Producent łóżek drewnianych
Produkujemy ┼é├│┼╝ka wy┼é─ůcznie jako cz─Ö┼Ť─ç wi─Ökszych, kompleksowych realizacji stolarskich (wraz z innymi meblami na wymiar) oraz dla hurtowych zam├│wie┼ä do hoteli, akademik├│w, dom├│w opieki itp.
Niestety nie obsługujemy zamówień detalicznych na jedno łóżko.Wygodne łóżko dwuosobowe

Wygodne, dwuosobowe ┼é├│┼╝ko drewniane, cho─ç drewno w wi─Ökszo┼Ťci wstydliwie skry┼éo si─Ö przed obiektywem pod po┼Ťciel─ůŁóżka drewniane i inne meble do sypialni na zamówienie


Wit Stwosz to producent ┼é├│┼╝ek dla hoteli, pensjonat├│w, hosteli, o┼Ťrodk├│w wczasowych i wypoczynkowych w kraju i na ┼Ťwiecie. Nie ograniczamy si─Ö jednak tylko do mebli kontraktowych i opr├│cz ┼é├│┼╝ek hotelowych produkujemy te┼╝ ┼é├│┼╝ka drewniane do u┼╝ytku domowego. Drewniane ┼é├│┼╝ka na zam├│wienie s─ů doskona┼éym uzupe┼énieniem naszej oferty innych mebli na wymiar przeznaczonych do Pa┼ästwa sypialni obejmuj─ůcej te┼╝ szafy do zabudowy, szafki i stoliki nocne, komody, rega┼éy, toaletki, konsole, p├│┼éki, witryny i biblioteczki. Z mebli, kt├│re mog─ů s┼éu┼╝y─ç do spania opr├│cz ┼é├│┼╝ek mamy te┼╝ w ofercie sofy, wersalki i tapczany. Abstrahuj─ůc ju┼╝ jednak od szaf, sof i innych mebli na wymiar, skupmy si─Ö ju┼╝ wy┼é─ůcznie na ┼é├│┼╝kach.

┼ü├│┼╝ko ma┼é┼╝e┼äskie z baldachimem w sypialni. Na dalszym planie odwr├│cona do nas plecami kobieta na balkonie. Okna rozci─ůgaj─ů si─Ö na ca┼éej szeroko┼Ťci ┼Ťciany sypialni

Łóżko z baldachimem w atrakcyjnej sypialni z dużymi oknamiJakiego rodzaju łóżka produkujemy?


Produkujemy r├│┼╝ne rodzaje ┼é├│┼╝ek drewnianych, s─ů w┼Ťr├│d nich ┼é├│┼╝ka pojedyncze / jednoosobowe i ┼é├│┼╝ka podw├│jne / dwuosobowe, ┼é├│┼╝ka dla dzieci / dzieci─Öce, ┼é├│┼╝ka dla m┼éodzie┼╝y / m┼éodzie┼╝owe, ┼é├│┼╝ka ma┼é┼╝e┼äskie (i ┼éo┼╝a ma┼é┼╝e┼äskie, czyli ich bardziej luksusowa odmian─Ö), ┼é├│┼╝ka kontynentalne (w tym ┼é├│┼╝ka kontynentalne ze skrzyni─ů lub z szufladami), ┼é├│┼╝ka hotelowe, ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe (w tym ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe z biurkiem i wysokie ┼é├│┼╝ka trzypi─Ötrowe), ┼é├│┼╝ka tapicerowane, ┼é├│┼╝ka welurowe (obite aksamitn─ů tkanin─ů welurow─ů), ┼é├│┼╝ka do sypialni (┼é├│┼╝ka sypialniane) i ┼é├│┼╝ka do salonu (┼é├│┼╝ka salonowe).

Drewniane ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie. ┼ü├│┼╝ko dwuosobowe, za┼Ťcielone.

Dwuosobowe łóżko drewnianeŁóżka z drewna, ale nie tylko


Produkujemy przede wszystkim łóżka drewniane, mamy w swojej ofercie łóżka dębowe, łóżka sosnowe, łóżka bukowe, łóżka olchowe (olszowe), łóżka z drewna orzecha, łóżka modrzewiowe, łóżka brzozowe i łóżka z drewna egzotycznego, np. łóżka mahoniowe, łóżka hebanowe i łóżka z drewna mango.

Nie skupiamy si─Ö na produkcji tylko i wy┼é─ůcznie ┼é├│┼╝ek drewnianych pomimo tego, ┼╝e (oczywi┼Ťcie) ┼é├│┼╝ka z litego drewna jak najs┼éuszniej w wielu sytuacjach uchodz─ů za te najlepsze. ┼ü├│┼╝ka kute i ┼é├│┼╝ka z p┼éyt meblowych, z MDF (z p┼éyty laminowanej, fornirowanej, foliowanej, akrylowej), z p┼éyty wi├│rowej / z p┼éyty pil┼Ťniowej czy ze sklejki te┼╝ maj─ů jednak swoje zalety, dlatego niekiedy to w┼éa┼Ťnie te surowce s─ů na potrzeby danej realizacji przez nas po uzgodnieniu z Zamawiaj─ůcym wybierane.

Wygodne ┼é├│┼╝ko tapicerowane w kolorze br─ůzowym zas┼éane bia┼é─ů po┼Ťciel─ů. Przy ┼Ťcianie tapicerowane zag┼éowie, za ┼é├│┼╝kiem - przy oknie - wygodny fotel z podn├│┼╝kiem, a przed ┼é├│┼╝kiem bia┼éa drewniana szafka nocna

Luksusowe ┼é├│┼╝ko tarasowe podwieszane na linach. Oczywi┼Ťcie ┼é├│┼╝ko wisz─ůce mo┼╝e te┼╝ by─ç przymocowane do sufitu w sypialni lub salonieCeny naszych łóżek drewnianych


Poniewa┼╝ produkujemy ┼é├│┼╝ka na wymiar, na zam├│wienie konkretnego Klienta, nie mamy gotowego cennika - nie jeste┼Ťmy sklepem internetowym. Sprzedaj─ůc meble w┼éasnej produkcji bez cienia przesady mo┼╝emy jednak stwierdzi─ç, ┼╝e swoim Klientom oferujemy ceny producenta :)

Wygodne łóżko drewniane, obok również drewniana szafka nocna

Wygodne ┼é├│┼╝ko z drewna i w kolorze drewna. ┼ü├│┼╝ko w sypialni w eleganckim komplecie z drewnian─ů szafk─ů nocn─ů.
Łóżka białe, łóżka w kolorze drewna, łóżka czarne, szare i kolorowe


