MEBLE GABINETOWE


Luksusowe, drewniane meble gabinetowe. Drewniana zabudowa gabinetu.

Najwyższej klasy drewniane meble gabinetowe na wymiar.Producent mebli gabinetowych i kancelaryjnych


Jesteśmy producentem mebli do gabinetów i kancelarii. Nasze meble na wymiar są synonimem najwyższej jakości i doskonałego wzornictwa. Tak się składa, że te charakterystyki są szczególnie pożądane w kancelarii / gabinecie notariusza, adwokata, radcy prawnego, rzecznika patentowego i innych reprezentantów wolnych zawodów (nie tylko prawników): architekta, tłumacza przysięgłego, doradcy podatkowego lub inwestycyjnego, brokera ubezpieczeniowego, księgowego, biegłego rewidenta, rzeczoznawcy majątkowego, jak i - po prostu, niezależnie od branży - prezesa lub dyrektora. Wszędzie tam, gdzie właściciel kancelarii chce wszelkimi możliwymi środkami, a więc i za pomocą najlepszej możliwej jakości mebli i innego wyposażenia gabinetu wywrzeć na swoim Kliencie dobre wrażenie. Wrażenie, które wesprze jego reputację jako prawnika czy innego profesjonalisty, która doskonale zna się na swoim fachu. Reputację nie tylko zresztą osoby, również reputację jego kancelarii / gabinetu jako miejsca, w którym pracują ludzie znający się na rzeczy.

Produkując meble do kancelarii prawniczej czy do gabinetu innej firmy chcemy (i skutecznie to czynimy!) Państwa wesprzeć w wywieraniu w Klientach pozytywnych skojarzeń z solidnością, profesjonalizmem i najwyższą klasą. Nasze stoły, biurka, witryny, komody, gabloty, biblioteki, szafy, szafki, stoliki, sofy, krzesła i fotele gabinetowe w kwestii wzornictwa i jakości wykonania nie mają sobie równych. Projektujemy i produkujemy meble do gabinetów, z którymi niekiedy - już po ich wyprodukowaniu - aż ciężko się nam rozstać. Nie jest trudno przywiązać się do mebli, w które wkłada się nie tylko surowiec i pracę, ale i serce. Mamy nadzieję, że niedługo sami będą się mogli Państwo o tym przekonać.

Duża drewniana biblioteka - zabudowa ściany od podłogi po sufit w drewnie.

Stylowe meble drewniane - ekskluzywna, reprezentacyjna biblioteka na wymiar.Wiemy jak tworzyć najlepsze meble kancelaryjne, konferencyjne, biurowe i gabinetowe, jak projektować i produkować je na wymiar, aby były idealnie dopasowane do specyfiki Państwa branży. Jak sprawić, by wiedza, kwalifikacje i kompetencje zawodowe pracowników Państwa kancelarii niemal znajdowały w nich odbicie. Razem oczarujemy Klienta. Właściwa aranżacja kancelarii i indywidualnie zaprojektowane na wymiar meble gabinetowe pomogą Państwu wytworzyć tę szczególną, opartą na zaufaniu więź między Państwem, a Państwa Klientem. Więź o osobistym charakterze, o którą jakże łatwiej w odpowiednim wnętrzu.

Ogromna drewniana biblioteczka (właściwie już biblioteka), zabudowa ściany od podłogi po sufit.

Te same co wyżej drewniane meble na wymiar: biblioteka z drewna tym razem z innego punktu widzenia.Meble do kancelarii prawnej / gabinetu jako inwestycja


Państwa kancelaria lub gabinet są miejscem, w którym wielu z Państwa przyjmuje Klientów. Wysoka jakość wykonania naszych kontraktowych mebli kancelaryjnych i gabinetowych będzie w Państwa Klientach wywoływać podświadome skojarzenia z prawniczym etosem i tak pożądanymi w pracy adwokata, notariusza czy radcy prawnego pewnością, stabilnością, solidnością, rzetelnością i trwałością. Produkowane przez nas duże, trwałe i solidne meble na wymiar idealnie spełniają się w tej funkcji. Współtworzymy miejsca wyjątkowe - stylowe i nowoczesne kancelarie, które zdobywają zaufanie i które Klienci polecają sobie nawzajem. Oczywiście takie polecenia są efektem przede wszystkim Państwa pracy, ale wyposażenie gabinetów może Państwu zdobywanie zaufania ułatwiać lub utrudniać. Nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli gabinetowych na wymiar to jeden z tych atutów Państwa kancelarii, który na ogół nie musi wydawać się najważniejszy, ale raz na jakiś czas okazuje się doskonałą inwestycją.

