MEBLE ŁAZIENKOWE


Ekskluzywne białe meble łazienkowe na wymiar. Umywalka wpuszczona w blat, nad nią lustro, na dole liczne białe szuflady i szafki łazienkowe na wymiar.

Ekskluzywne białe meble łazienkowe na wymiar.Producent mebli łazienkowych


Produkujemy meble do łazienek na wymiar. Meble z płyt meblowych (MDF, HDF) i drewniane. Meble łazienkowe w każdym kolorze: szarym, beżowym, białym, kremowym, czarnym (lub biało - czarnym), w kolorze drewna (dębu, modrzewia, jesionu, wiązy, wenge, teak) jak i pełne werwy nowoczesne meble łazienkowe kolorowe: fioletowe, niebieskie, błękitne, morskie, turkusowe, seledynowe, zielone, czerwone, pomarańczowe, różowe, brązowe... Meble do łazienek w każdym stylu, patrząc historycznie od stylu antycznego po postmodernistyczny styl nowoczesny ze wszystkim co we wzornictwie zdarzyło się po drodze (wymieniając wybiórczo: styl bizantyjski, barokowy, romantyczny, secesyjny, modernistyczny).

Meble łazienkowe na wymiar Wit Stwosz przyciągają wzrok niebagatelnym wzornictwem, ale ponieważ nasi Klienci nie samym designem żyją, nasze wyposażenie łazienek jest też wygodne i praktyczne. Produkujemy w dużej mierze (choć nie wyłącznie) kontraktowe meble łazienkowe do hoteli, apartamentów hotelowych, pensjonatów, akademików, domów opieki, restauracji, barów, bistro, pubów, kawiarni, klubów, gospod, zajazdów, karczm i innych lokali gastronomicznych lub turystycznych. Choć produkcja mebli łazienkowych do hoteli, pensjonatów, restauracji, barów itp. jest niezwykle ważną częścią naszej działalności, produkujemy nie tylko meble łazienkowe kontraktowe, ale i meble do łazienek domowych, szczególnie tych zlokalizowanych w apartamentach oraz mniejszych lub większych często podmiejskich rezydencjach.

Luksusowe, stylowe meble łazienkowe na wymiar w kolorze białym (drewniane szafki łazienkowe z lustrem), ozdobne lampy i zabudowana wanna.

Luksusowe, stylowe, białe meble łazienkowe na wymiar.Meble łazienkowe nowoczesne


Cenią sobie Państwo niepowtarzalne wzornictwo, prostą, minimalistyczną formę, mają głowę pełną zupełnie nietuzinkowych pomysłów na aranżację łazienki? Nasze nowoczesne meble łazienkowe na wymiar mogą zaspokoić Państwa estetyczne potrzeby. Niezależnie czy chodzi tylko o fronty na wysoki połysk lub o prostokątną umywalkę na drewnianym blacie, czy całościowe, kompleksowe rozwiązanie polegające na połączeniu drewna, szkła i kamienia z ochotę polecamy swoje produkty, ale i swoje usługi w kwestii doradztwa i planowania łazienki. Nowoczesne meble łazienkowe naszej produkcji doskonale sprawdzają się w loftach i wszelkich wnętrzach w stylu industrialnym, modernistycznym, minimalistycznym czy Bauhaus.

Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar: eleganckie szafki podblatowe w ciemnym kolorze z dwoma umywalkami wpuszczonymi w blat. Na ścianie za szafkami dwa duże lustra, z boku po prawej stronie jedno dodatkowe lusterko o regulowanych kątach nachylenia.

Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar: eleganckie, ciemne szafki stojące podblatowe z umywalkami wpuszczonymi w blat.Meble łazienkowe stylowe


Oferujemy nowoczesne meble do łazienki, w tym do łazienki w stylu loft (loftowym), ale i wyposażenie do łazienek w stylu angielskim, klasycznym, art deco, spa, retro, glamour, vintage, boho, kolonialnym, wiktoriańskim, romantycznym, secesyjnym, empire, biedermeier, chalet, eko, rustykalnym, wiejskim, prowansalskim, amerykańskim, Hampton, nowojorskim, skandynawskim, arabskim, orientalnym, bizantyjskim, barokowym, pałacowym, shabby chic, black & white, wabi - sabi, marynistycznym, etno oraz eklektycznym.