Wszystkie nasze meble na wymiar s─ů tworzone pod indywidualn─ů aran┼╝acj─Ö, a poniewa┼╝ tak jest w kwestiach kolorystycznych nie ma dla nas rzeczy niemo┼╝liwych. Pa┼ästwa drewniane ┼é├│┼╝ko na wymiar mo┼╝e by─ç w┼éa┼Ťciwie dowolnego koloru. Oferujemy ┼é├│┼╝ka bia┼ée, ┼é├│┼╝ka szare i ┼é├│┼╝ka czarne (i oczywi┼Ťcie bia┼éo - czarne, szaro - bia┼ée, czarno - szare, czarno - bia┼ée), br─ůzowe, kremowe, ecru, be┼╝owe, ┼é├│┼╝ka w kolorze drewna - najpopularniejsze s─ů tu ┼é├│┼╝ka w kolorze olchy, wenge, d─Öbu (d─ůb sonoma, d─ůb wotan, d─ůb truflowy, d─ůb april, d─ůb san remo, d─ůb canyon, jasny d─ůb, d─ůb bielony, ciemny d─ůb, d─ůb classic), sosny, buku, orzecha, modrzewia, brzozy, wi─ůzu (wi─ůz piemonte, wi─ůz baron, wi─ůz mat), jesionu, mahoniu, hebanu - oraz ┼é├│┼╝ka w kolorze z┼éota lub srebra i nowoczesne ┼é├│┼╝ka kolorowe, np. ┼é├│┼╝ka w kolorze turkusowym, ┼é├│┼╝ka w kolorze morskim, ┼é├│┼╝ka niebieskie, ┼é├│┼╝ka zielone... Z bardziej wyrazistych i rzucaj─ůcych si─Ö w oczy kolor├│w spor─ů popularno┼Ťci─ů ciesz─ů si─Ö ┼é├│┼╝ka czerwone, ┼é├│┼╝ka r├│┼╝owe (popularne jako ┼é├│┼╝ka dzieci─Öce dla dziewczynek), ┼é├│┼╝ka pomara┼äczowe i ┼╝├│┼éte. Oczywi┼Ťcie w przypadku ┼é├│┼╝ek tapicerowanych pe┼éna dowolno┼Ť─ç panuje nie tylko w kwestii koloru ramy (zwykle ramy drewnianej), ale i tapicerki.

Wygodne ┼é├│┼╝ko drewniane, po lewej stronie od ┼é├│┼╝ka drewniana szafka nocna a po prawej r├│wnie┼╝ drewniany stolik nocny. Na ┼Ťcianie za ┼é├│┼╝kiem drewniane panele ┼Ťcienne.

Drewniane meble sypialniane: ┼é├│┼╝ko na wymiar, stolik i szafka. Na ┼Ťcianie twarde panele z drewna.
Łóżka kontynentalne


┼ü├│┼╝ka kontynentalne (┼ü├│┼╝ko kontynentalne - artyku┼é na Wikipedii) to tapicerowane ┼é├│┼╝ka bez ramy / ┼é├│┼╝ka bezramowe zintegrowane ze spr─Ö┼╝ynowym (w wersji klasycznej) materacem umieszczonym na drewnianej skrzyni wype┼énionej spr─Ö┼╝ynami bonellowymi (tzw. boxspring). ┼ü├│┼╝ka kontynentalne mog─ů by─ç ┼é├│┼╝kami jedno- lub dwuosobowymi, posiada─ç oba szczyty (g├│rny i dolny) albo tylko wezg┼éowie / zag┼éowie. S─ů to ┼é├│┼╝ka na n├│┼╝kach o wielko┼Ťci dok┼éadnie takiej, jakiej sobie za┼╝yczy Klient, najpopularniejsze to rozmiary 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, i 200x200 (dane w centymetrach). Kiedy produkujemy ┼é├│┼╝ka hotelowe, ┼é├│┼╝ka do pensjonat├│w i ┼é├│┼╝ka do innych o┼Ťrodk├│w wypoczynkowych lub turystycznych zdecydowanie najcz─Ö┼Ťciej produkujemy w┼éa┼Ťnie ┼é├│┼╝ka kontynentalne (cho─ç oczywi┼Ťcie nie zawsze, np. w wielu hostelach, czy schroniskach m┼éodzie┼╝owych w salach wieloosobowych preferuje si─Ö ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe). Ale ┼é├│┼╝ka bezramowe typu kontynentalnego s─ů te┼╝ popularne poza bran┼╝─ů hotelarsk─ů, w domach os├│b prywatnych. Dla wielu z Pa┼ästwa to ┼é├│┼╝ka idealne, a ┼╝e dost─Öpne s─ů ich bardzo r├│┼╝ne 'udomowione' odmiany (np. ┼é├│┼╝ka kontynentalne z szufladami, ┼é├│┼╝ka kontynentalne z pojemnikiem na po┼Ťciel) niemal ka┼╝dy mo┼╝e znale┼║─ç model, kt├│ry go zainteresuje.

Łóżko kontynentalne drewniane tapicerowane oraz szafki i szafa na wymiar w sypialni

Tapicerowane łóżko typu kontynentalnego
Łóżka z ..., łóżka bez ..., łóżka w ..., łóżka dla ...., łóżka do ... i łóżka na ...


Aby wymieni─ç cho─ç cz─Ö┼Ť─ç mo┼╝liwo┼Ťci produkcyjnych pracowni stolarskiej Wit Stwosz zabawmy si─Ö polszczyzn─ů i s┼éowem pisanym (profesor Miodek by┼éby z nas dumny).

Produkujemy łóżka:

Seria "┼é├│┼╝ek z ...": ┼é├│┼╝ka z biurkiem, ┼é├│┼╝ka z baldachimem, ┼é├│┼╝ka z materacem i stela┼╝em, ┼é├│┼╝ka z oparciem, ┼é├│┼╝ka z zag┼é├│wkiem / z zag┼éowiem / z wezg┼éowiem, ┼é├│┼╝ka z pojemnikiem na po┼Ťciel, ┼é├│┼╝ka z szufladami, ┼é├│┼╝ka z antresol─ů, ┼é├│┼╝ka z barierkami dla dzieci / z barierk─ů, ┼é├│┼╝ka z litego drewna, ┼é├│┼╝ka z pod┼Ťwietleniem LED / ┼é├│┼╝ka z LED, ┼é├│┼╝ka z nogami / z n├│┼╝kami, ┼é├│┼╝ka z ram─ů

Seria "łóżek bez ...": łóżka bez zagłówka / bez zagłowia / bez wezgłowia, łóżka bez oparcia, łóżka bez nóg / bez nóżek, łóżka bez materaca, łóżka bez ramy / bezramowe, łóżka bez stelaża

