Producent łóżek drewnianych


Wygodne łóżko dwuosobowe

Wygodne, dwuosobowe łóżko drewniane, choć drewno w większości wstydliwie skryło się przed obiektywem pod pościeląŁóżka drewniane i inne meble do sypialni na zamówienie


Wit Stwosz to producent łóżek dla hoteli, pensjonatów, hosteli, ośrodków wczasowych i wypoczynkowych w kraju i na świecie. Nie ograniczamy się jednak tylko do mebli kontraktowych i oprócz łóżek hotelowych produkujemy też łóżka drewniane do użytku domowego. Drewniane łóżka na zamówienie są doskonałym uzupełnieniem naszej oferty innych mebli na wymiar przeznaczonych do Państwa sypialni obejmującej też szafy do zabudowy, szafki i stoliki nocne, komody, regały, toaletki, konsole, półki, witryny i biblioteczki. Z mebli, które mogą służyć do spania oprócz łóżek mamy też w ofercie sofy, wersalki i tapczany. Abstrahując już jednak od szaf, sof i innych mebli na wymiar, skupamy się już wyłącznie na łóżkach.

Łóżko małżeńskie z baldachimem w sypialni. Na dalszym planie odwrócona do nas plecami kobieta na balkonie. Okna rozciągają się na całej szerokości ściany sypialni

Łóżko z baldachimem w atrakcyjnej sypialni z dużymi oknamiJakiego rodzaju łóżka produkujemy?


Produkujemy różne rodzaje łóżek drewnianych, są wśród nich łóżka pojedyncze / jednoosobowe i łóżka podwójne / dwuosobowe, łóżka dla dzieci / dziecięce, łóżka dla młodzieży / młodzieżowe, łóżka małżeńskie (i łoża małżeńskie, czyli ich bardziej luksusowa odmianę), łóżka kontynentalne (w tym łóżka kontynentalne ze skrzynią lub z szufladami), łóżka hotelowe, łóżka piętrowe (w tym łóżka piętrowe z biurkiem i wysokie łóżka trzypiętrowe), łóżka tapicerowane, łóżka welurowe (obite aksamitną tkaniną welurową), łóżka do sypialni (łóżka sypialniane) i łóżka do salonu (łóżka salonowe).

Drewniane łóżko na zamówienie. Łóżko dwuosobowe, zaścielone.

Dwuosobowe łóżko drewnianeŁóżka z drewna, ale nie tylko


Produkujemy przede wszystkim łóżka drewniane, mamy w swojej ofercie łóżka dębowe, łóżka sosnowe, łóżka bukowe, łóżka olchowe (olszowe), łóżka z drewna orzecha, łóżka modrzewiowe, łóżka brzozowe i łóżka z drewna egzotycznego, np. łóżka mahoniowe, łóżka hebanowe i łóżka z drewna mango.

Nie skupiamy się na produkcji tylko i wyłącznie łóżek drewnianych pomimo tego, że (oczywiście) łóżka z litego drewna jak najsłuszniej w wielu sytuacjach uchodzą za te najlepsze. Łóżka kute i łóżka z płyt meblowych, z MDF (z płyty laminowanej, fornirowanej, foliowanej, akrylowej), z płyty wiórowej / z płyty pilśniowej czy ze sklejki też mają jednak swoje zalety, dlatego niekiedy to właśnie te surowce są na potrzeby danej realizacji przez nas po uzgodnieniu z Zamawiającym wybierane.

Wygodne łóżko tapicerowane w kolorze brązowym zasłane białą pościelą. Przy ścianie tapicerowane zagłowie, za łóżkiem - przy oknie - wygodny fotel z podnóżkiem, a przed łóżkiem biała drewniana szafka nocna

Luksusowe łóżko tarasowe podwieszane na linach. Oczywiście łóżko wiszące może też być przymocowane do sufitu w sypialni lub salonieCeny naszych łóżek drewnianych


Ponieważ produkujemy łóżka na wymiar, na zamówienie konkretnego Klienta, nie mamy gotowego cennika - nie jesteśmy sklepem internetowym. Sprzedając meble własnej produkcji bez cienia przesady możemy jednak stwierdzić, że swoim Klientom oferujemy ceny producenta :)