Drewniane meble łazienkowe na wymiar. Szafki podblatowe w kształcie litery L w naturalnym ciemnobrązowym kolorze drewna, biały blat, na blacie dodatkowe szafki łazienkowe, dwa zlewy wpuszczone w blat, na ścianach dwa okrągłe lustra.

Drewniane meble łazienkowe na wymiar: szafki podblatowe i nadblatowe, zlewy wpuszczone w blat.Ponieważ spora część naszej produkcji wyposażenia do łazienek to meble kontraktowe, jesteśmy producentem, który siłą rzeczy wytwarza meble wyróżniające się jakością wykonania, trwałością i solidnością. Surowiec, z którego produkujemy meble łazienkowe jest zawsze najwyższej jakości, w tej kwestii zdecydowanie nie należy chodzić na kompromisy, wszak łazienka to miejsce, w którym ze względu na wysoką wilgotność i zmiany temperatur meble są testowane przez czynniki zewnętrzne w sposób szczególnie intensywny. Nasze meble łazienkowe są starannie zabezpieczone przed działaniem wody i w pełni przystosowane do warunków, w jakich przychodzi im funkcjonować.Nowoczesne, białe meble łazienkowe: białe szafki z ciemnym blatem, na blacie dwie umywalki nadblatowe, na ścianie sza szafkami duże prostokatne lustro.

Białe meble łazienkowe na wymiar: szafki podblatowe, umywalki nablatowe.Meble łazienkowe drewniane


Stosunkowo najczęściej produkujemy meble łazienkowe drewniane choć niekoniecznie są to meble z litego drewna. Często łączymy drewno z kamieniem (przede wszystkim blaty kamienne), szkłem hartowanym, aluminium, metalem, żeliwem, stalą nierdzewną, ceramiką (armatura łazienkowa, np. szafki z umywalką / ze zlewem) lub kompozytem. Nasze drewniane meble łazienkowe na wymiar są odpowiednio zabezpieczone przed wodą i wilgocią, na drewnie znamy się jak mało kto, niezbyt skromnie możemy napisać, że żaden producent nie 'robi' mebli drewnianych lepiej od nas.

Aranżacja dwóch zdjęć łazienek. Po lewej drewniane szafki łazienkowe na wymiar z lustrem, po prawej stylowa niała szafka pod kamiennym blatem ze zlewem.

Meble łazienkowe na wymiar (szafki) w kolorze drewna (po lewej) i białe (po prawej).Do łazienek oferujemy nie tylko meble z drewna, warto zaznaczyć, że drewno na podłodze czy ścianach łazienki również doda temu pomieszczeniu odrobiny naturalności, elegancji, a często i prestiżu. Oczywiście i w przypadku drewna w tym zastosowaniu absolutnie niezbędne jest jego odpowiednie zaimpregnowanie.

Luksusowa łazienka i ekskluzywne meble łazienkowe na wymiar. Na wprost wolnostojąca wanna, po lewej eleganckie drewniane szafki z lustrem nad nimi, po lewej duży prysznic.

Ekskluzywne meble łazienkowe na zamowienie w luksusowej łazience.Jakie gatunki drewna do mebli łazienkowych?