Seria "┼é├│┼╝ek w ...": ┼é├│┼╝ka w szafie, ┼é├│┼╝ka w ┼Ťcianie, ┼é├│┼╝ka w zabudowie, ┼é├│┼╝ka w hotelach, ┼é├│┼╝ka w hostelach, ┼é├│┼╝ka w pensjonatach, ┼é├│┼╝ka w domach studenckich, ┼é├│┼╝ka w pokoju dzieci─Öcym, ┼é├│┼╝ka w salonie, ┼é├│┼╝ka w sypialni (a tak┼╝e - cho─ç to ju┼╝ czysto j─Özykowa analogia - ┼é├│┼╝ka w stylu glamour :)

Seria "┼é├│┼╝ek dla ...": ┼é├│┼╝ka dla dzieci / dla dziecka, ┼é├│┼╝ka dla dziewczynek / dla dziewczynki, ┼é├│┼╝ka dla ch┼éopc├│w / dla ch┼éopca, ┼é├│┼╝ka dla m┼éodzie┼╝y, ┼é├│┼╝ka dla student├│w / dla studenta, ┼é├│┼╝ka dla senior├│w / dla seniora, ┼é├│┼╝ka dla akademik├│w / dom├│w studenckich, ┼é├│┼╝ka dla ma┼é┼╝e┼ästw, ┼é├│┼╝ka dla dom├│w opieki / dom├│w spokojnej staro┼Ťci, ┼é├│┼╝ka dla hoteli, ┼é├│┼╝ka dla hosteli, ┼é├│┼╝ka dla moteli, ┼é├│┼╝ka dla pensjonat├│w, ┼é├│┼╝ka dla o┼Ťrodk├│w wypoczynkowych (┼é├│┼╝ka dla o┼Ťrodk├│w wczasowych lub kolonijnych), ┼é├│┼╝ka dla bran┼╝y HORECA

Seria "┼é├│┼╝ek do ...": (cz─Ö┼Ťciowo pokrywaj─ůca si─Ö z seri─ů "┼é├│┼╝ek dla..."): ┼é├│┼╝ka do sypialni do spania, ┼é├│┼╝ka do salonu, ┼é├│┼╝ka do pokoju dzieci─Öcego, ┼é├│┼╝ka do akademik├│w / dom├│w studenckich, ┼é├│┼╝ka do dom├│w opieki / dom├│w seniora, ┼é├│┼╝ka do apartament├│w hotelowych na wynajem / do apartamentu hotelowego na wynajem, ┼é├│┼╝ka do pokoj├│w hotelowych / do pokoju hotelowego, ┼é├│┼╝ka do hoteli, ┼é├│┼╝ka do hosteli, ┼é├│┼╝ka do moteli, ┼é├│┼╝ka do pensjonat├│w, ┼é├│┼╝ka do o┼Ťrodk├│w wypoczynkowych (┼é├│┼╝ka do o┼Ťrodk├│w wczasowych lub kolonijnych)

Seria "┼é├│┼╝ek na": ┼é├│┼╝ka na wymiar, ┼é├│┼╝ka na zam├│wienie, ┼é├│┼╝ka na jedn─ů osob─Ö, ┼é├│┼╝ka na dwie osoby, ┼é├│┼╝ka na trzy osoby, ┼é├│┼╝ka na antresoli, ┼é├│┼╝ka na poddasze.

Małe (krótkie) drewniane łóżko dziecięce na wymiar - projekt łóżka z litego drewna.

Produkujemy ┼é├│┼╝ka du┼╝e i ma┼ée, na Pa┼ästwa zam├│wienie z przyjemno┼Ťci─ů wyprodukujemy te┼╝ na przyk┼éad podobne do tego ┼é├│┼╝eczko dzieci─Öce.
┼ü├│┼╝ka ┼Ťcienne (p├│┼ékotapczany) i ┼é├│┼╝ka rogowe / naro┼╝ne (naro┼╝niki)


Opr├│cz typowych ┼é├│┼╝ek produkujemy te┼╝ ┼é├│┼╝ka ┼Ťcienne (p├│┼ékotapczany) i ┼é├│┼╝ka rogowe / ┼é├│┼╝ka naro┼╝ne (naro┼╝niki). Mo┼╝na u nas zam├│wi─ç mi─Ödzy innymi:
p├│┼ékotapczan pionowy, p├│┼ékotapczan poziomy, p├│┼ékotapczan z sof─ů, p├│┼ékotapczan z kanap─ů, p├│┼ékotapczan z biurkiem, p├│┼ékotapczan dla dzieci, p├│┼ékotapczan dla dziewczynki, p├│┼ékotapczan dla ch┼éopca, p├│┼ékotapczan dla m┼éodzie┼╝y, p├│┼ékotapczan dla studenta
naro┼╝nik z funkcj─ů spania, naro┼╝nik m┼éodzie┼╝owy, naro┼╝nik dzieci─Öcy (┼é├│┼╝ko naro┼╝ne dla dzieci), naro┼╝nik rozk┼éadany, naro┼╝nik do salonu, naro┼╝nik modu┼éowy.

Wszystkie p├│┼ékotapczany i naro┼╝niki s─ů oczywi┼Ťcie dost─Öpne we wszelkich odmianach kolorystycznych dost─Öpnych te┼╝ dla ┼é├│┼╝ek. Niezale┼╝nie czy interesuje Pa┼ästwa p├│┼ékotapczan lub naro┼╝nik szary, bia┼éy, czarny czy kolorowy jeste┼Ťmy w stanie wyprodukowa─ç go dla Pa┼ästwa.

Drewniane meble na wymiar jako zabudowa stosunkowo niedużej kajuty na jachcie. Meble w kolorze jasnym. Na pierwszym planie zdjęcia oprócz łóżka również drewniane drzwi do kajuty.

Stylowe meble do zabudowy w wydaniu dla stosunkowo niedu┼╝ej (oczywi┼Ťcie wszystko zale┼╝y od punktu widzenia) kajuty na jachcie. Drewno to jak wida─ç surowiec niemal idealny.
Wymiary łóżka na wymiar


Drewniane ┼é├│┼╝ka na wymiar z naszej firmy, dzi─Öki temu, ┼╝e s─ů tworzone na indywidualne zam├│wienie (i specjalnie dla Pa┼ästwa) mog─ů by─ç wyprodukowane w┼éa┼Ťciwie w ka┼╝dym rozmiarze. Cho─ç wyprodukujemy dla Pa┼ästwa ka┼╝dy rozmiar ┼é├│┼╝ka, istniej─ů pewne standardy w zwi─ůzku z czym pewne rozmiary ┼é├│┼╝ek zamawiane s─ů cz─Ö┼Ťciej ni┼╝ inne. Wymieniaj─ůc co cz─Ö┼Ťciej produkowane ┼é├│┼╝ka tworzymy dla Pa┼ästwa m.in. (aby zwi─Ökszy─ç czytelno┼Ť─ç popularne ┼é├│┼╝ka s─ů dalej uszeregowane wed┼éug rozmiaru, a nie ilo┼Ťci zam├│wie┼ä, rozmiary podajemy w centymetrach, jako pierwsza podawana jest szeroko┼Ť─ç ┼é├│┼╝ka, a jako druga jego d┼éugo┼Ť─ç):
┼é├│┼╝ka 60x120, 60x160, 60x200, 70x140, 70x160, 70x180, 70x200, 80x160, 80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 220x200 i 200 x 220, 220x220, 240x220, 240x240, 250x250 i 300x300. Na powy┼╝szej li┼Ťcie nie ma Pa┼ästwa upragnionego rozmiaru? To dla nas ┼╝adna przeszkoda w produkcji. Zapraszamy do kontaktu - z przyjemno┼Ťci─ů to Pa┼ästwu udowodnimy.

