Meble do domów opieki - producent


kolaż dwóch zdjęć ze starszymi ludźmi, na pierwszym zdjęciu starsza radosna kobieta, na drugim pogodna starsza para dotyka się czołami uśmiechając się

Swoją pracą współtworzymy domy radosnej, pogodnej starości.Producent mebli do domów opieki - oferta


Domy opieki, domy seniora, domy spokojnej starości, domy pogodnej starości, domy pogodnej jesieni, ośrodki opiekuńcze nad osobami starszymi - niezależnie jak nazwiemy placówki opiekuńcze tego typu, osoby w nich przebywające mają specyficzne wymagania w kwestii bezpieczeństwa, wygody użytkowania, wreszcie estetyki mebli i innego wyposażenia wnętrz, w których się znajdują.

Oferujemy szeroki wachlarz mebli do domów seniora. Produkujemy m.in szafy (uchylne i przesuwne szafy na wymiar), łóżka (głównie łóżka drewniane), sofy, narożniki, komody, stoły (najpopularniejsze są stoły drewniane i stoły drewnopodobne z MDF, czasem w domach opieki znajdują też zastosowanie stoły z metalowymi nogami albo stoły ze szklanym blatem - te ostatnie właściwie wyłącznie jako meble do recepcji / poczekalni), stoliki, fotele (o wysokich oparciach dla zapewnienia gościom bezpieczeństwa i komfortu), krzesła i meble łazienkowe, które są projektowane i produkowane z myślą o potrzebach osób zależnych i osobach na co dzień się nimi opiekującymi. Oprócz mebli do domów spokojnej starości mamy w swojej ofercie inne elementy wyposażenia wnętrz: drzwi wewnętrzne do pokoju, do łazienki i do kuchni, drzwi wejściowe, progi drewniane, opaski drzwiowe, okna, schody drewniane (głównie schody dębowe zabiegowe i proste), boazerię, cokoły / listwy przypodłogowe, listwy gzymsowe, listwy naścienne, listwy sufitowe, panele ścienne drewniane i tapicerowane.

aranżacja siedmiu zdjęć z meblami do domów opieki oraz ze starszymi ludźmi

Meble do domów opieki nad osobami starszymi to elementy wyposażenia wnętrz, w przypadku których końcowa jakość produktu jest nadzwyczaj ważna.Meble drewniane, z płyt MDF, metalowe, plastikowe...W produkcji mebli do domów seniora wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, w tym drewno, płyty MDF i inne płyty meblowe, stal, metal, plastik. W przypadku drewna wykorzystujemy zarówno starannie wyselekcjonowane gatunki krajowe: drewno dębowe, sosnowe, olchowe (olszowe), bukowe, brzozowe, klonowe, wiśniowe i jesionowe, jak i egzotyczne: drewno teakowe, mahoniowe, hebanowe, wenge, merbau i bangkirai.

białe meble recepcyjne w domu pogodnej starości

Komfortowe meble recepcyjne do domów opieki i ośrodków opiekuńczo - rehabilitacyjnych.Produkujemy meble dla Państwa jak dla siebie


Produkujemy meble do domów opieki, z których na jakimś etapie życia być może sami będziemy korzystać. Jeśli nie my, to ktoś z naszych bliskich, z rodziny, z przyjaciół, ze znajomych. Stawiamy na jakość. Produkujemy jak dla siebie i niech to będzie najlepsza rekomendacja naszego wyposażenia domów opieki.

Eleganckie meble w poczekalni domu opieki / domu seniora.

Luksusowe meble na wymiar przeznaczone do recepcji / poczekalni domu opieki nad osobami starszymi. Pobyt u babci czy dziadka bywa wystarczająco stresujący dla wnucząt, sprawmy więc razem, aby ich odwiedziny były czymś kojarzącym im się jak najlepiej.Jakie meble do domów seniora są przez nas produkowane?