Wygodne łóżko drewniane, obok również drewniana szafka nocna

Wygodne łóżko z drewna i w kolorze drewna. Łóżko w sypialni w eleganckim komplecie z drewnianą szafką nocną.
Łóżka białe, łóżka w kolorze drewna, łóżka czarne, szare i kolorowe


Wszystkie nasze meble na wymiar są tworzone pod indywidualną aranżację, a ponieważ tak jest w kwestiach kolorystycznych nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Państwa drewniane łóżko na wymiar może być właściwie dowolnego koloru. Oferujemy łóżka białe, łóżka szare i łóżka czarne (i oczywiście biało - czarne, szaro - białe, czarno - szare, czarno - białe), brązowe, kremowe, ecru, beżowe, łóżka w kolorze drewna - najpopularniejsze są tu łóżka w kolorze olchy, wenge, dębu (dąb sonoma, dąb wotan, dąb truflowy, dąb april, dąb san remo, dąb canyon, jasny dąb, dąb bielony, ciemny dąb, dąb classic), sosny, buku, orzecha, modrzewia, brzozy, wiązu (wiąz piemonte, wiąz baron, wiąz mat), jesionu, mahoniu, hebanu - oraz łóżka w kolorze złota lub srebra i nowoczesne łóżka kolorowe, np. łóżka w kolorze turkusowym, łóżka w kolorze morskim, łóżka niebieskie, łóżka zielone... Z bardziej wyrazistych i rzucających się w oczy kolorów sporą popularnością cieszą się łóżka czerwone, łóżka różowe (popularne jako łóżka dziecięce dla dziewczynek), łóżka pomarańczowe i żółte. Oczywiście w przypadku łóżek tapicerowanych pełna dowolność panuje nie tylko w kwestii koloru ramy (zwykle ramy drewnianej), ale i tapicerki.

Wygodne łóżko drewniane, po lewej stronie od łóżka drewniana szafka nocna a po prawej również drewniany stolik nocny. Na ścianie za łóżkiem drewniane panele ścienne.

Drewniane meble sypialniane: łóżko na wymiar, stolik i szafka. Na ścianie twarde panele z drewna.
Łóżka kontynentalne


Łóżka kontynentalne (Łóżko kontynentalne - artykuł na Wikipedii) to tapicerowane łóżka bez ramy / łóżka bezramowe zintegrowane ze sprężynowym (w wersji klasycznej) materacem umieszczonym na drewnianej skrzyni wypełnionej sprężynami bonellowymi (tzw. boxspring). Łóżka kontynentalne mogą być łóżkami jedno- lub dwuosobowymi, posiadać oba szczyty (górny i dolny) albo tylko wezgłowie / zagłowie. Są to łóżka na nóżkach o wielkości dokładnie takiej, jakiej sobie zażyczy Klient, najpopularniejsze to rozmiary 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, i 200x200 (dane w centymetrach). Kiedy produkujemy łóżka hotelowe, łóżka do pensjonatów i łóżka do innych ośrodków wypoczynkowych lub turystycznych zdecydowanie najczęściej produkujemy właśnie łóżka kontynentalne (choć oczywiście nie zawsze, np. w wielu hostelach, czy schroniskach młodzieżowych w salach wieloosobowych preferuje się łóżka piętrowe). Ale łóżka bezramowe typu kontynentalnego są też popularne poza branżą hotelarską, w domach osób prywatnych. Dla wielu z Państwa to łóżka idealne, a że dostępne są ich bardzo różne 'udomowione' odmiany (np. łóżka kontynentalne z szufladami, łóżka kontynentalne z pojemnikiem na pościel) niemal każdy może znaleźć model, który go zainteresuje.

Łóżko kontynentalne drewniane tapicerowane oraz szafki i szafa na wymiar w sypialni

Tapicerowane łóżko typu kontynentalnego
Łóżka z ..., łóżka bez ..., łóżka w ..., łóżka dla ...., łóżka do ... i łóżka na ...


Aby wymienić choć część możliwości produkcyjnych pracowni stolarskiej Wit Stwosz zabawmy się polszczyzną i słowem pisanym (profesor Miodek byłby z nas dumny).