Je┼Ťli chodzi o wysoko┼Ť─ç naszych ┼é├│┼╝ek to r├│wnie┼╝ w tej kwestii przy zam├│wieniu maj─ů Pa┼ästwo pe┼én─ů dowolno┼Ť─ç. Produkujemy ┼é├│┼╝ka wysokie, ┼é├│┼╝ka niskie i wszystko mi─Ödzy nimi.

Drewniane, dziecięce łóżko małego pirata. Łóżko rzeźbione z dekorem ze statkiem.

Ma┼ée ┼é├│┼╝ko dzieci─Öce nale┼╝─ůce do Ma┼éego Pirata - nieustraszonego postrachu m├│rz i ocean├│w ca┼éego ┼Ťwiata


Łóżka składane, otwierane i podwieszane


Drewniane ┼é├│┼╝ka na wymiar produkowane przez nas mog─ů by─ç wyposa┼╝one w r├│┼╝ne systemy mocowania i sk┼éadania. Opr├│cz standardowych ┼é├│┼╝ek wolnostoj─ůcych produkujemy ┼é├│┼╝ka podwieszane / wisz─ůce, ┼é├│┼╝ka rozk┼éadane (┼é├│┼╝ka sk┼éadane na ┼Ťcian─Ö / otwierane ze ┼Ťciany), ┼é├│┼╝ka wysuwane, ┼é├│┼╝ka otwierane do g├│ry, ┼é├│┼╝ka chowane w szafie. Dla Pa┼ästwa mo┼╝emy stworzy─ç niemal dowolny system mocowania ┼é├│┼╝ka do ┼Ťciany / do sufitu / do innych mebli albo system jego sk┼éadania - nawet system, kt├│ry maj─ů Pa┼ästwo dopiero w g┼éowie i kt├│rego jeszcze ┼Ťwiat na oczy nie widzia┼é. Om├│wimy, wykonamy i b─Ödziemy si─Ö cieszy─ç Pa┼ästwa satysfakcj─ů.

Du┼╝e drewniane ┼é├│┼╝ko na tarasie. ┼ü├│┼╝ko podwieszane na linach (wisz─ůce na czterech grubych linach przymocowanych do sufitu - dachu tarasu)

Luksusowe ┼é├│┼╝ko tarasowe podwieszane na linach. Oczywi┼Ťcie ┼é├│┼╝ko wisz─ůce mo┼╝e te┼╝ by─ç przymocowane do sufitu w sypialni lub salonieŁóżka piętrowe i łóżka - antresole


W naszej ofercie nie mog┼éo zabrakn─ů─ç drewnianych ┼é├│┼╝ek pi─Ötrowych i ┼é├│┼╝ek - antresoli (┼é├│┼╝ek na antresoli). Podobnie jak w przypadkach pozosta┼éych rodzaj├│w ┼é├│┼╝ek tak┼╝e i w tym przypadku nasze ┼é├│┼╝ka s─ů wytwarzane w spos├│b ca┼ékowicie zindywidualizowany i dostosowany do zapotrzebowania danego Klienta. Produkujemy ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe dla dzieci, kt├│re za spraw─ů swej stylistyki mog─ů by─ç ┼é├│┼╝kami przede wszystkim dla dziewczynek / dla dziewczyn albo wr─Öcz przeciwnie - dla ch┼éopc├│w / dla ch┼éopak├│w. ┼ü├│┼╝ka ch┼éopi─Öce mog─ů si─Ö od dziewcz─Öcych r├│┼╝ni─ç kolorem i zdobieniami, ale mo┼╝emy te┼╝ wyprodukowa─ç ┼é├│┼╝ko uniwersalne, kt├│re powinno w r├│wnym stopniu zadowoli─ç obie p┼écie. Opr├│cz ┼é├│┼╝ek dzieci─Öcych produkujemy te┼╝ (mi─Ödzy innymi) ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe m┼éodzie┼╝owe, ┼é├│┼╝ka pi─Ötrowe zabudowane, oraz ┼é├│┼╝ka - antresole (┼é├│┼╝ka na antresoli) w tym ┼é├│┼╝ka z biurkiem na dole.

Drewniane ┼é├│┼╝ko pi─Ötrowe ch┼éopi─Öce. Opr├│─çz ┼é├│┼╝ka w sypialni s─ů te┼╝ wygodny fotel, pufa i drewniane p├│┼éki

Łóżko piętrowe drewniane w chłopięcej sypialni
Łóżka wygodne, funkcjonalne, solidne i trwałe


Drewniane ┼é├│┼╝ka od Wita Stwosza to niejednokrotnie designerskie ┼é├│┼╝ka stylowe, kt├│re uznanie Klient├│w zdobywaj─ů nie tylko swoj─ů wygod─ů czy funkcjonalno┼Ťci─ů (cho─ç oczywi┼Ťcie s─ů zar├│wno wygodne, jak i funkcjonalne) ale i wyj─ůtkowym designem / urod─ů. Serca Klient├│w zdobywaj─ů nie tylko nasze eleganckie ┼é├│┼╝ka na wymiar w wersji ekonomicznej, wielu spo┼Ťr├│d naszych Klient├│w jest fanami naszych ┼é├│┼╝ek 'high-endowych' takich jak np. ekskluzywne ┼éo┼╝a z baldachimem, zdobione ┼éo┼╝a z materacem, albo ogromne, luksusowe ┼éo┼╝a ma┼é┼╝e┼äskie. Dla ch─Ötnych wyprodukujemy nawet presti┼╝owe ┼éo┼╝e kr├│lewskie z najszlachetniejszych mo┼╝liwych materia┼é├│w. Oczywi┼Ťcie, ┼╝e cz─Ö┼Ťciej sprzedamy 'zwyczajne' ┼é├│┼╝ko tapicerowane z pojemnikiem albo nieco mniej zwyczajne, a bardziej wyj─ůtkowe ┼é├│┼╝ko ┼Ťwiec─ůce / pod┼Ťwietlane / LED, ale przecie┼╝ o tych najbardziej luksusowych meblach - ju┼╝ nie ┼é├│┼╝kach, a ┼éo┼╝ach tapicerowanych czy welurowych - te┼╝ nale┼╝a┼éo wspomnie─ç. W tym miejscu musz─ů Pa┼ästwo wiedzie─ç, ┼╝e wygodne, solidne i trwa┼ée s─ů nie tylko nasze ┼é├│┼╝ka ekskluzywne, ale r├│wnie┼╝ ┼é├│┼╝ka w wersjach bardziej ekonomicznych.