Luksusowa zabudowa drewniana na wymiar. Zabudowa pełna szafek i półek obejmuje całą długą ścianę z dwoma oknami i część drugiej.

Drewniane meble do zabudowy sprawiają, że dom wygląda bardziej luksusowo, ale i pomagają praktycznie wykorzystać każdy dostępny centymetr kwadratowy wnętrza.Meble gabinetowe stylowe klasyczne i nowoczesne

Tworzymy ekskluzywne projekty kancelarii i produkujemy do nich luksusowe meble na wymiar dając upust swojej pasji twórczej. Pasji, której efektem są szykowne meble do kancelarii prawnych i gabinetów dyrektorskich, olśniewające stylistyką i pięknem naturalnego drewna – najlepszego i najatrakcyjniejszego surowca w tego typu prestiżowych realizacjach (poza niektórymi nowoczesnymi, loftowymi czy modernistycznymi projektami). Drewno jest w swoim pięknie wyjątkowo trwałe - odpowiednio pielęgnowane potrafi je zachować nawet przez dziesięciolecia. Aranżacje wnętrz kancelarii wykorzystujące ten surowiec pozwalają nam na niemal dowolną żonglerkę stylistyczną, w ramach której jesteśmy w stanie wyczarować dla Państwa luksusowe gabinety i kancelarie w stylu klasycznym, angielskim, wiktoriańskim, retro, secesyjnym, prowansalskim jak i nowoczesnym.

Niezależnie od tego, czy Państwa ideałem są meble gabinetowe nowoczesne, urzekające najwyższej klasy designem (w tym minimalizmem) czy doskonale prezentujące się meble gabinetowe stylowe, ujmujące (w zależności od wybranej estetyki) prostotą stylu lub wręcz przeciwnie - przepychem i bogactwem, Wit Stwosz stworzy dla Państwa kancelarii wyposażenie doskonałe.

Drewniane meble do zabudowy i eleganckie drewniane biurko. W tle bardzo duże, białe okno drewniane.

Utrzymana w tej samej stylistyce zabudowa drewniana w innym pokoju w tej samej lokalizacji. Drewniane meble do zabudowy pomogły nam 'wycisnąć' z tego pomieszczenia ergonomiczne maksimum.Meble gabinetowe drewniane

Produkując meble dla prawnika, architekta, rzeczoznawcy, doradcy czy dyrektora / prezesa stosujemy wyłącznie najwyższej klasy surowce, wśród których prym wiedzie starannie wyselekcjonowane i obrobione drewno. Meble do gabinetu prezesa wyprodukowane z lichej jakości surowców nie miałyby szansy nikogo olśnić, a my swoimi aranżacjami uwielbiamy olśniewać. Gustowne meble gabinetowe drewniane nie zawsze wymagają dębu, choć to on w aranżacjach luksusowych jest wybierany stosunkowo najczęściej. Korzystamy jednak i z innych gatunków drewna, i nie zawsze musi to być kojarzący się z prestiżem mahoń czy inne drewno egzotyczne (heban, teak, palisander, merbau, doussie, acoya, iroko, wenge, bangkirai, jatoba, badi, meranti, sapele, cumaru, jatoba, massaranduba), w niektórych uzasadnionych przypadkach (przyznajemy - niezwykle rzadko) dla osiągnięcia jakiegoś efektu najlepszym drewnem może być nawet sosna czy świerk. Oczywiście częściej będzie to czereśnia, orzech, wiśnia, ewentualnie olcha (olsza), grab, buk, jesion, klon lub brzoza. Umiejętnie dobrane na potrzeby danej realizacji drewno to jeden z czynników (obok starannej obróbki surowca, doskonałego wzornictwa, profesjonalnego montażu i odrobiny stolarskiej pasji podczas produkcji) zapewniających meblom w gabinecie czy w kancelarii szlachetny i ekskluzywny wygląd na lata.