Przy wyborze gatunku drewna do łazienki kierujemy się podatnością drewna na zmiany wilgotności. Podatność ta opisywana jest trzema wskaźnikami: współczynnikiem skurczu, pęcznienia i czasem wymiany wilgotnościowej. Wiele źródeł skupia się na skurczu całkowitym, który jest wskaźnikiem wyrażanym w procentach. Jest to jednak podejście błędne, a w każdym razie nie oddające całego obrazu sytuacji, gdyż choć wzrost wilgotności powoduje pęcznienie drewna, proces pęcznienia jest ograniczony tak zwanym punktem nasycenia włókien. Czyli dwa gatunki drewna, które mają taki sam współczynnik skurczu objętościowego, ale inny punkt nasycenia włókien, nie będą miały jednakowego współczynnika skurczu przy zmianie wilgotności o jeden punkt procentowy.
Nie wchodząc w dalsze szczegóły (chętnych pogłębieniem wiedzy zapraszamy do kontaktu) z mebli drewnianych wykonanych z rodzimych gatunków drewna najlepiej w łazience sprawdzają się meble dębowe, modrzewiowe, jesionowe, jaworowe oraz wiązowe (dąb i modrzew są przy tym nieco "mocniejsze" od jesionu, jaworu i wiązu). Doskonale sprawdzają się za to meble łazienkowe z drewna egzotycznego z takich gatunków jak teak, iroko/kambala, merbau, jarrah, doussie, drzewo różane, lapacho, tali, badi, wenge, palisander, jatoba, sapelle i cedr. Drewno z tych gatunków drzew jest bardzo twarde, gęste i nie nasiąka wodą. Drzewa te na co dzień rosną w środowisku o bardzo dużej wilgotności, w sposób naturalny zostały więc przez naturę wyposażone w mechanizmy, które je przed wilgotnością obronią. Zawierają naturalne substancje konserwujące: żywicę i garbniki, które impregnują drewno oraz oleje eteryczne, które zabezpieczają kolor drewna. A dzięki bogactwu wyboru możliwego do zastosowania w łazience drewna kolor ten może być rozmaity (wymieniamy tu tylko naturalny kolor drewna), możliwe do zastosowania są tu wszelkie żółcie, brązy (jasnobrązowy, ciemnobrązowy i wszystko co pośrodku), a także kolory złoty, miodowy, oliwkowy, rubinowy, czerwony. Drewno może w sposób naturalny cechować się wysokim połyskiem (np. teak), mniej lub bardziej widocznym usłojeniem (np. iroko - słoje bardzo widoczne, teak - mogą być widoczne pojedyncze czarne słoje). Gama kolorystyczna egzotycznych gatunków drewna, które są z powodzeniem wykorzystywane przy produkcji drewnianych mebli łazienkowych jest bardzo szeroka - projektanci stawiający na naturalny widok drewna w łazience nie mogą narzekać.

Ekskluzywna designerska umywalka i szafka łazienkowa w kolorze drewna.

Designerskie, ekskluzywne meble łazienkowe.Meble łazienkowe z MDF


Meble łazienkowe drewniane nie są naszą jedyną propozycją. Produkujemy też meble z płyt meblowych, w tym z MDF, HDF i HPL. Wbrew niektórym obiegowym opiniom meble łazienkowe z MDF - o ile są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wilgoci - potrafią być niezwykle trwałe. A ponieważ nasze meble łazienkowe z MDF oczywiście są odpowiednio zabezpieczone, możemy je śmiało polecić jako meble do Państwa łazienki.

Stylowe białe meble łazienkowe na wymiar. Na białych szafkach łazienkowych zlew nablatowy, na ścianie lustro o kształcie przypominającym duże okno arabskiego lub tureckiego pałacu.

Białe meble łazienkowe na wymiar. Luksusowa łazienka w stylu arabskim.Do łazienek oferujemy właściwie wszelkie możliwe wykończenia płyt MDF. Produkujemy:

Zlew nablatowy stojący na szafce łazienkowej.

Mały zlew nablatowy.Meble łazienkowe z płyt HPL


Płyty HPL (High Pressure Laminates - laminat wysokociśnieniowy) są produkowane w prasach pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze. Utwardzone żywice poliuretanowo-akrylowe tworzą warstwę wierzchnią odporną na oddziaływanie warunków zewnętrznych, w tym wody. Meble łazienkowe z HPL mogą mieć rozmaitą kolorystykę w związku z czym mogą znaleźć się w aranżacjach różnorodnych stylistycznie, stosunkowo najczęściej są to jednak meble do łazienki w stylu nowoczesnym.

Ekskluzywne meble łazienkowe białe w luksusowej łazience.

Białe, ekskluzywne meble łazienkowe na wymiar.Meble łazienkowe białe


Meble łazienkowe - podobnie zresztą wszystkie inne meble i pozostałe elementy wyposażenia wnętrz podlegają różnym modom i trendom. Produkując meble od lat nie tylko obserwujemy to zjawisko, ale i jesteśmy jego aktywnym współkreatorem tworząc meble trafiające w gusta Klientów już od ponad 40 lat. Jednak niezależnie od trendów, które przychodzą i odchodzą meble łazienkowe białe zdają się opierać wszelkim modom i być niemal "od zawsze" jednym z najpopularniejszych wyborów wśród naszych Klientów.