Udany koncept i wykonanie sypialni z du┼╝ym, za┼Ťcielonym ┼é├│┼╝kiem na pierwszym planie.

Sypialnia, kt├│r─ů zdobi─ů nasze drewniane meble na wymiar (w tym oczywi┼Ťcie i przede wsszystkim ┼é├│┼╝ko).
Łóżka loft / loftowe, industrialne, w stylu angielskim, glamour, skandynawskim, prowansalskim i inne stylowe


Drewniane ┼é├│┼╝ka na wymiar produkujemy do bardzo r├│┼╝norodnych stylistycznie wn─Ötrz w zwi─ůzku z czym i nasze ┼é├│┼╝ka s─ů stylistycznie bardzo zr├│┼╝nicowane. Produkujemy nowoczesne ┼é├│┼╝ka loft / loftowe / w stylu loft, ┼é├│┼╝ka industrialne / w stylu industrialnym, ┼é├│┼╝ka prowansalskie / w stylu prowansalskim, ┼é├│┼╝ka w stylu angielskim, ┼é├│┼╝ka skandynawskie (styl skandynawski), ┼é├│┼╝ka rustykalne / w stylu rustykalnym ┼é├│┼╝ka w stylu glamour. Produkujemy te┼╝ ┼é├│┼╝ka retro, vintage, oraz ┼é├│┼╝ka francuskie (chodzi oczywi┼Ťcie o ┼é├│┼╝ka w stylu francuskim, a nie o kraj pochodzenia mebli), ┼é├│┼╝ka w stylu w┼éoskim, ┼é├│┼╝ka w stylu ameryka┼äskim, ┼é├│┼╝ka w stylu nowojorskim, ┼é├│┼╝ka w stylu g├│ralskim, ┼é├│┼╝ka ludwikowskie, ┼é├│┼╝ka w stylu klasycznym... Nie stronimy te┼╝ od ┼é├│┼╝ek w stylu art deco, boho, kolonialnym, wiktoria┼äskim, romantycznym, chalet, eko, wiejskim, Hampton, shabby chic, bizantyjskim, barokowym, empire, biedermeier, secesyjnym, pa┼éacowym, black & white, marynistycznym lub etno. Nie musimy si─Ö jednak przywi─ůzywa─ç do ┼╝adnej konkretnej stylistyki - zawsze mo┼╝emy postawi─ç na ┼é├│┼╝ko eklektyczne przejmuj─ůce z r├│┼╝nych styl├│w to, na co Zamawiaj─ůcy ma ochot─Ö.

Drewniane meble hotelowe w stylu klasycznym. Sypialnia z drewnianym ┼é├│┼╝kiem, szafk─ů nocn─ů i komod─ů z lustrem - wszystkie meble z drewna, w kolorze kremowym. Na pod┼éodze czarny dywan z bia┼éymi elementami.

Drewniane meble hotelowe z ┼é├│┼╝kiem, komod─ů, lustrem i szafk─ů nocn─ů. Takie meble mog┼éyby by─ç wyposa┼╝eniem ka┼╝dej, nie tylko hotelowej sypialni.
Co oprócz łóżek


Je┼Ťli zakupili ju┼╝ Pa┼ästwo nasze drewniane ┼é├│┼╝ko na wymiar i z zadowoleniem chcieliby zam├│wi─ç wi─Öcej naszych mniej lub bardziej ekskluzywnych mebli z drewna, zapraszamy do zapoznania si─Ö z pozosta┼é─ů cz─Ö┼Ťci─ů naszej oferty. Pozostaj─ůc w sypialni, w kt├│rej tak dobrze ju┼╝ sprawuje si─Ö nasze ┼é├│┼╝ko - mo┼╝e przyda┼éaby si─Ö w niej praktyczna szafa na wymiar, np. du┼╝a szafa przesuwna z lustrem albo niedu┼╝a, ┼éadna szafa naro┼╝na z nadstawk─ů? Je┼Ťli w Pa┼ästwa domu (lub w firmie) jest gabinet, z ca┼é─ů pewno┼Ťci─ů spodobaja si─Ö Pa┼ästwu nasze meble gabinetowe, ale nie trzeba te┼╝ za┼éamywa─ç r─ůk je┼Ťli mebli gabinetowych Wit Stwosz - pomimo ich niekwestionowalnej urody - nie maj─ů Pa┼ästwo gdzie wstawi─ç. W niemal ka┼╝dym domu lub mieszkaniu jest kuchnia i ┼éazienka, a w tych pomieszczeniach doskonale prezentuj─ů si─Ö nasze meble kuchenne, np. du┼╝y, porz─ůdny st├│┼é drewniany i meble ┼éazienkowe. Je┼Ťli przypadkiem s─ů Pa┼ästwo w posiadaniu apartamentu na wynajem zach─Öcamy do jego umeblowania naszymi ekskluzywnym wyposa┼╝eniem przeznaczonym do tego typu lokali (meble do apartament├│w na wynajem), a je┼Ťli kto┼Ť w rodzinie jest zapalonym graczem w gry komputerowe / gry video ekskluzywne biurko gamingowe powinno sprawi─ç, ┼╝e za┼Ťwiec─ů mu si─Ö oczy. Oczywi┼Ťcie nie ka┼╝dy z nas ma jacht, ale je┼Ťli akurat planuj─ů Pa┼ästwo umeblowanie jakiej┼Ť jednostki p┼éywaj─ůcej nasze luksusowe meble jachtowe to prawdopodobnie najlepszy wyb├│r.

