych) i innych lokali gastronomicznych na całym świecie.

Nakryte okrągłe stoły (obrusy w kolorze białym) i drewniane tapicerowane krzesła wokół nich. Duża sala restauracyjna, na zdjęciu osiem stółów, a wokół każdego z nich siedem do dziewięciu krzeseł.

Eleganckie meble drewniane restauracyjne: stoły i krzesła.Co nas cechuje jako producenta mebli?


Czego można się po nas spodziewać?
Klika spraw, na które warto zwrócić uwagę:

Drewniane stoły i krzesła w restauracji. Stoły nakryte białymi obrusami, na blatach stołów kieliszki, szklanki, sztućce, solniczki i menu

Drewniane (w to, że drewniane, trzeba uwierzyć, bo przez obrusy słabo widać) stoły restauracyjne z krzesłami.Meble restauracyjne / barowe / kawiarniane / klubowe - ceny


Cena mebli restauracyjnych / barowych / kawiarnianych / klubowych jest uzależniona od Państwa zamówienia - cennika online nie oferujemy ze względu na ogromne możliwości konfiguracyjne naszych mebli kontraktowych dla gastronomii oraz fakt, że są to zindywidualizowane meble produkowane na wymiar, pod konkretne zamówienie i dla konkretnego lokalu / konkretnych lokali. Nasze meble i elementy wyposażenia wnętrz są przeznaczone dla dwóch segmentów w branży HORECA, dla których produkujemy:

Drewniany stół w eleganckiej restauracji, wokół stołu tapicerowane krzesła, na stole serwetki, sztućce, talerze, szklanki i kieliszki.

Elegancki drewniany stół i tapicerowane krzesła w paryskiej restauracji.Zapraszamy do kontaktu.

Doradzimy i pomożemy. Razem znajdziemy najlepsze sposoby zaspokojenia Państwa aranżacyjnych, meblowych i wyposażeniowych potrzeb.

Podłużne drewniane stoły rozstawione w kształcie dużego prostokąta, wokół tak rozstawionych stołów widocznych jest 28 krzeseł (plus kilka krzeseł przy ścianie). Stoły czarne, krzesła tapicerowane biało-czarne (tapicerka biała, nogi czarne).

Drewniane stoły przygotowane do ugoszczenia 28 osóbMeble do restauracji - galeria zdjęć:


Kieliszki i palące się świeczki stojące na drewnianych blatach stołów w restauracji, wokół stołów brązowe krzesła z drewna z twardymi siedziskami.

Drewno (stoły i krzesła), szkło (kieliszki) i papier (serwetki)Drewniany stół z rozstawionymi wokół czarnymi tapicerowanymi krzesłami, na blacie stołu półmiski, talerze, sztućce i kubki. Wnętrze restauracji.

Drewniany stół z rozstawionymi wokół czarnymi tapicerowanymi krzesłami. Meble restauracyjne.Ta sama restauracja, co na zdjęciu wcześniejszym: drewniany stół o blacie z zaokrąglonymi krawędziami i czarne tapicerowane krzesła. Na blacie stołu w kolorze drewna rozstawione są półmiski, talerze, sztućce i kubki. Wnętrze restauracyji.

Ta sama restauracja, co na zdjęciu wyżej. Drewniany brązowy stół i czarne tapicerowane krzesła.Drewniany stół w stylu japońskim zastawiony jedzeniem i herbatą. Zdjęcie od góry. Siedzący wokół stołu ludzie (4 osoby) jedzą.

Drewniany stół w japońskiej restauracji. Stół suto zastawiony chyba nawet bardziej herbatą niż jedzeniem.Łazienka w restauracji hotelowej: na wprost drzwi wewnętrzne, a na prawo umywalka nablatowa, kamienny blat i lustro nad nimi.

Łazienka w restauracji hotelowej: drzwi wewnętrzne, umywalka nablatowa, kamienny blat i duże lustro.Aranżacja dwóch zdjęć. Po lewej zastawiony jedzeniem stół w nadmorskiej restauracji, za oknem morze i mewy, w oddali statek. Po prawej przeszklona lada w kawiarni.

