Meble hotelowe - producent


Kolaż siedmiu zdjęć z których większość (cztery) przedstawia meble do pokoju hotelowego, jedno wspólną dla gości przestrzeń w hotelu, jedno recepcję drewnianą i jedno łazienkę w restauracji hotelowej.

Meble hotelowe i recepcyjne.Producent mebli hotelowych - o nas


Jesteśmy producentem mebli hotelowych dostarczającym wyposażenie do hoteli oraz do luksusowych apartamentów hotelowych nie tylko w Polsce i w Europie, ale i - coraz częściej - w innych częściach świata. Niezależnie od tego, czy Klientem jest hotel z Warszawy, Krakowa, Wrocławia lub Gdańska czy z Londynu, Berlina, Paryża, Moskwy, Rzymu, Nowego Jorku lub Dubaju zawsze i wszędzie podkreślamy, że jesteśmy firmą polską. Działamy zarówno jako bezpośredni wykonawca mebli dla danego hotelu jak i jako podwykonawca uznanych firm zajmujących się wyposażeniem hoteli na całym świecie. Jesteśmy dumni, że współtworzymy doskonałą renomę polskiej branży producentów mebli hotelowych i że przykładamy do tej renomy swoją cegiełkę.


Oczywiście nie zawsze byliśmy dużym i uznanym producentem mebli hotelowych. Nasze początki to jedna stolarnia ponad czterdzieści lat temu w Tczewie w województwie pomorskim. O tych początkach nigdy nie zapominamy, gdyż nadal pozostajemy firmą w dużej mierze rodzinną - możemy się pochwalić, że obecnie dogląda jej już trzecie pokolenie stolarzy.


Będąc producentem mebli od kilkudziesięciu lat, wiemy, że zdobytego przez nas w tym czasie doświadczenia nie da się "kupić". Przez te wszystkie lata zawsze dbaliśmy o jakość naszych wyrobów, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie Klientów (o które wciąż zabiegamy, gdyż nigdy nie spoczęliśmy na laurach). Dzięki ich poleceniu naszej stolarni i jej produktów takich jak meble na wymiar, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz okna skrzynkowe przez dziesiątki lat pozyskiwaliśmy wciąż nowych Klientów, rośliśmy i rozwijaliśmy się aż staliśmy się tym, czym jesteśmy dzisiaj: grupą zakładów skupiających się już nie tylko na branży stolarki artystycznej, ale i na meblach kontraktowych dla hoteli, hosteli, pensjonatów, restauracji, barów, centrów konferencyjnych, biur, apartamentowców, domów studenckich czy ośrodków opiekuńczych.

Hotele, pensjonaty, hostele, hoteliki, schroniska...


Produkujemy meble na wymiar do wszelkich istniejących rodzajów obiektów hotelarskich. Spektrum odbiorców naszych mebli hotelowych to wymienione juz wyżej hotele (w tym nie wymieniane dotąd ekskluzywne hotele butikowe), hostele, pensjonaty i centra konferencyjne, a także: hoteliki, gospodarstwa agroturystyczne, kwatery na wynajem, motele i wotele, botele (hotele na wodzie, na statku rzecznym lub barce), schroniska (w tym schroniska młodzieżowe i szkolne schroniska młodzieżowe), domy pracy twórczej, sanatoria / zakłady uzdrowiskowe, zajazdy, kurorty, bungalowy, zespoły ogólnodostępnych domków turystycznych, domy wycieczkowe, ośrodki wczasowe, ośrodki kolonijne, ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe.

Meble w pokoju hotelowym w jednym z hoteli w Gdańsku. Na pierwszym planie leżące na stoliku książki o Gdańsku i Gdyni.

Meble hotelowe w części wspólnej hotelu.Meble do pokoi hotelowych


Kolaż ze zdjęć łóżek hotelowych i sypialni, wśród siedmiu zdjęć sześć ukazuje wnętrza umeblowanych pokoi hotelowych z łóżkami, ale na jednym znajdują się meble hotelowe do części wspólnej obiektu.

Meble hotelowe - kolaż. Sypialnie i łóżka (choć wprawne oko dostrzeże, że nie tylko)


Produkujemy meble do pokoi hotelowych, zarówno dla Klientów zamawiających wyposażenie do pojedynczych hoteli, jak i dla sieci hotelowych. Oferujemy też (a może nawet przede wszystkim) kompleksowe wyposażenie hotelowe dla całych obiektów, a więc nie tylko umeblowanie pokoi, ale i (lista poniżej oczywiście nie jest pełna gdyż na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie zaprojektować / wyprodukować właściwie każdy rodzaj mebli czy innego i wyposażenia hotelu) meble do restauracji hotelowej, meble recepcyjne, meble do foyer/lobby, szerszą listę wraz z krótkim opisem każdej z kategorii znajdą Państwo poniżej.