R├│┼╝norodno┼Ť─ç produkowanego przez nas wyposa┼╝enia wn─Ötrz sprawia, ┼╝e niemal niezale┼╝nie od tego, na jakim s─ů Pa┼ästwo etapie zmian w domu lub mieszkaniu, w naszej ofercie znajdzie si─Ö co┼Ť dla Pa┼ästwa. Je┼Ťli nowy dom jest jeszcze w trakcie budowy, by─ç mo┼╝e przyda si─Ö Pa┼ästwu namiar na dobre drzwi zewn─Ötrzne, drzwi wewn─Ötrzne (pokojowe, kuchenne i ┼éazienkowe) lub drewniane okna - nasze wyposa┼╝enie spisuje si─Ö w tych rolach doskonale. Na etapie wyka┼äczania wn─Ötrz warto pami─Öta─ç, ┼╝e Wit Stwosz to producent listew przypod┼éogowych drewnianych o dowolnych kszta┼étach (listwy wypuk┼ée, np ─çwier─çwa┼éki, listwy wkl─Ös┼ée i proste), rozmiarach (listwy przy┼Ťcienne wysokie 120 mm, niskie listwy przypod┼éogowe 20 mm i wszystko mi─Ödzy nimi) kolorach (listwy bia┼ée, szare, czarne, listwy w kolorze drewna) i stylistyce (dekoracyjne listwy frezowane i listwy g┼éadkie).

Meble i wyposa┼╝enie wn─Ötrz Wit Stwosz znajduj─ů zastosowanie nie tylko w domach Klient├│w prywatnych. Klient├│w firmowych i instytucjonalnych zach─Öcamy r├│wnie┼╝ do zapoznania si─Ö z naszymi meblami do recepcji, meblami do poczekalni, meblami do akademik├│w, meblami do dom├│w spokojnej staro┼Ťci i meblami dla bran┼╝y HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie / catering), tj. meblami hotelowymi, meblami do pensjonat├│w i hosteli, meblami barowymi, meblami do restauracji i meblami do kawiarni.

.

Łóżka drewniane na wymiar - galeria zdjęć:


Spore dwuosobowe ┼é├│┼╝ko w pokoju domu studenckiego. ┼ü├│┼╝ko bia┼ée (cho─ç poduszki maj─ů niebieskie akcenty), a ┼Ťciany bia┼éo - niebieskie

Meble do luksusowego akademika: duże łóżko podwójne.Dwa eleganckie łóżka pojedyncze w dwuosobowym pokoju akademika, drewniane szafki nocne, krzesła i duże lustro.

Meble do akademika: łóżka dwaWn─Ötrze sypialni: eleganckie za┼Ťcielone ┼é├│┼╝ko i szafa do zabudowy, mi─Ödzy nimi ma┼éa bia┼éa szafka nocna, na szfce zapalona lampka  i dwa ma┼ée bukieciki kwiat├│w.

Sypialniana szafa do zabudowy, obok eleganckie za┼Ťcielone ┼é├│┼╝ko, a mi─Ödzy nimi ma┼éa bia┼éa szafka nocna z lampk─ůMeble hotelowe: ┼é├│┼╝ko, konsola przy┼Ťcienna z lustrem, krzes┼éo i fotel.

Pokój hotelowy z dwuosobowym łóżkiem na zamówienie.Umeblowany pok├│j hotelowy. Na zdj─Öciu widoczne jest takie wyposa┼╝enie hotelowe jak: (wymieniaj─ůc od lewej strony): konsola przy┼Ťcienna z lustrem, ┼é├│┼╝ko, stolik nocny, drzwi wewn─Ötrzne, szafa do zabudowy i sofa.

I jeszcze raz wn─Ötrze w tym samym hotelu co wy┼╝ej (wida─ç stylistyczn─ů sp├│jno┼Ť─ç). Oczywi┼Ťcie jeste┼Ťmy teraz w innym pokoju tego hotelu (co wida─ç po innym rozk┼éadzie sprz─Öt├│w)."Luksusowe meble hotelowe w pokoju z pi─Öknym widokiem na jezioro i las. Ekskluzywne ┼é├│┼╝ko hotelowe, fotel, ┼éawa z mi─Ökkim obiciem, szafka nocna, na ┼Ťcianach obrazy, a za oknem - na balkonie - krzes┼éo.

Luksusowe umeblowanie pokoju hotelowego czy pi─Ökny widok za oknem - co bardziej przyci─ůga Pa┼ästwa wzrok?Zas┼éane ┼é├│┼╝ko hotelowe z tapicerowanym zag┼éowiem / wezg┼éowiem, nad nim obraz, a na lewo drzwi wewn─Ötrzne cz─Ö┼Ťciowo przeszklone.

A tu nieco mniej ekskluzywna (ni┼╝ na wcze┼Ťniejszym zdj─Öciu), ale wci─ů┼╝ bardzo ┼éadna realizacja pokoju hotelowego.Drewniane ┼é├│┼╝ko hotelowe z drewnianymi, twardymi panelami ┼Ťciennymi w roli zag┼éowia. Nad ┼é├│┼╝kiem obrazy.

Skoro ju┼╝ przy ┼é├│┼╝kach hotelowych jeste┼Ťmy, mamy te┼╝ dla Pa┼ästwa tak─ů propozycj─Ö.Piękne meble sypialniane i do sypialni hotelowej, na pierwszym planie duże dwuosobowe łóżko, po lewej fotel, po prawej lustrzana szafa z drzwiami przesuwnymi, na podłodze miękki, wygodny, biały dywan.

Meble sypialniane prosto z pi─Öknej, urz─ůdzonej w br─ůzach sypialni. Opr├│cz ┼é├│┼╝ka niemal r├│wnie istotna w tej aran┼╝acji jest lustrzana szafa przesuwna.Pokój hotelowy z ogromnym łóżkiem. Aranżacja wnętrza szaro - biało - fioletowa.

Nieco ekstrawaganckie wyposa┼╝enie hotelowe. Bardzo du┼╝e i bardzo wygodne ┼é├│┼╝ko (w┼éa┼Ťciwie ju┼╝ ┼éo┼╝e) hotelowe. Idealne na kilka romantycznych nocleg├│w np. w czasie podr├│┼╝y po┼Ťlubnej.Luksusowe meble hotelowe. Uwag─Ö zwraca przede wszystkim ogromne drewniane ┼é├│┼╝ko / ┼éo┼╝e. Opr├│cz ┼é├│┼╝ka na zdj─Öciu wida─ç inne wyposa┼╝enie: kominek, kanap─Ö, lustro stoj─ůce, komod─Ö. Nad kominkiem zawieszony na ┼Ťcianie telewizor.