Drewniana szafka łazienkowa z ciemnym blatem i umywalką wpuszczaną w blat.

Drewniana szafka łazienkowa z umywalką wpuszczaną w blat.Meble łazienkowe w kolorze drewna


Ostatnimi laty zauważamy, że meble łazienkowe białe nieco tracą na popularności na rzecz mebli łazienkowych w kolorze drewna. Naturalny kolor drewna nie zawsze musi dotyczyć całych aranżacji, czasem np. białe meble w łazience są tylko wzbogacone o kilka drewnianych motywów. Niekiedy jednak w aranżacji łazienki mocno stawiamy na naturalny wygląd, a w takiej sytuacji meble łazienkowe drewniane z frontami w naturalnym kolorze drewna nie mają sobie równych. Taka łazienka w kolorze drewna (również w nieco bardziej tradycyjnym wydaniu jako łazienka w kolorze bieli i drewna) jest zwykle bardziej przytulna od łazienki, w której pierwsze skrzypce gra wszechdominująca biel. Kolor drewna, które jest wybierany do łazienki ma na ogół ścisły związek z odpornością danego drewna na wilgoć, stąd najpopularniejszymi kolorami są:

Ładna, nowoczesna łazienka. Na pierwszym planie dwa zlewy nablatowe stojące na ciemnym blacie, na drugim planie wolnostojąca designerska wanna.

Ładna, nowoczesna łazienka.Meble łazienkowe kolorowe


Niezależnie od kolorów drewna i białego, które są w naszych łazienkach stosunkowo najpopularniejsze, z roku na rok coraz modniejsze są też meble łazienkowe nowoczesne, które nie uznają żadnych ograniczeń w kwestiach kolorystycznych. Produkujemy między innymi:

Wśród różnorodnych nowoczesnych barw wyżej wymienionych ze szczególną otwartością spoglądają Państwo na szafki łazienkowe w kolorze fioletowym, niebieskim, błękitnym, morskim i fuksji, a z kolorów mniej "ekstrawaganckich" lubią też Państwo takie kolory jak kawa z mlekiem, cappucino, szary, antracyt i ecru.

Aranżacja dwóch zdjęć łazienek. Na zdjęciu po lewej stronie wanna oraz szafka łazienkowa na wymiar z białymi frontami, ciemnym blatem i umywalką nablatową, po prawej stronie zdjęcie wanny.

Nowoczesne łazienki.Jakie meble łazienkowe?


Jeśli Państwa upragnionego mebla do łazienki nie ma na powyższej liście, prosimy się nie przejmować, zapewne jesteśmy w stanie go wyprodukować. Tworzymy na wymiar w związku z czym według Państwa indywidualnego zamówienia możemy stworzyć praktycznie dowolne meble łazienkowe wiszące lub stojące, nowoczesne lub tradycyjne, modne lub - jeśli tylko Państwo tego zapragną - niemodne. Oprócz mebli produkujemy też i inne elementy wyposażenia łazienki (ze szczególnym uwzględnieniem wyposażenia stolarskiego z drewna i płyt meblowych) jak drzwi wewnętrzne łazienkowe, drewniana zabudowa wanny, prysznica / kabiny prysznicowej, czy umywalki. Jeśli z kolei lubią Państwo obcować z wodą również poza kabiną prysznicową, wanną czy umywalką być może zainteresuje Państwa też informacja, że produkujemy również drewniane meble do sauny, ekskluzywne meble basenowe i - jeśli Państwa potrzeba obcowania z wodą jest naprawdę duża - meble jachtowe.

Aranżacja dwóch zdjęć ekskluzywnej łazienki. Stylowe meble łazienkowe w kolorze białym: stojące i wiszące szafki łazienkowe ze zlewami wpuszczanymi w blat, ekskluzywna komoda łazienkowa i wanna.

Ekskluzywne umeblowanie łazienki na wymiar: białe szafki stojące i wiszące, umywalki wpuszczane w blat, wanna.Producent mebli łazienkowych na wymiar Wit Stwosz zaprasza do kontaktu.