Meble restauracyjne, meble recepcyjne, meble do foyer/lobby itd.


Luksusowe meble (stolik i miękkie kanapy) w częściach wspólnych ekskluzywnego hotelu.

Ekskluzywne meble hotelowe w częściach wspólnych luksusowego hotelu.Meble hotelowe Wit Stwosz to oczywiście nie tylko meble do pokoi hotelowych, oprócz nich produkujemy (między innymi):

Producent łóżek hotelowych


Kolaż ze zdjęć łóżek hotelowych. Trzy różne kolorystycznie i stylistycznie pokoje hotelowe.

Łóżka hotelowe - kolaż trzech różnych realizacji.Łóżka do hoteli w każdym rozmiarze


Na potrzeby Państwa hoteli, pensjonatów, hosteli czy innych ośrodków oferujemy łóżka hotelowe. Produkujemy łóżka hotelowe jednoosobowe, łóżka dwuosobowe i ogromne łóżka niestandardowe. Mamy w ofercie łóżka z kółkami zamiast nóżek, których łatwiej używać jako "dostawek", łóżka kontynentalne tzw. boxspringbett oraz łóżka skrzyniowe.

Kolaż ze zdjęć trzech różnych łóżek hotelowych.

Łóżka hotelowe - kolaż zdjęć trzech różnych stylistycznie i kolorystycznie pokoi hotelowych.Jesteśmy producentem łóżek hotelowych w każdym rozmiarze / wymiarze. Stosunkowo najczęstszym wyborem naszych Kontrahentów są pojedyncze łóżka hotelowe 90x200 i 80x200 (wymiary w centymetrach), oraz łóżka hotelowe podwójne: 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Oczywiście nieco mniej popularne wśród naszych Klientów są łóżka hotelowe luksusowe o wymiarach 200x200, a nawet jeszcze większe (i jeszcze bardziej luksusowe) hotelowe "łoża".

Inne meble hotelowe


Meble do pokoju hotelowego: konsola przyścienna z lustrem, krzesło i fotel.

Umeblowanie pokoju hotelowego z elegancką konsolą przyścienną z lustrem.


Łóżka do hoteli i meble do zabudowy to oczywiście tylko wąski wycinek naszej oferty produktowej. Produkujemy też (należy tu dodać "między innymi", gdyż na indywidualne zamówienie możemy wyprodukować każdy mebel, którego na poniższej liście nie ma):

Kolaż ze zdjęć różnych mebli hotelowych (stosunkowo najwięcej jest tu zdjęć łóżek).

Produkujemy szerokie spektrum mebli hotelowych na zamówienie.Producent drzwi hotelowych


Produkujemy drzwi hotelowe wewnętrzne czyli drzwi do pokojów hotelowych / drzwi do pokojów w pensjonatach lub hostelach (frazy "drzwi pensjonatowe" i "drzwi hostelowe" są w języku polskim raczej niespotykane) oraz drzwi zewnetrzne / wejściowe do budynku hotelu / hostelu czy pensjonatu.

Drzwi wewnętrzne hotelowe naszej produkcji spełniają wszystkie wymagania określone przepisami budowlanymi (w tym wymagania akustyczne i przeciwpożarowe). Zwykle zajmujemy się montażem drzwi w Państwa hotelach, hostelach i pensjonatach, ale możliwe jest też przejęcie montażu przez Państwa ekipę (oferujemy wysyłkę drzwi hotelowych również poza Polskę a nawet odbiór własny - czego tylko Klient sobie zażyczy).

Drzwi wewnętrzne hotelowe Wit Stwosz są oferowane w klasach ognioodporności EI30, EI45, EI60 i EI120 (drzwi przeciwpożarowe), są to też drzwi akustyczne, o podwyższonym poziomie izolacyjności akustycznej Rw 28 dB, 32 dB, 40 dB, a nawet 42 dB. Nasze drzwi pokojowe zamiast tradycyjnych kluczy mogą być wyposażone w elektroniczne zamki hotelowe (tzw. drzwi na kartę), a także okucia antypaniczne, samozamykacze i progi automatyczne. Produkujemy je z drewna lub z MDF, a ich powierzchnia może być fornirowana, lakierowana / malowana lub laminowana. Drzwi laminowane pokrywamy laminatem CPL (Continuous Pressed Laminate) lub HPL (High Pressure Laminate), który jest trwalszy i wytrzymalszy (oraz droższy). Więcej informacji o naszych drzwiach wewnętrznych do pokoi hotelowych znajdą Państwo w sekcji "Drzwi wewnętrzne hotelowe - producent" w zakładce "Drzwi wewnętrzne" (zostaną tam Państwo przeniesieni po kliknięciu w odnośnik): drzwi wewnętrzne hotelowe.