Projektujemy wyposażenie domów pogodnej starości w sposób kompleksowy. Zaprojektujemy i stworzymy dla Państwa:

Kolaż dwóch zdjęć, na jednym widoczne są kanapa na korytarzu domu seniora i wózek inwalidzki tam stojący, na drugim - mniejszym, starsze małżeństwo odwrócone do nas plecami obejmuje się i patrzy na umeblowanie domu opieki

Odpowiednie meble i inne wyposażenie ośrodka opiekuńczego mogą sprawić, że pensjonariusze poczują się w nim jak u siebie w domu.Wyposażenie i meble ogniotrwałe, dźwiękoszczelne, o kontrolowanym dostępie


Nasze meble do domów spokojnej starości i innych placówek opiekuńczych są projektowane i produkowane tak, aby zapewnić komfort osobom niepełnosprawnym, w tym osobom na wózkach inwalidzkich. Wyprodukowane przez nas meble dla domów pogodnej jesieni i inne elementy wyposażenia tych placówek są nie tylko funkcjonalne, ale i spełniają wszelkie pożądane kryteria (w tym kryteria techniczne wymagane przepisami), którymi to wyposażenie musi lub powinno się cechować, jak ogniotrwałość, dźwiękoszczelność (drzwi wewnętrzne wyciszające), bezpieczeństwo i kontrola dostępu.

Meble do domów opieki dla osób starszych - galeria zdjęć:


Dwie skórzane sofy - jedna trzyosobowa, druga dwuosobowa. Oba meble czarne, zaprezentowane na białym tle.

Wygodne sofy są istotnym elementem niektórych wspólnych przestrzeni w domu senioraBiały stolik na kółkach w recepcji / poczekalni domu opieki.

Meble małe - jak choćby ten stolik - też mogą być ważne dla subiektywnego odbioru aranżacji poczekalni czy recepcji w domu pogodnej starościDuża, elegancka biała sofa / kanapa skórzana w poczekalni domu spokojnej starości

Meble w domu spokojnej starości (również w recepcji i w innych częściach wspólnych) powinny być komfortowe. Dobrze jednak, jeśli oprócz wygody również prezentują się na tyle elegancko (może wręcz ekskluzywnie?), aby zachęcić do decyzji 'na tak' przy wyborze ośrodka przez rodzinę.Seniorka (starsza kobieta) uśmiecha się do córki na odwiedzinach w domu opieki (scena na zewnątrz budynku)

Spokój i radość seniora. Cel nas wszystkich.Starszy pogodny, uśmiechnięty mężczyzna z ramionami rozłożonymi w górze siedzi na kamieniu na nadmorskiej kamienistej plaży

I jeszcze więcej seniorskiej radości.Meble biurowe: biurko i krzesło, na biurku lampka, telefon i zamknięty laptop

Również kadrze domu opieki należą się jak najbardziej komfortowe warunki pracy. Zadbamy i o to!Cztery wózki inwalidzkie na korytarzu ośrodka opiekuńczego

Nie produkujemy wprawdzie wózków inwalidzkich, ale z przyjemnością wyprodukujemy dla Państwa drzwi wewnętrzne (i zewnętrzne zresztą również).Kobieta na wózku inwalidzkim rozmawia z kucającą koleżanką w trakcie wspólnego spaceru w parku. Obie są pogodne, radosne, śmieją się.

Tymczasem na spacerze...Dwóch seniorów (starszych mężczyzn), z których jeden jest na wózku, a drugi kuca obserwuje siedzącego na ławce w parku kota. Kucający mężczyzna robi kotu zdjęcie telefonem.

Spotkanie.Starszy mężczyzna wygodnie usadowiony na kanapie / sofie.

Wygoda seniora w Państwa domu opieki może odtąd być naszym wspólnym priorytetem.Pogodna para seniorów na zewnątrz, kobieta siedzi na huśtawce, a mężczyzna stoi przy niej. Rozmawiają.

Wszystkich nas czeka jesień. Takiej jesieni życzymy sobie i Państwu.meble do domów opieki

Zachęcamy też do odwiedzenia innej z naszych stron www, na której prezentujemy meble do domów seniora: artederadi.com/domy-opiekiMeble do domów opieki / domów seniora / domów spokojnej starości - kolaże


Poniżej prezentujemy kolaże zdjęć - wariacje grafika w temacie mebli do domów opieki / domów seniora / domów spokojnej starości. Kolaże te nie wnoszą już nowych treści, zamieszczamy je tu tylko dlatego, że niektórym z Państwa takie aranżacje ze zdjęć się podobają.