Produkujemy łóżka:

Seria "łóżek z ...": łóżka z biurkiem, łóżka z baldachimem, łóżka z materacem i stelażem, łóżka z oparciem, łóżka z zagłówkiem / z zagłowiem / z wezgłowiem, łóżka z pojemnikiem na pościel, łóżka z szufladami, łóżka z antresolą, łóżka z barierkami dla dzieci / z barierką, łóżka z litego drewna, łóżka z podświetleniem LED / łóżka z LED, łóżka z nogami / z nóżkami, łóżka z ramą

Seria "łóżek bez ...": łóżka bez zagłówka / bez zagłowia / bez wezgłowia, łóżka bez oparcia, łóżka bez nóg / bez nóżek, łóżka bez materaca, łóżka bez ramy / bezramowe, łóżka bez stelaża

Seria "łóżek w ...": łóżka w szafie, łóżka w ścianie, łóżka w zabudowie, łóżka w hotelach, łóżka w hostelach, łóżka w pensjonatach, łóżka w domach studenckich, łóżka w pokoju dziecięcym, łóżka w salonie, łóżka w sypialni (a także - choć to już czysto językowa analogia - łóżka w stylu glamour :)

Seria "łóżek dla ...": łóżka dla dzieci / dla dziecka, łóżka dla dziewczynek / dla dziewczynki, łóżka dla chłopców / dla chłopca, łóżka dla młodzieży, łóżka dla studentów / dla studenta, łóżka dla seniorów / dla seniora, łóżka dla akademików / domów studenckich, łóżka dla małżeństw, łóżka dla domów opieki / domów spokojnej starości, łóżka dla hoteli, łóżka dla hosteli, łóżka dla moteli, łóżka dla pensjonatów, łóżka dla ośrodków wypoczynkowych (łóżka dla ośrodków wczasowych lub kolonijnych), łóżka dla branży HORECA

Seria "łóżek do ...": (częściowo pokrywająca się z serią "łóżek dla..."): łóżka do sypialni do spania, łóżka do salonu, łóżka do pokoju dziecięcego, łóżka do akademików / domów studenckich, łóżka do domów opieki / domów seniora, łóżka do apartamentów hotelowych na wynajem / do apartamentu hotelowego na wynajem, łóżka do pokojów hotelowych / do pokoju hotelowego, łóżka do hoteli, łóżka do hosteli, łóżka do moteli, łóżka do pensjonatów, łóżka do ośrodków wypoczynkowych (łóżka do ośrodków wczasowych lub kolonijnych)

Seria "łóżek na": łóżka na wymiar, łóżka na zamówienie, łóżka na jedną osobę, łóżka na dwie osoby, łóżka na trzy osoby, łóżka na antresoli, łóżka na poddasze.

Małe (krótkie) drewniane łóżko dziecięce na wymiar - projekt łóżka z litego drewna.

Produkujemy łóżka duże i małe, na Państwa zamówienie z przyjemnością wyprodukujemy też na przykład podobne do tego łóżeczko dziecięce.
Łóżka ścienne (półkotapczany) i łóżka rogowe / narożne (narożniki)


Oprócz typowych łóżek produkujemy też łóżka ścienne (półkotapczany) i łóżka rogowe / łóżka narożne (narożniki). Można u nas zamówić między innymi:
półkotapczan pionowy, półkotapczan poziomy, półkotapczan z sofą, półkotapczan z kanapą, półkotapczan z biurkiem, półkotapczan dla dzieci, półkotapczan dla dziewczynki, półkotapczan dla chłopca, półkotapczan dla młodzieży, półkotapczan dla studenta
narożnik z funkcją spania, narożnik młodzieżowy, narożnik dziecięcy (łóżko narożne dla dzieci), narożnik rozkładany, narożnik do salonu, narożnik modułowy.

Wszystkie półkotapczany i narożniki są oczywiście dostępne we wszelkich odmianach kolorystycznych dostępnych też dla łóżek. Niezależnie czy interesuje Państwa półkotapczan lub narożnik szary, biały, czarny czy kolorowy jesteśmy w stanie wyprodukować go dla Państwa.

Drewniane meble na wymiar jako zabudowa stosunkowo niedużej kajuty na jachcie. Meble w kolorze jasnym. Na pierwszym planie zdjęcia oprócz łóżka również drewniane drzwi do kajuty.