Meble do apartamentów hotelowych


W naszej propozycji dla Państwa nie mogło zabraknąć ekskluzywnych mebli do apartamentów hotelowych należących głównie do firm i organizacji, ale i osób prywatnych. Apartamenty hotelowe do których dostarczamy wyposażenie znajdują się zarówno w samych hotelach, jak i poza nimi, jako samodzielne, luksusowe lokale do wynajęcia. Produkcja mebli do apartamentów jest dla nas - jako producenta - niezwykle satysfakcjonująca - któż nie lubi, kiedy efekty jego pracy są olśniewające? My lubimy. Więcej o naszym ekskluzywnym wyposażeniu apartamentów doczytają Państwo na podstronie "Meble do apartamentów - producent".

Meble hotelowe - cennik


Cena mebli hotelowych jest uzależniona od Państwa zamówienia - nie oferujemy cennika online. Zróżnicowanie możliwości konfiguracyjnych naszych mebli hotelowych (i innych elementów wyposażenia hoteli) jest ogromne. Nawet jeśli interesuje Państwa jakieś konkretne łóżko hotelowe, biblioteczka czy lada recepcyjna, inna będzie cena tego mebla w przypadku zamówienia jednego egzemplarza, a inna gdy zamówią Państwo w komplecie meble do całej recepcji albo łóżka do wszystkich pokoi w Państwa hotelu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego :) Od czegoś trzeba naszą współpracę zacząć. Znajdziemy wspólny język!Meble hotelowe - galeria zdjęć:


Meble hotelowe: łóżko, konsola przyścienna z lustrem, krzesło i fotel.

Obiektywnie na to patrząc - to nie jest duży pokój, ale meble są w nim na tyle umiejętnie rozstawione, że Gość hotelowy nie powinien tego odczuć.Umeblowany pokój hotelowy. Na zdjęciu widoczne jest takie wyposażenie hotelowe jak: (wymieniając od lewej strony): konsola przyścienna z lustrem, łóżko, stolik nocny, drzwi wewnętrzne, szafa do zabudowy i sofa.

I jeszcze raz wnętrze w tym samym hotelu co wyżej (widać stylistyczną spójność). Oczywiście jesteśmy teraz w innym pokoju tego hotelu (co widać po innym rozkładzie sprzętów)."Wyposażenie pokoju hotelowego: szafa, konsola przyścienna z szafką, szufladą i lustrem, stolik. Na drugim planie widoczne drzwi.

Meble hotelowe pokojowe. To już przedostatnie zdjęcie z tego hotelu :), jeśli ta stylistyka jest już Państwu znana i chcą Państwo zobaczyć więcej - przez kolejne zdjęcie można "przeskoczyć".Elegancko wyposażony pokój hotelowy. Na pierwszym planie łóżko hotelowe, za nim konsola przyścienna z szafką, szufladą i lustrem, krzesło, fotel i ledwo widoczny za łóżkiem (biały) stolik

Meble w pokoju hotelowym: łóżko, krzesło, fotel, stolik (tylko nieśmiało wychyla się zza łóżka), konsola z lustrem, szafką i szufladą.Hol luksusowego hotelu z ekskluzywnymi meblami, Oprócz foteli, szklanego stolika i sof na zdjęciu widać też fragment schodów.

Ekskluzywny hall / hol / foyer hotelowe.Foyer luksusowego hotelu z ekskluzywnymi meblami. Oprócz fotela, sof, stolików i lamp na zdjęciu widać też fragment schodów.

Ekskluzywne meble hotelowe w luksusowym hotelowym foyer / hallu. Prestiżowe części wspólne ekskluzywnego hotelu są niejako zapowiedzią luksusu czekającego na Gości w pokojach.Meble recepcyjne na wymiar, oprócz recepcji na zdjęciu widoczna jest lampa, schody i winda

Elegancka recepcja naszej produkcjiEleganckie meble recepcyjne na wymiar, oprócz recepcji na zdjęciu widoczna jest lampa, która stoi na ladzie recepcyjnej. Ściany wyłożone drewnem.