Czy to jeszcze hotelowe łóżko czy już łoże?Sypialnia hotelowa urz─ůdzona na poddaszu. ┼Üciany, pod┼éoga i sufit pokoju wy┼éo┼╝one drewnem. Dwuosobowe ┼é├│┼╝ko stoi na pod┼éodze, naprzeciwko ┼é├│┼╝ka na ┼Ťcianie zawieszony jest p┼éaski  telewizor. Meble w stylu minimalistycznym

Eleganck─ů sypialni─Ö hotelow─ů mo┼╝na - jak wida─ç - urz─ůdzi─ç nawet na poddaszu. Miejsca za du┼╝o tu nie ma, ale kto by si─Ö tym przejmowa┼é w tak ┼éadnej przestrzeni? Drewniane meble w stylu minimalistycznym wraz z drewnem na ┼Ťcianach, pod┼éodze i suficie tworz─ů niepowtarzalny klimat.Wytworne meble hotelowe drewniane: luksusowe, dwuosobowe, wygodne łóżko z eleganckim tapicerowanym zagłowiem i stylowe, rzeźbione, klasyczne meble na wymiar: fotel, szafka nocna, konsola z lustrem

I jeszcze odrobina luksusu. Wytworne meble, jak i ca┼éy widoczny tu apartament hotelowy w bogatym stylu klasycznym wytwarzaj─ů w Go┼Ťciach (sk─ůdin─ůd po┼╝─ůdane) poczucie ekskluzywno┼Ťci wn─Ötrza (i ca┼éego hotelu).Dwa łóżka pojedyncze z tapicerowanymi zagłowiami w dwuosobowym pokoju domu studenckiego. Obok łóżek małe drewniane stoliki / szafki nocne

Meble do akademika: łóżka.Meble w pokoju studenckim: ┼é├│┼╝ko, p├│┼éki, krzes┼éo, biurko. Dominuj─ů ziele┼ä i naturalny kolor drewna.

Ziele┼ä wp┼éywa na nas uspokajaj─ůco i odpr─Ö┼╝aj─ůco. Oto miejsce zas┼éu┼╝onego relaksu po ci─Ö┼╝kim studenckim dniu.Wygodne ┼é├│┼╝ko podw├│jne w ma┼éym pokoju studenckim. Obok ┼é├│┼╝ka stoliki nocne i wi─Ökszy stolik z laptopem, wzd┼éu┼╝ ┼Ťciany pod┼éu┼╝ne tapicerowane siedzisko / lo┼╝a.

Komfortowe ┼é├│┼╝ko podw├│jne w jednym z pokoj├│w / pokoi domu akademickiego. Zagospodarowanie ma┼éej przestrzeni tak, aby wci─ů┼╝ mo┼╝na by┼éo uwa┼╝a─ç j─ů za luksusow─ů jest trudne, ale wykonalne.Nowoczesne umeblowanie pokoju studenta: wygodna sofa i taboret, na ┼Ťcianie du┼╝e zdj─Öcie

Nowoczesne meble do akademików i "artystyczny" studencki nieład w pokoju.Meble w sypialni studenta: komfortowe łóżko podwójne, stoliki nocne z lampkami i biała szafa przesuwna

┼üadny pok├│j studencki z wygodnym podw├│jnym ┼é├│┼╝kiem, stolikami nocnymi i szaf─ů przesuwn─ůNowoczesna aran┼╝acja ekskluzywnego pokoju studenckiego w akademiku. Spore dwuosobowe ┼é├│┼╝ko, stolik, siedzisko wzd┼éu┼╝ ┼Ťciany w stylu lo┼╝y barowej i lustrzana szafa przesuwna na wymiar

Meble do akademik├│w musz─ů by─ç praktyczne i trwa┼ée. Mog─ů by─ç te┼╝ ┼éadne i przyci─ůga─ç wzrok tych, kt├│rym temat estetyki wn─Ötrz nie jest obcy.┼üadna aran┼╝acja sypialni - du┼╝e, za┼Ťcielone ┼é├│┼╝ko i szerokie, przesuwne drzwi balkonowe.

Z drewna tworzymy ca┼ée wn─Ötrza. Tu wyprodukowali┼Ťmy ┼é├│┼╝ko na wymiar, kt├│rego klasy do ko┼äca nie wida─ç ze wzgl─Ödu na przykrywaj─ůc─ů je po┼Ťciel. Stworzyli┼Ťmy te┼╝ drzwi wewn─Ötrzne, kt├│rych nie wida─ç, bo pozostaj─ů otwarte. W odruchu bezsilno┼Ťci - aby kt├│rykolwiek z naszych produkt├│w znalaz┼é si─Ö na zdj─Öciu - wyprodukowali┼Ťmy tu te┼╝ drewniane okna na wymiar - drzwi przesuwne na balkon - oraz komod─Ö widoczn─ů na odleg┼éym planie w drugim pokoju. :)Elegancko wyposa┼╝ony pok├│j hotelowy. Na pierwszym planie ┼é├│┼╝ko hotelowe, za nim konsola przy┼Ťcienna z szafk─ů, szuflad─ů i lustrem, krzes┼éo, fotel i ledwo widoczny za ┼é├│┼╝kiem (bia┼éy) stolik

Meble w pokoju hotelowym: ┼é├│┼╝ko, krzes┼éo, fotel, stolik (tylko nie┼Ťmia┼éo wychyla si─Ö zza ┼é├│┼╝ka), konsola z lustrem, szafk─ů i szuflad─ů.Kolaż ze zdjęć łóżek hotelowych. Trzy różne kolorystycznie i stylistycznie pokoje hotelowe.

Łóżka hotelowe - kolaż trzech różnych realizacji.Kolaż ze zdjęć trzech różnych łóżek hotelowych.

Łóżka hotelowe - kolaż zdjęć trzech różnych stylistycznie i kolorystycznie pokoi hotelowych.Kolaż trzech zdjęć dużych dwuosobowych łóżek hotelowych

Łóżka hotelowe / sypialnie - kolażDrewniane łóżka na wymiar - zdjęcia naszych realizacji na jachtach i statkach:


Drewniane meble do zabudowy w luksusowej kajucie w┼éa┼Ťciwie w ca┼éo┼Ťci wy┼éo┼╝onej drewnem. W centralnym miejscu eleganckie drewniane ┼é├│┼╝ko na wymiar.

Ładne drewniane łóżko na zamówienie. Czy to jeszcze koja?Luksusowe, drewniane wn─Ötrze presti┼╝owego jachtu - stylowe meble do kajuty wykonane z drewna w tym luksusowe, du┼╝e ┼éo┼╝e. Pod┼éoga bia┼éo - br─ůzowe i w┼éa┼Ťnie biel i br─ůz dominuj─ů w ca┼éej aran┼╝acji tego presti┼╝owego pomieszczenia na jachcie.

Ta pi─Ökna kajuta urod─Ö sw─ů zawdzi─Öcza zar├│wno stylowym meblom na wymiar jak i umiej─Ötnie stworzonej ca┼éo┼Ťciowej aran┼╝acji wn─Ötrza, w kt├│rym dominuj─ůc─ů rol─Ö odgrywaj─ů kolory bia┼éy i br─ůzowy.Niedu┼╝a kajuta, kt├│rej wn─Ötrze w wi─Ökszo┼Ťci zajmuje du┼╝e i bardzo wygodne drewniane ┼é├│┼╝ko na wymiar.