Stylowe meble do zabudowy w wydaniu dla stosunkowo niedużej (oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia) kajuty na jachcie. Drewno to jak widać surowiec niemal idealny.
Wymiary łóżka na wymiar


Drewniane łóżka na wymiar z naszej firmy, dzięki temu, że są tworzone na indywidualne zamówienie (i specjalnie dla Państwa) mogą być wyprodukowane właściwie w każdym rozmiarze. Choć wyprodukujemy dla Państwa każdy rozmiar łóżka, istnieją pewne standardy w związku z czym pewne rozmiary łóżek zamawiane są częściej niż inne. Wymieniając co częściej produkowane łóżka tworzymy dla Państwa m.in. (aby zwiększyć czytelność popularne łóżka są dalej uszeregowane według rozmiaru, a nie ilości zamówień, rozmiary podajemy w centymetrach, jako pierwsza podawana jest szerokość łóżka, a jako druga jego długość):
łóżka 60x120, 60x160, 60x200, 70x140, 70x160, 70x180, 70x200, 80x160, 80x180, 80x190, 80x200, 90x180, 90x190, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, 220x200 i 200 x 220, 220x220, 240x220, 240x240, 250x250 i 300x300. Na powyższej liście nie ma Państwa upragnionego rozmiaru? To dla nas żadna przeszkoda w produkcji. Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością to Państwu udowodnimy.

Jeśli chodzi o wysokość naszych łóżek to również w tej kwestii przy zamówieniu mają Państwo pełną dowolność. Produkujemy łóżka wysokie, łóżka niskie i wszystko między nimi.

Drewniane, dziecięce łóżko małego pirata. Łóżko rzeźbione z dekorem ze statkiem.

Małe łóżko dziecięce należące do Małego Pirata - nieustraszonego postrachu mórz i oceanów całego świata


Łóżka składane, otwierane i podwieszane


Drewniane łóżka na wymiar produkowane przez nas mogą być wyposażone w różne systemy mocowania i składania. Oprócz standardowych łóżek wolnostojących produkujemy łóżka podwieszane / wiszące, łóżka rozkładane (łóżka składane na ścianę / otwierane ze ściany), łóżka wysuwane, łóżka otwierane do góry, łóżka chowane w szafie. Dla Państwa możemy stworzyć niemal dowolny system mocowania łóżka do ściany / do sufitu / do innych mebli albo system jego składania - nawet system, który mają Państwo dopiero w głowie i którego jeszcze świat na oczy nie widział. Omówimy, wykonamy i będziemy się cieszyć Państwa satysfakcją.

Duże drewniane łóżko na tarasie. Łóżko podwieszane na linach (wiszące na czterech grubych linach przymocowanych do sufitu - dachu tarasu)

Luksusowe łóżko tarasowe podwieszane na linach. Oczywiście łóżko wiszące może też być przymocowane do sufitu w sypialni lub salonieŁóżka piętrowe i łóżka - antresole


W naszej ofercie nie mogło zabraknąć drewnianych łóżek piętrowych i łóżek - antresoli (łóżek na antresoli). Podobnie jak w przypadkach pozostałych rodzajów łóżek także i w tym przypadku nasze łóżka są wytwarzane w sposób całkowicie zindywidualizowany i dostosowany do zapotrzebowania danego Klienta. Produkujemy łóżka piętrowe dla dzieci, które za sprawą swej stylistyki mogą być łóżkami przede wszystkim dla dziewczynek / dla dziewczyn albo wręcz przeciwnie - dla chłopców / dla chłopaków. Łóżka chłopięce mogą się od dziewczęcych różnić kolorem i zdobieniami, ale możemy też wyprodukować łóżko uniwersalne, które powinno w równym stopniu zadowolić obie płcie. Oprócz łóżek dziecięcych produkujemy też (między innymi) łóżka piętrowe młodzieżowe, łóżka piętrowe zabudowane, oraz łóżka - antresole (łóżka na antresoli) w tym łóżka z biurkiem na dole.