Meble recepcyjne naszej produkcji. Te same, co wyżej, ale z innej perspektywy.lampa stojąca na drewnianej ladzie recepcyjnej. Pod lampą rzeźbione zdobienie recepcji.

I jeszcze zbliżenie na lampę widoczną też na dwóch poprzednich zdjęciach. Przy okazji zwracamy uwagę na widoczny tu elegancki, rzeźbiony w drewnie motyw lady recepcyjnej.Meble w pokoju hotelowym: łózko, dwa fotele, półka i mały stolik. Łóżko, stolik i półka w kolorze ciemnym, a fotele białym.

Prezentujemy: ładne meble do pokoju hotelowego. W tym pokoju ciemny kolor łóżka, półki i stolika ciekawie kontrastuje z białymi fotelami.apartament hotelowy - część  dzienna z meblami wypoczynkowymi, półkami i telewizorem

Meble w dziennej części apartamentu hotelowego - realizacja wciąż elegancka, ale już nie "ociekająca luksusem".Ekskluzywne, białe meble do łazienki hotelowej

A tu z kolei luksus i prestiż widoczne są na każdym kroku. Tak ekskluzywne meble do łazienki hotelowej nie są wybierane przez Państwa wyjątkowo często, ale jak już są - rezultat cieszy zmysły. Kolor biały mebli do łazienki hotelowej to opcja bardzo częsta we wszystkich klasach wyposażenia hotelowego.Wyposażenie toalety w restauracji.

A skoro już przy łazienkach i toaletach hotelowych (czy restauracyjnych - jak na tym zdjęciu) jesteśmy - oto przykład mebli do toalety naszej produkcji. W tej aranżacji czerni jest niemal tyle co bieli.Wyposażenie toalety w eleganckiej restauracji: umywalka, lustro, drzwi, na ścianie obraz.

I jeszcze raz meble do toalety, nawet tej samej toalety, co wyżej, tylko z innej perspektywy. Czerń elegancko skontrastowana z bielą.Zbliżenie na wykończenie fotelu (w części recepcyjnej hotelu).

Zbliżenie na wykończenie fotelu.Luksusowe meble hotelowe w pokoju z pięknym widokiem na jezioro i las. Ekskluzywne łóżko hotelowe, fotel, ława z miękkim obiciem, szafka nocna, na ścianach obrazy, a za oknem - na balkonie - krzesło.

Luksusowe umeblowanie pokoju hotelowego czy piękny widok za oknem - co bardziej przyciąga Państwa wzrok?Zasłane łóżko hotelowe z tapicerowanym zagłowiem / wezgłowiem, nad nim obraz, a na lewo drzwi wewnętrzne częściowo przeszklone.

A tu nieco mniej ekskluzywna (niż na wcześniejszym zdjęciu), ale wciąż bardzo ładna realizacja pokoju hotelowego.Drewniane łóżko hotelowe z drewnianymi, twardymi panelami ściennymi w roli zagłowia. Nad łóżkiem obrazy.

Skoro już przy łóżkach hotelowych jesteśmy, mamy też dla Państwa taką propozycję.Luksusowe miękkie meble hotelowe: kanapy / sofy, fotel i stolik między nimi. Po prawej stronie widoczny fragment schodów. Meble ustawione wokół stolika w hallu / holu hotelu.

Prestiżowe wnętrza wspólne w hotelu powinny być umeblowane wyposażeniem z najwyższej półki. Oto przykład takiej realizacji.Piękne meble sypialniane i do sypialni hotelowej, na pierwszym planie duże dwuosobowe łóżko, po lewej fotel, po prawej lustrzana szafa z drzwiami przesuwnymi, na podłodze miękki, wygodny, biały dywan.

Meble sypialniane prosto z pięknej, urządzonej w brązach sypialni. Oprócz łóżka niemal równie istotna w tej aranżacji jest lustrzana szafa przesuwna.Pokój hotelowy z ogromnym łóżkiem. Aranżacja wnętrza szaro - biało - fioletowa.

Nieco ekstrawaganckie wyposażenie hotelowe. Bardzo duże i bardzo wygodne łóżko (właściwie już łoże) hotelowe. Idealne na kilka romantycznych noclegów np. w czasie podróży poślubnej.Drewniane meble hotelowe w stylu klasycznym. Sypialnia z drewnianym łóżkiem, szafką nocną i komodą z lustrem - wszystkie meble z drewna, w kolorze kremowym. Na podłodze czarny dywan z białymi elementami.