Meble łazienkowe - galeria zdjęć:


Kolaż dwóch zdjęć łazienek: po lewej ekskluzywne białe meble łazienkowe ze zlewami wpuszczanymi w blat i wanna, po prawej toaleta, prysznic zze ścianką drewnianą i zlew wiszący.

Ekskluzywne meble łazienkowe, luksusowe łazienki.Zlew nablatowy na biało-czarnej szafce łazienkowej.

Biało-czarna szafka łazienkowa ze zlewem nablatowym.Ekskluzywna drewniana wanna w pięknej, stylowej łazience.

Ekskluzywna drewniana wanna jako element aranżacji wnętrza pięknej, stylowej łazienki.Luksusowe meble łazienkowe na wymiar w kolorze białym: długie białe szafki na zamówienie, duże lustro i wanna, nad wanną obraz.

Białe meble łazienkowe: eleganckie szafki na wymiar.Ładna łazienka z wanną i białami szafkami na zamówienie. Szafki i toaletka łazienkowa.

Piękne meble łazienkowe w kolorowej łazience.Eleganckie meble łazienkowe na wymiar w pieknej łazience: szafki łazienkowe podblatowe z ciemnymi frontami. Dwa zlewy wpuszczane w blat, na ścianie lustra. Blat łazienkowy w kolorze białym.

Meble łazienkowe na wymiar z białym blatem i ciemnymi frontami szafek. Umywalki wpuszczane w blat.Eleganckie białe meble do łazienki i do toalety: szafka podblatowa ze zlewem wpuszczanym w blat i szafa na wymiar. Oprócz mebli prysznic i muszla klozetowa.

Eleganckie białe meble łazienkowe.Białe, nowoczesne szafki łazienkowe na wymiar

Nowoczesne szafki łazienkowe na wymiar.Po prawej drewniane meble łazienkowe na wymiar, po lewej wanna i prysznic. Wśród umeblowania drewniane szafki łazienkowe na wymiar z kamiennym blatem i zlewem wpuszczanym w blat, dalej biała zabudowa drewniana łazienkowa z półkami.

Po prawej: drewniane szafki łazienkowe na wymiar z kamiennym blatem i zlewem wpuszczanym w blat, dalej biała zabudowa drewniana łazienkowa z półkami.Drewniana zabudowa łazienki. W centrum wanna, a po jej obu stronach szafki łazienkowe na wymiar.

Drewniana zabudowa łazienki.Drewniane podblatowe szafki łazienkowe na wymiar ze zlewami wpuszczanymi w blat i zabudowana wanna. Po prawej wiszące wieszaki łazienkowe, na dalszym planie wisząca szafka z drewna.

Drewniane podblatowe szafki łazienkowe na wymiar ze zlewami wpuszczanymi w blat, zabudowana wanna, wieszaki i szafka wisząca.Białe szafki łazienkowe na wymiar - eleganckie meble łazienkowe do zabudowy.

Białe szafki łazienkowe na zamówienie: eleganckie meble łazienkowe do zabudowy.Nowoczesne umeblowanie małej łazienki: szafka na wymiar z blatem nablatowym, blat ciągnie się na szafce i stojacej obok pralce. Obok pralki ubikacja, nad nią szafka wisząca z szufladami. W aranzacji dominują jasne kolory frontów meblowych przełamane brązem blatu.

Mała, nowocześnie umeblowana łazienka.Świeczka w drewnianej miseczce, kulka zapachowa i ręcznik na drewnianym blacie łazienkowym.

Drobiazgi na drewnianym blacie w łazience.Zbliżenie na fronty szuflad w podblatowej szafce łazienkowej.

Fronty szuflad w podblatowej szafce łazienkowej.Ekskluzywne, stylowe meble łazienkowe z drewna. Białe szafki łazienkowe na wymiar i takaż drewniana obudowa wanny.

Stylowe, ekskluzywne meble łazienkowe z drewna.Ładne meble łazienkowe na wymiar w kolorze białym: szafa, szafki podblatowe ze zlewem wpuszczanym w blat, toaletka. Dalej duży prysznic i wanna.