Dobre, drewniane łóżko na zamówienie nie zaszkodzi żadnej kajucie.┼üadne ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie we wn─Ötrzu jachtu / statku. Wok├│┼é ┼é├│┼╝ka drewniane meble na wymiar. Meble i ┼é├│┼╝ko w kolorze jasnobr─ůzowym.

Drewno niemal samo si─Ö nam sk┼éada na udane aran┼╝acje. By─ç mo┼╝e nawet gdyby┼Ťmy chcieli nie potrafiliby┼Ťmy wyprodukowa─ç brzydkiej kajuty wy┼éo┼╝onej drewnem. Na szcz─Ö┼Ťcie akurat takiego wyzwania nikt jeszcze przed nami nie postawi┼é:)Luksusowe, drewniane wn─Ötrze jachtu / statku - meble z drewna na wymiar. Na pierwszym planie komfortowe ┼é├│┼╝ko (w┼éa┼Ťciwie ogromne ┼éo┼╝e) i drewniana szafka nocna.

Gdyby zdarzy┼éo si─Ö Pa┼ästwo kiedy┼Ť potrzebowa─ç komfortowego ┼é├│┼╝ka na zam├│wienie w celu skompletowania wyposa┼╝enia swojego luksusowego jachtu, sugerujemy, ┼╝e email lub telefon do jednego z uznanych producent├│w mebli na wymiar mo┼╝e by─ç dobrym pomys┼éem. Co wi─Öcej, tak si─Ö akurat dobrze sk┼éada, ┼╝e niezb─Ödnych dla wykonania tego zadania numeru telefonu lub adresu e-mail wcale nie trzeba daleko szuka─ç:)Luksusowe ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie na jachcie. ┼ü├│┼╝ko pos┼éane bia┼é─ů po┼Ťciel─ů, na ┼é├│┼╝ku dwie poduszki (┼é├│┼╝ko jest dwuosobowe), po bokach drewniane szafki nocne.

To niezwykle wygodne ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie nawet wygl─ůda jakby zaprasza┼éo do skorzystania z jego dobrodziejstw :)Komfortowe łóżko na zamówienie we wnętrzu eleganckiej, komfortowo wyposażonej kajuty jachtu.

Komfortowe ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie wraz z reszt─ů eleganckich drewnianych mebli na wymiar tworz─ů t─Ö sp├│jn─ů stylistycznie, luksusow─ů aran┼╝acj─Ö wn─Ötrza jachtu.Luksusowe, wyłożone drewnem wnętrze kabiny jachtu / statku z centralnie umiejscowionym dwuosobowym łóżkiem na wymiar.

Wn─Ötrze jachtu wy┼éo┼╝one drewnem i komfortowe ┼é├│┼╝ko na zam├│wienie w centralnym punkcie kabiny. Dobry projekt, do┼Ťwiadczony wykonawca, sprawna realizacja, ┼éadny efekt.Eleganckie drewniane meble do zabudowy we wnętrzu kabiny luksusowego jachtu. Na pierwszym planie duże łóżko (z drewna).

Nasze drewniane meble na wymiar s─ů ozdob─ů wielu kabin na jachtach i statkach przemierzaj─ůcych morza ca┼éego ┼Ťwiata. Dobrze znamy specyfik─Ö rynku 'marine'. Zapraszamy do kontaktu tych wszystkich, kt├│rzy chcieliby si─Ö o tym przekona─ç.Ekskluzywne drewniane meble na wymiar w presti┼╝owej kabinie jachtu / statku. W┼Ťr├│d eleganckich mebli i innego wyposa┼╝enia na pierwszym planie widoczne s─ů szeroko otwarte do┼Ť─ç grube drewniane drzwi i luksusowe ┼é├│┼╝ko wyprodukowane specjalnie na indywidualne zam├│wienie na potrzeby tego konkretnego wn─Ötrza.

┼ü─ůczymy estetyk─Ö z funkcjonalno┼Ťci─ů. Wyprodukowane w naszej pracowni stolarskiej drewniane meble na wymiar maj─ů dwie niepodwa┼╝alne zalety:
- wygl─ůdaj─ů dobrze,
- wygl─ůdaj─ů dobrze d┼éugo po wyprodukowaniu.Luksusowe, drewniane wn─Ötrze jachtu / statku - meble z drewna na zam├│wienie.

Eleganckie, wyłożone drewnem wnętrze kajuty luksusowego jachtu. Produkujemy meble z drewna od pokoleń (trzech już pokoleń tak konkretniej) - naprawdę wiemy "co z czym".Pi─Ökne wn─Ötrze jachtu - drewniane meble na wymiar, luksusowa kabina w wi─Ökszo┼Ťci wy┼éo┼╝ona drewnem i urz─ůdzona na tak zwany wysoki po┼éysk. Na pierwszym planie luksusowe ┼é├│┼╝ko na wymiar.

S─ů jachty i jachty. S─ů meble i meble. S─ů ┼é├│┼╝ka i ┼é├│┼╝ka. A w co wyposa┼╝y─ç Pa┼ästwa jacht?Luksusowe, drewniane wn─Ötrze jachtu / statku - meble z drewna na zam├│wienie.

Drewniane meble na wymiar (a drewniane ┼é├│┼╝ka na zam├│wienie przede wszystkim) naprawd─Ö mog─ů ol┼Ťni─ç. Pobyt na tym jachcie to wizualna uczta.Wn─Ötrze niezwykle luksusowego jachtu pe┼éne eleganckich drewnianych mebli na wymiar. Na pierwszym planie du┼╝e, komfortowe ┼é├│┼╝ko. Wszystkie meble jeszcze l┼Ťni─ů nowo┼Ťci─ů.

Zdj─Öcie zamieszczone dla ostatecznego potwierdzenia s┼é├│w zapisanych ju┼╝ wy┼╝ej: drewniane ┼é├│┼╝ka na zam├│wienie to idealne rozwi─ůzanie na jachtach, kt├│rych w┼éa┼Ťciciele chcieliby ol┼Ťni─ç swoich go┼Ťci luksusem.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowali┼Ťmy, pracujemy lub b─Ödziemy pracowa─ç dla Klient├│w z miast (lista niepe┼éna): Warszawa, Tr├│jmiasto (Gda┼äsk, Sopot, Gdynia), Wroc┼éaw, Pozna┼ä, ┼ü├│d┼║, Krak├│w, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Bia┼éystok, Bydgoszcz, Toru┼ä. Zawsze z przyjemno┼Ťci─ů rozszerzamy t─Ö list─Ö.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - bia┼éo-br─ůzowa.

    Twoja nowa kuchnia?