Meble drewniane do zabudowy (szafy) oraz elegancki stół, krzesła i biurko w gabinecie / pokoju za szybą. Na pierwszym planie widoczny fragment schodów z czego wynika, że gabinet jest na piętrze.

Za szybą widoczne nie tylko prestiżowe, drewniane meble gabinetowe jak biurko, stół i krzesła, ale i luksusowe meble do zabudowy, w tym szafy na wymiar.Ekskluzywne biurka gabinetowe, stoły drewniane, stoliki szklane, wygodne fotele i krzesła, stylowe witryny, regały, komody, szafy na wymiar...

Produkujemy następujące rodzaje mebli do kancelarii prawniczej (lista nie jest pełna gdyż na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć wszystko):

Kopleksowe wyposażenie gabinetów i kancelarii

W kwestii wyposażenia wnętrza Państwa kancelarii oferujemy obsługę kompleksową. Chętnie wyprodukujemy i zamontujemy wszelkie potrzebne Państwu meble gabinetowe / meble kancelaryjne, a oprócz nich również inne elementy wyposażenia wnętrz jak solidne drzwi wejściowe (w komplecie z ościeżnicą, klamkami i ewentualnymi okuciami), stylowe drzwi wewnętrzne, okna czy drewniane listwy przypodłogowe. W łazience Państwa kancelarii doskonale sprawdzą się nasze najwyższej jakości, luksusowe meble łazienkowe, a w kuchni doskonałe meble kuchenne na wymiar naszej produkcji. Jeśli gabinet lub kancelaria jest na piętrze z przyjemnością dostarczymy Państwu (a następnie zamontujemy) nowe, ekskluzywne, drewniane schody na wymiar, a jeśli stwierdzą Państwo kiedyś, że mają wszystkiego dość, kupują jacht i wyjeżdżają na Mazury (lub na Karaiby) - chętnie zajmiemy się produkcją mebli dla wybranej przez Państwa łodzi (więcej informacji o naszych meblach na jachty i statki znajdą Państwo tu: Meble na jacht - link).

Ekskluzywne meble do gabinetu: stół, stolik ze szklanym blatem i zabudowa drewniana

Drewniane meble do gabinetu. Taki luksus może też zawitać w Państwa kancelarii - wystarczy telefon lub email, zajmiemy się resztą.Jak zaprojektować meble do kancelarii na wymiar?


Meble gabinetowe produkujemy na zamówienie, po indywidualnych konsultacjach z Państwa kancelarią / firmą / organizacją (bądź Klientem indywidualnym) w kwestiach stylistycznych, cenowych i materiałowych. Omówimy wszystko co będą Państwo chcieli omówić i wyprodukujemy wszystko, co będą Państwo chcieli mieć wyprodukowane.

Meble gabinetowe: drewniany stół / biurko, wygodny fotel i krzesło. Meble rzeźbione.

Ładne drewniane meble gabinetowe na zamówienie.Meble gabinetowe - podsumowanie


Meble gabinetowe są przez nas stosunkowo najczęściej produkowane dla kancelarii prawnych, ale spektrum Klientów, którzy uznają je za zdecydowanie najlepszy wybór dla swojej firmy jest o wiele szersze. Nasz Klient to już nie tylko prawnik: notariusz, adwokat, radca prawny czy rzecznik patentowy, ale i architekt, tłumacz, biegły rewident, doradca podatkowy, księgowy, rzeczoznawca majątkowy, a niekiedy nawet psycholog, weterynarz, lekarz i dentysta (uwaga: typowe rozumienie zwrotów "gabinet lekarski" czy "gabinet dentystyczny" nie jest tym, o czym tu piszemy :). Ekskluzywne meble na wymiar naszej produkcji doskonale sprawdzają się w gabinecie prezesa każdej firmy, w której istotna jest aranżacja jego miejsca pracy.

Biblioteka drewniana - zabudowa ściany do gabinetu

Ekskluzywna biblioteka drewniana - zabudowa ściany gabinetuTworzymy ciche gabinety na zapleczu banków czy salonów jubilerskich (przeznaczone do rozmów z VIPami i chroniące ich prywatność), olśniewające gabinety dyrektorskie i wzbudzające zaufanie gabinety profesjonalistów. Produkujemy meble nowoczesne, ale i stylowe meble klasyczne, bogato zdobione meble w stylu angielskim albo meble prowansalskie.