Drewniane meble hotelowe z łóżkiem, komodą, lustrem i szafką nocną. Takie meble mogłyby być wyposażeniem każdej, nie tylko hotelowej sypialni.Meble w części wspólnej hotelu: ogromna kanapa do wspólnego spędzania czasu, fotele i duży stolik / stół, na ścianie telewizor.

Meble w części wspólnej hotelu. Jest gdzie porozmawiać lub razem obejrzeć mecz.Luksusowe meble hotelowe. Uwagę zwraca przede wszystkim ogromne drewniane łóżko / łoże. Oprócz łóżka na zdjęciu widać inne wyposażenie: kominek, kanapę, lustro stojące, komodę. Nad kominkiem zawieszony na ścianie telewizor.

Czy to jeszcze hotelowe łóżko czy już łoże?

Sypialnia hotelowa urządzona na poddaszu. Ściany, podłoga i sufit pokoju wyłożone drewnem. Dwuosobowe łóżko stoi na podłodze, naprzeciwko łóżka na ścianie zawieszony jest płaski  telewizor. Meble w stylu minimalistycznym

Elegancką sypialnię hotelową można - jak widać - urządzić nawet na poddaszu. Miejsca za dużo tu nie ma, ale kto by się tym przejmował w tak ładnej przestrzeni? Drewniane meble w stylu minimalistycznym wraz z drewnem na ścianach, podłodze i suficie tworzą niepowtarzalny klimat.Wytworne meble hotelowe drewniane: luksusowe, dwuosobowe, wygodne łóżko z eleganckim tapicerowanym zagłowiem i stylowe, rzeźbione, klasyczne meble na wymiar: fotel, szafka nocna, konsola z lustrem

I jeszcze odrobina luksusu. Wytworne meble, jak i cały widoczny tu apartament hotelowy w bogatym stylu klasycznym wytwarzają w Gościach (skądinąd pożądane) poczucie ekskluzywności wnętrza (i całego hotelu).Meble w restauracji hotelowej: zastawiony bogato zdobiony ornamentami czarny stół  drewniany i wytworne czarno - czerwone, miękkie drewniane krzesła. Nad stołem elegancki żyrandol.

Drewniane meble do restauracji hotelowej z najwyższej półki.Foyer ekskluzywnego hotelu z wytwornymi meblami. Na zdjęciu widoczne luksusowa ogromna sofa i fotel i nieduży stolik między nimi. Miękkie meble tapicerowane rozstawione są w półokręgu (półksiężycu) a naprzeciwko nich na ścianie wisi sporych rozmiarów telewizor.

Wytwornie zaaranżowane foyer hotelowe. Eleganckie i wygodne meble na wymiar dostarczają hotelowym Gościom luksusu, którego pożądają.Meble restauracyjne w hotelu: brązowy, okrągły stół drewniany z rozstawionymi wokół niego eleganckimi, miękkimi, drewnianymi krzesłami. Nad stołem elegancki żyrandol, na prawo przeszklone drzwi wyjściowe na taras.

Drewniane meble restauracyjne i hotelowe zarazem (meble do restauracji hotelowej).meble hotelowe

Zachęcamy też do odwiedzenia innej z naszych stron www, na której prezentujemy meble hotelowe: artederadi.com/hoteleMeble hotelowe - kolaże


Poniżej prezentujemy wariacje grafika na temat mebli hotelowych. Zdjęcia te nie wnoszą już nowych treści, a są tu tylko dlatego, że niektórym z Państwa takie kolaże się podobają.

Meble i wyposażenie hotelowe - kolaż siedmiu zdjęć. Pięć zdjęć z tej aranżacji prezentuje pokoje hotelowe z łóżkami i innymi meblami, jedno budynek hotelu z zewnątrz i jedno umeblowaną część wspólną hotelu.

Wyposażenie hotelowe: łóżka, fotele, konsole, stoliki, szafy, drzwi - kolaż nr 1.Meble i wyposażenie hotelowe - kolaż siedmiu zdjęć. Sześć zdjęć z tej kolekcji prezentuje pokoje hotelowe z łóżkami i innymi meblami, a jedno umeblowaną część wspólną hotelu z sofą w kształcie litery L i z fotelem tworzącymi razem aranżacyjnie półokrąg.