Jak widać mewy zza okna do naszego drewnianego stołu w restauracji nie mogły zostać zaproszone.Solidny drewniany stół o bardzo grubum blacie, drewniane szafki, a w tle inne meble restauracyjne: stoliki, krzesła, fotele.

Tę aranżację wnętrza restauracji z drewnianym stołem o grubym blacie mieliśmy już okazję podziwiać na wcześniejszych zdjęciach.Meble w restauracji, na pierwszym planie stolik na kółkach przylegający do grubej drewnianej kolumny, na kolumnie dekor z płaskorzeźbą lwa, w tle drewniana lada, fotel i drewniana zabudowa drewniana z półkami na wino.

Stolik na kółkach, lew, drewniana lada, fotel i wino.Meble restauracyjne lub kawiarniane: małe drewniane stoliki (po lewej stronie kwadratowe, po prawej okrągły) i rozstawione wokół nich tapicerowane krzesła.

Meble restauracyjne / kawiarniane: małe drewniane stoliki i tapicerowane krzesła.Meble restauracyjne lub kawiarniane: małe drewniane stoliki z krzesłami. Przed nami i po lewej stronie stoliki kwadratowe, po prawej stronie stoliki okrągłe, w tle lada barowa.

Umeblowanie restauracji / kawiarni z drewnianymi kwadratowymi i okrągłuymi stolikami oraz tapicerowanymi krzesłami rozstawionymi wokół nich.Stołki z pieńka i mały stolik z blatem z pieńka, na stoliku butelka wina. bliżej nas fotel, na lewo stolik restauracyjny na kółkach i wygodna sofa, na prawo drewniana zabudowa ściany z półkami na wino. Na drugim planie szklane drzwi zewnętrzne - wejście do lokalu.

Zróżnicowana aranżacja tego lokalu zawiera też opcję prowadzenia konwersacji z perspektywy wygodnej sofy. Drewniane stołki uzupełniają wrażenie naturalności wnętrzaMeble barowe - galeria zdjęć:


Długa lada barowa z perspektywy Klienta i osiem wysokich krzeseł / hokerów barowych przed nią. Na półkach za i nad ladą liczne kieliszki i butelki z alkoholami.

Meble barowe: drewniana lada barowa, wysokie krzesła / hokery barowe. I szkło. I alkohol.Bar z bardzo długą drewnianą ladą w kształcie litery L. W bardziej odległej części baru lada zmienia kształt i prosta linia zdaje się nieco wić.

Długie podświetlane lady na wymiar (np. w kształcie litery L) to jedna z naszych specjalności.Tapicerowana brązowa loża barowa, małe drewniane stoliki na pojedynczych metalowych nogach i krzesła. Na ścianie za stołem i lożą kafelki.

Produkujemy tapicerowane loże barowe, oraz stoliki barowe i krzesła w wersjach nie tylko ekskluzywnych, ale i bardziej ekonomicznych.Elegancka lada barowa na wymiar, za nią półki ze szkłem i zlew, a przed nią hokery barowe

Nowoczesna lada i hokery - elegancki bar na wymiar.Trzy drewniane półki w barze z rozstawionymi wzdłuż nich butelkami z mocnymi alkoholami.

Półki w barze z alkoholamiLada barowa wokół której stoją (jedna osoba kupujaca) lub siedzą (dwie osoby konsumujące) Klienci. Za ladą dwie osoby z personelu baru obsługują Klienta.

Bar w godzinach otwarciaDrewniana zabudowa ściany z półkami na alkohole, dwa wygodne krzesła (może już fotele) i komfortowa sofa, stolik z blatem z drewnianego pieńka i dwa pieńki jako dodatkowe stołki, ponadto stolik na kółkach, a w tle na ścianie duży zegar i drzwi do lokalu.

I te meble barowe / restauracyjne wyglądają znajomo. Tak, zdjęcia z tego wnętrza już tu pokazywaliśmy.Stolik z blatem z pnia drzewa, dwa dodatkowe stołki z drewnianych pieńków i dwa wygodne krzesła, które można też nazwać już fotelami. W tle drewniane półki z winami.