Ładne meble łazienkowe na wymiar: szafa, szafki podblatowe ze zlewem wpuszczanym w blat, toaletka.Oryginalny, nietypowy zlew z drewnianymi półkami znajdującymi się pod okrągłym blatem. Na lewo od zlewu wanna, cała łazienka jest bardzo mała. Za oknem łazienki widoczna palma.

Oryginalny, nietypowy zlew z drewnianymi półkami pod okrągłym blatem.Ekskluzywne, stylowe, białe meble łazienkowe na wymiar. Drewniane szafki łazienkowe z kamiennymi blatami ciągną się wzdłuż obu ścian łazienki, która jest bardzo długa, na jej końcu, przy oknie widoczna jest wolnostojaca wanna.

Ekskluzywne, stylowe meble w łazience hotelowej. Drewniane szafki łazienkowe z białymi frontami i kamiennymi blatami.Interesująca aranżacja łazienki. Po lewej szafki podblatowe, po prawej wanna, na wprost - pod oknem - siedzisko.

Łazienka zaaranżowana nietypowo.Zlew wpuszczany w blat z szafką podblatową (na blacie od strony lustra stoi jeszcze doniczka z kwiatem), dalej muszla klozetowa i wanna. Meble w kolorze białym, mała łazienka.

Zlew wpuszczany w blat z szafką podblatową. Białe meble w małej łazience.Ładne drewniane meble łazienkowe z kamiennym blatem z dwoma zlewami wpuszczanymi w blat. Meble i drewniane drzwi do łazienki w kolorze białym.

Białe, drewniane meble łazienkowe ze zlewami wpuszczonymi w kamienny blat.Mała, ciasna łazienka. Białe meble na wymiar: półki wiszące i szafka podblatowa, oraz muszla klozetowa i prysznic.

Białe meble na wymiar: półki wiszące i szafka podblatowa w małej, ciasnej łazience.Białe meble łazienkowe w małej, ale gustownie urządzonej, stylowej łazience. Szafka wisząca nad muszla klozetową, dalej wanna. Na pierwszym plane drewniana, biała szafka stojąca podblatowa ze zlewem wpuszczanym w blat i wieszak na ręczniki.

Białe meble łazienkowe w małej łazience. Szafki wisząca i stojąca podblatowa ze zlewem wpuszczanym w blat.Zlew wpuszczany w blat z szafką podblatową. Fronty szafki białe, blat brązowy.

Umywalka wpuszczana w blat z szafką podblatową.Brązowe, nowocześnie wyglądające meble łazienkowe. Po prawej zlew wpuszczany w blat z szafką podblatową, dalej wysoka szafka wisząca i wanna.

Brązowe, nowoczesne meble łazienkowe. Umywalka z szafką i wysoka szafka wisząca.Łazienka w restauracji hotelowej, aranżacja dwóch zdjęć tego samego pomieszczenia. Zlewy nablatowe, duże lustro, obraz, blat kamienny i drzwi wewnetrzne.

Aranżacja łazienki w restauracji hotelowej. Zlewy nablatowe, na ścianie duże lustro i obraz, blat z kamienia.Meble łazienkowe (szafki podblatowe) z czarnymi frontami i umywalki nablatowe, po prawej muszla klozetowa, na dalszym planie wanna.

Czarne meble łazienkowe.Ekskluzywne, białe meble do łazienki hotelowej

Luksusowe, prestiżowe hotelowe meble łazienkowe. Tak ekskluzywne meble do łazienki hotelowej nie są wybierane przez Państwa wyjątkowo często, ale jak już są - rezultat cieszy zmysły. Kolor biały mebli do łazienki hotelowej to opcja bardzo częsta we wszystkich klasach wyposażenia hotelowego.Wanna obudowana drewnianymi płytami ozdobnymi, duże drewniane okna w łazience, a za nimi las.

Wanna obudowana drewnianymi płytami. Za dużymi drewnianymi oknami łazienki piękny las.Aranżacja dwóch zdjęć łazieniek, po lewej drewniane szafki łazienkowe z białym blatem i zlewem wpuszczanym w blat, po prawej łazienka kryta strzechą.

Łazienki.Białe meble łazienkowe w stylu nowoczesnym. Po lewej szafki podblatowe wiszące z dwoma nablatowymi umywalkami, na prawo wolnostojąca wanna.

Białe meble łazienkowe w stylu nowoczesnym.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?