Duże biurko dyrektora w kolorze drewna. Biurko narożne z szufladami, do wykonania jako mebel drewniany lub z MDF.

Biurko dyrektora na zamówieniePaństwa zamówienie chętnie obsłużymy od A do Z - od stworzenia wstępnej koncepcji wyposażenia kancelarii poprzez końcowy projekt i produkcję, aż po montaż mebli gabinetowych, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Jesteśmy fanatykami jakości. Warto pracować właśnie z nami.Meble gabinetowe - galeria zdjęć


Drewniane biurko gabinetowe, przed nim dwa wygodne fotele, a za nim drewniana zabudowa ściany

Meble gabinetowe: drewniane biurko, fotele i zabudowana drewnem ścianaEkskluzywne drewniane biurko do gabinetu / biurko gabinetowe na zamówienie

Małe, a luksusowe biurko do gabinetu / biurko gabinetowe na zamówienie. Najwyższej jakości drewno sprawia, że najwyższa klasa mebla nie pozostawia wątpliwości.Prywatna, ekskluzywna sala kinowa, a w niej dwie czarne, luksusowe sofy na wymiar

Ekskluzywne sofy w prywatnej sali kinowejPrywatna, luksusowa sala kinowa, a w niej dwie czarne, luksusowe sofy na wymiar, bardziej z przodu również jeden zdecydowanie mniej luksusowy fotel. Zdjęcie prezentuje widok na ekran z tylnej części sali - zza sof.

To oczywiście ta sama sala kinowa, co wyżej, tylko z nieznacznie innej perspektywy.Meble gabinetowe - kolaże zdjęć


Meble gabinetowe na wymiar - aranżacja siedmiu zdjęć: meble do zabudowy, biblioteki, luksusowe biurka i (na jednym zdjęciu) prywatna sala kinowa

Meble gabinetowe na wymiar: aranżacja zdjęć nr 1. Meble do zabudowy, biurka, fotele, sofy...Ekskluzywne meble gabinetowe na wymiar - aranżacja siedmiu zdjęć, w śród nich najbardziej rzucają się w oczy cztery duże drewniane biblioteki na wymiar - meble do zabudowy na całą szerokość ściany. Oprócz nich na zdjęciach widzimy też biurka, sofy i stoliki gabinetowe.

Ekskluzywne meble gabinetowe na zamówienie: aranżacja obrazów nr 2. Drewniane biblioteki, stoliki, sofyKolaż siedmiu zdjęć luksusowych mebli do gabinetu: biblioteczki, biurka prezesa / dyrektora, fotele.

Luksusowe meble gabinetowe na wymiar: biblioteczki, drewniane biurka, fotele... Kolaż zdjęć nr 3.Aranżacja siedmiu zdjęć przedstawiających ekskluzywne meble gabinetowe. Wśród nich trzy zdjęcia prezentują duże drewnane biblioteczki / zabudowy biblioteczne na całą szerokość ściany, na kolejnych trzech widzimy luksusowe gabinety z biurkami i innymi meblami gabinetowymi, na jednym zdjęciu widzimy zaś prywatną salę kinową z dwoma czarnymi sofami i fotelem.

Ekskluzywne meble do gabinetu na zamówienie: kolaż nr 4. Luksusowe biblioteki, drewniane biurka, fotele itd.Drewniane meble gabinetowe na zamówienie: aranżacja siedmiu zdjęć. Na pięciu z siedmiu zdjęć widzimy przede eleganckie drewniane biblioteczki, które ciągną się na całej szerokości ściany. Na pozostałych dwóch zdjęciach wnętrza gabinetów z drewnianymi biurkami i fotelami.

Luksusowe drewniane meble do gabinetu: aranżacja nr 5. Drewniane biblioteki niemal całkowicie zawładnęły kolażem. To już (niestety) ostatnia z aranżacji zdjęć, którą chcieliśmy tu Państwu zaprezentować. Zapraszamy do zapoznania się z innymi zakładkami na naszej stronie www (a jest z czym!)Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?