Planujemy jeszcze kilka zbliżeń tego uroczego barowo - restauracyjnego kącika.Stolik z blatem z pnia drzewa, dodatkowy stołek z pieńka i wygodne krzesło, które można też już nazwać fotelem. W tle drewniane półki z winami. Jest to ten sam lokal i to samo miejsce, co na zdjęciu wyżej tylko w odrobinę większym zbliżeniu.

Stolik, stołek z pieńka i krzesło oraz półki z winami.Zamknięta butelka z winem i dwa puste (na razie jeszcze) kieliszki na stołku z pnia drzewa.

Butelka wina i dwa kieliszki na stołku z pnia drzewa.Meble do kawiarni - galeria zdjęć:


Meble w kawiarni na jednym z wyższych pięter biurowca - małe okrągłe stoliki z białymi blatami i czarnymi nogami oraz wygodne fotele w kolorze kremowym. Bliżej okien ciągnących się na całej szerokości ściany stoliki są kwadratowe i mają szklane blaty, fotele zaś mają ciemne obicie. Na dalszym planie dla wygody Klientów widoczne są jeszcze sofy.

Meble do kawiarni w biurowcu: fotele, okrągłe stoliki (przy oknach stoliki są kwadratowe), sofy.Kompilacja dwóch zdjęć. Na pierwszym widoczna jest nowoczesna aranżacja wnętrza kawiarni ze zwisającymi z sufitu lampami w kształcie dużych żarówek, dalej wygodna sofa. Na drugim zdjęciu mały okrągły stolik drewniany, a na nim otwarty laptop, drewniana tacka z kawą, wodą i deserem oraz okulary przeciwsłoneczne.

Meble do kawiarni: sofa i okrągły stolik kawiarniany / barowy.Filiżanka kawy na drewnianym stole. Na powierzchni kawy wyrysowany pianką liść paproci.

Filiżanka kawy z mleczną pianką na drewnianym stole.Kolorowe meble kawiarniane: wygodne sofy, krzesła i stoliki.

Kolorowa, optymistyczna kawiarnia.Bardzo duże i bardzo wygodne sofy (w tym sofa w kształcie litery L) oraz niskie prostokątne stoliki klubowe / kawiarniane.

Sofy i stoliki klubowe / kawiarniane.Aranżacja dwóch zdjęć. Po lewej mały drewniany stolik na jednej nodze i dwa drewniane krzesła, na stoliku dwie kawy i dwa talerzyki z ciastkami. Po prawej wnętrze kawiarni z dużą liczbą książek. W aranżacji kawiarni duży nacisk na naturalne drewno: na ścianach boazeria, z drewna wykonane są też wszystkie meble: okrągłe stoliki (chociaż akurat stoliki mają metalowe nogi), krzesła, wiszące półki i stojące szafki.

Drewniane meble do kawiarni.Meble kawiarniane: czarne drewniane krzesła, okrągły stolik z jedną nogą (noga stolika metalowa), szafki stojące i półki wiszące. Jeden stolik w całości, pozostałe (po lewej) na zdjęciu zmiesciły się fragmentarycznie.

Meble do kawiarni: krzesła, okrągłe stoliki na metalowych nogach, szafki stojące i półki wiszące.Biały talerzyk z łyżeczką i białą pustą filiżanką na drewnianym blacie okrągłego stołu w kawiarni.

Pusta filiżanka na drewnianym blacie okrągłego stołu w kawiarni.Gruby drewniany blat lady barowej, na blacie rośliny w doniczkach, sztućce w glinianych dzbankach i tacka z małymi dzbanuszkami.

Z naszej perspektywy najistotniejszy na tym zdjęciu jest gruby, solidny, drewniany blat lady barowej.Duża lada kawiarniana z drewnianym blatem i licznymi szufladami dostępnymi od strony Klientów. Przy ladzie po leewej stronie krzesło i taboret / hoker barowy, na ladzie profesjonalny ekspres do kawy, a na białej ceglanej ścianie z tyłu wiszące drewniane półki

Lada w kawiarni z drewnianym blatem i licznymi szufladami.Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?