Wyposażenie hotelowe, głównie meble do sypialni hotelowych choć również meble tapicerowane do części wspólnych hotelu - kolaż nr 2.Kolaż trzech zdjęć hotelu, dwa z nich ukazują wnętrza: umeblowanie pokoju hotelowego i części wspólnej dla Gości hotelu, a jedno budynek hotelu od zewnątrz.

Wyposażenie hotelowe, meble do pokoju hotelowego: dwuosobowe łóżko hotelowe, drzwi wewnętrzne, meble w części wspólnej i widok na hotel - kolaż nr 3.Kolaż trzech zdjęć dużych dwuosobowych łóżek hotelowych

Łóżka hotelowe / sypialnie - kolaż nr 4.Kolaż ośmiu zdjęć, z których siedem prezentuje wnętrza hotelowe, a jedno hotel od zewnątrz. Zdjęcia z wnętrzami hotelowymi są różnorodne, na trzech z nich znajdują się pokoje hotelowe (w tym na dwóch łóżka w tych pokojach), na dwóch drewniane meble recepcyjne, na jednym część wspólna hotelu z fotelami i biblioteką oraz na jednym łazienka w restauracji hotelowej.

Wyposażenie hotelowe. Meble do pokoi hotelowych, łóżko hotelowe, meble recepcyjne z drewna, łazienka restauracyjna / hotelowa i widok na hotel - kolaż nr 5.Kolaż siedmiu zdjęć z wnętrzami hotelowymi, pięć z nich prezentuje pokoje hotelowe z łóżkami, po jednym luksusowe meble łazienkowe w hotelu oraz równie luksusową część wspólną hotelu.

Łóżka hotelowe / sypialnie, luksusowa łazienka hotelowa, meble hotelowe w części wspólnej obiektu - kolaż nr 6.Kolaż siedmiu zdjęć z wnętrzami hotelowymi, na czterech z nich widoczne są umeblowane pokoje hotelowe z łóżkami, na dwóch luksusowe części wspólne hotelu, a na jednym ekskluzywne meble łazienkowe (oczywiście w łazience hotelowej)

Ekskluzywne meble hotelowe w częściach wspólnych obiektu; wygodne, dwuosobowe łóżka hotelowe / sypialnie; ekskluzywna łazienka hotelowa - kolaż nr 7.Kolaż trzech zdjęć hotelu, jedno z nich ukazuje umeblowanie pokoju hotelowego z łóżkiem, jedno umeblowanie części wspólnej dla Gości hotelu i jedno budynek hotelu z zewnątrz.

Meble hotelowe w części wspólnej hotelu, meble w pokoju hotelowym i zdjęcie hotelu z zewnątrz - kolaż nr 8.Kolaż ośmiu zdjęć o tematyce hotelowej, na połowie z nich widoczne są meble do pokoi hotelowych, ale w kolekcji mamy też budynek hotelu z zewnątrz, eleganckie drewniane meble recepcyjne, łazienkę hotelową i meble w części wspólnej hotelu.

Meble hotelowe w części wspólnej hotelu, meble w pokoju hotelowym, budynek hotelu z zewnątrz i łazienka restauracji hotelowej - kolaż nr 9.Kolaż ośmiu zdjęć wnętrz hotelowych, wśród nich na siedmiu zdjęciach widoczne są umeblowane pokoje hotelowe sypialniane z dużymi dwuosobowymi łóżkami, jedno zdjęcie prezentuje zaś umeblowanie części wspólnej hotelu z ogromną sofą / kanapą w kształcie litery L.

Meble hotelowe w części wspólnej hotelu, meble do pokoi hotelowych, głównie eleganckie dwuosobowe łóżka, oprócz mebli do sypialni również meble do części wspólnych hotelu - kolaż nr 10.

A może zainteresują Państwa inne produkty naszej firmy? Zapraszamy do odwiedzin na podstronach:Sprawdzony producent listew przypodłogowych z drewna?
Dobry producent drzwi, okien, schodów, mebli na wymiar?

Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę. Wit Stwosz to najlepszy możliwy wybór. Tworzymy najwyższej jakości drewniane listwy wykończeniowe, w tym przede wszystkim listwy przypodłogowe, ale i meble na wymiar (w tym meble kuchenne, meble gabinetowe), meble kontraktowe (w tym meble hotelowe, meble do domów opieki, meble do akademików), drzwi wewnętrzne z MDF i z drewna, drzwi zewnętrzne, drewniane okna i schody. Projektujemy, produkujemy i montujemy wyposażenie wnętrz, które tworzy niezapomniane aranżacje. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?