Kolaż trzech zdjęć: na pierwszym starsza, zamyślona kobieta, na drugim łóżko szpitalne i sofa, na trzecim meble w poczekalni domu opieki (dwie sofy i stolik między nimi)

Wyposażenie domów opieki - aranżacja zdjęć nr 1.Kolaż czterech zdjęć: na pierwszym seniorzy na spacerze (jeden z nich na wózku inwalidzkim), na drugim wózki inwalidzkie na korytarzu ośrodka opiekuńczego, na trzecim i czwartym meble w poczekalni domu opieki (sofy i szafka / mała komoda)

Wyposażenie i meble do domów opieki nad osobami starszymi - aranżacja zdjęć nr 2.Aranżacja siedmiu zdjęć, na dwóch z nich widoczni są starsi ludzie, na jednym łóżko szpitalne, na jednym wózek inwalidzki, na pozostałych meble w domach opieki dla osób starszych

Wyposażenie domów seniora - aranżacja zdjęć nr 3.Aranżacja pięciu zdjęć, na dwóch zdjęciach seniorzy (osoby starsze), na jednym kobieta w średnim wieku na wózku inwalidzkim, na jednym meble do poczekalni domu opieki i na jednym mebel biurowy (biurko)

Domy opieki seniora - aranżacja zdjęć nr 4.Aranżacja trzech zdjęć - pusty wózek inwalidzki, pokój w domu opieki z łóżkiem szpitalnym i fotelem, starsza para obejmuje się i ogląda pomieszczenie wspólne w domu seniora.

Wyposażenie domów spokojnej starości - aranżacja zdjęć nr 5.Aranżacja siedmiu zdjęć, na dwóch z nich starsi mężczyźni (seniorzy), na dwóch wózki inwalidzkie, na pozostałych meble do poczekalni / recepcji domu opieki (trzy zdjęcia) lub meble biurowe - biurko pracownika ośrodka opiekuńczego (jedno zdjęcie)

Domy spokojnej starości - aranżacja zdjęć nr 6.Aranżacja siedmiu zdjęć, na dwóch z nich starsze osoby (dwaj starsi mężczyźni i jedna starsza kobieta odwiedzana przez córkę), na dwóch wózki inwalidzkie, na trzech meble do poczekalni / recepcji domu opieki i na jednym meble biurowe - biurko pracownika domu seniora

Domy pogodnej starości - aranżacja zdjęć nr 7.Aranżacja czterech zdjęć, na pierwszym starsza kobieta uśmiecha się do córki, na drugim rozmawiają ze sobą dwie pogodne kobiety w średnim wieku (jedna z nich jest na wózku inwalidzkim), na trzecim biurko z lampką, laptopem i telefonem, na czwartym duża wygodna sofa - mebel do poczekalni domu opieki.

Ośrodki opieki nad osobami starszymi / ośrodki opiekuńczo - rehabilitacyjne - aranżacja zdjęć nr 8.Aranżacja pięciu zdjęć, na pierwszym korytarz domu opieki z wózkami inwalidzkimi, na drugim biurko z lampką, laptopem i telefonem, na trzecim dwaj starsi panowie / seniorzy (jeden z nich na wózku inwalidzkim) przyglądają się kotu siedzącemu na ławce w parku, na czwartym rozmawiają ze sobą dwie pogodne kobiety w średnim wieku (jedna z nich na wózku inwalidzkim), na ostatnim meble do poczekalni w domu opieki dla osób starszych.

Wyposażenie domów pogodnej jesieni - aranżacja zdjęć nr 9.A może zainteresują Państwa również inne wyroby naszej firmy? Oferujemy bardzo szeroki wybór mebli na wymiar i innych elementów wyposażenia wnętrz, jak drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, progi, listwy przypodłogowe, drewniane okna skrzynkowe ... Zapraszamy do odwiedzin na podstronach:Sprawdzony producent listew przypodłogowych z drewna?
Dobry producent drzwi, okien, schodów, mebli na wymiar?

Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę. Wit Stwosz to najlepszy możliwy wybór. Tworzymy najwyższej jakości drewniane listwy wykończeniowe, w tym przede wszystkim listwy przypodłogowe, ale i meble na wymiar (w tym meble kuchenne, meble gabinetowe), meble kontraktowe (w tym meble hotelowe, meble do domów opieki, meble do akademików), drzwi wewnętrzne z MDF i z drewna, drzwi zewnętrzne, drewniane okna i schody. Projektujemy, produkujemy i montujemy wyposażenie wnętrz, które tworzy niezapomniane aranżacje. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?