Drewniane łóżko piętrowe chłopięce. Opróćz łóżka w sypialni są też wygodny fotel, pufa i drewniane półki

Łóżko piętrowe drewniane w chłopięcej sypialni
Łóżka wygodne, funkcjonalne, solidne i trwałe


Drewniane łóżka od Wita Stwosza to niejednokrotnie designerskie łóżka stylowe, które uznanie Klientów zdobywają nie tylko swoją wygodą czy funkcjonalnością (choć oczywiście są zarówno wygodne, jak i funkcjonalne) ale i wyjątkowym designem / urodą. Serca Klientów zdobywają nie tylko nasze eleganckie łóżka na wymiar w wersji ekonomicznej, wielu spośród naszych Klientów jest fanami naszych łóżek 'high-endowych' takich jak np. ekskluzywne łoża z baldachimem, zdobione łoża z materacem, albo ogromne, luksusowe łoża małżeńskie. Dla chętnych wyprodukujemy nawet prestiżowe łoże królewskie z najszlachetniejszych możliwych materiałów. Oczywiście, że częściej sprzedamy 'zwyczajne' łóżko tapicerowane z pojemnikiem albo nieco mniej zwyczajne, a bardziej wyjątkowe łóżko świecące / podświetlane / LED, ale przecież o tych najbardziej luksusowych meblach - już nie łóżkach, a łożach tapicerowanych czy welurowych - też należało wspomnieć. W tym miejscu muszą Państwo wiedzieć, że wygodne, solidne i trwałe są nie tylko nasze łóżka ekskluzywne, ale również łóżka w wersjach bardziej ekonomicznych.

Udany koncept i wykonanie sypialni z dużym, zaścielonym łóżkiem na pierwszym planie.

Sypialnia, którą zdobią nasze drewniane meble na wymiar (w tym oczywiście i przede wsszystkim łóżko).
Łóżka loft / loftowe, industrialne, w stylu angielskim, glamour, skandynawskim, prowansalskim i inne stylowe


Drewniane łóżka na wymiar produkujemy do bardzo różnorodnych stylistycznie wnętrz w związku z czym i nasze łóżka są stylistycznie bardzo zróżnicowane. Produkujemy nowoczesne łóżka loft / loftowe / w stylu loft, łóżka industrialne / w stylu industrialnym, łóżka prowansalskie / w stylu prowansalskim, łóżka w stylu angielskim, łóżka skandynawskie (styl skandynawski), łóżka rustykalne / w stylu rustykalnym łóżka w stylu glamour. Produkujemy też łóżka retro, vintage, oraz łóżka francuskie (chodzi oczywiście o łóżka w stylu francuskim, a nie o kraj pochodzenia mebli), łóżka w stylu włoskim, łóżka w stylu amerykańskim, łóżka w stylu nowojorskim, łóżka w stylu góralskim, łóżka ludwikowskie, łóżka w stylu klasycznym... Nie stronimy też od łóżek w stylu art deco, boho, kolonialnym, wiktoriańskim, romantycznym, chalet, eko, wiejskim, Hampton, shabby chic, bizantyjskim, barokowym, empire, biedermeier, secesyjnym, pałacowym, black & white, marynistycznym lub etno. Nie musimy się jednak przywiązywać do żadnej konkretnej stylistyki - zawsze możemy postawić na łóżko eklektyczne przejmujące z różnych stylów to, na co Zamawiający ma ochotę.

Drewniane meble hotelowe w stylu klasycznym. Sypialnia z drewnianym łóżkiem, szafką nocną i komodą z lustrem - wszystkie meble z drewna, w kolorze kremowym. Na podłodze czarny dywan z białymi elementami.

Drewniane meble hotelowe z łóżkiem, komodą, lustrem i szafką nocną. Takie meble mogłyby być wyposażeniem każdej, nie tylko hotelowej sypialni.
Co oprócz łóżek


Jeśli zakupili już Państwo nasze drewniane łóżko na wymiar i z zadowoleniem chcieliby zamówić więcej naszych mniej lub bardziej ekskluzywnych mebli z drewna, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. Pozostając w sypialni, w której tak dobrze już sprawuje się nasze łóżko - może przydałaby się w niej praktyczna szafa na wymiar, np. duża szafa przesuwna z lustrem albo nieduża, ładna szafa narożna z nadstawką? Jeśli w Państwa domu (lub w firmie) jest gabinet, z całą pewnością spodobaja się Państwu nasze meble gabinetowe, ale nie trzeba też załamywać rąk jeśli mebli gabinetowych Wit Stwosz - pomimo ich niekwestionowalnej urody - nie mają Państwo gdzie wstawić. W niemal każdym domu lub mieszkaniu jest kuchnia i łazienka, a w tych pomieszczeniach doskonale prezentują się nasze meble kuchenne, np. duży, porządny stół drewniany i meble łazienkowe. Jeśli przypadkiem są Państwo w posiadaniu apartamentu na wynajem zachęcamy do jego umeblowania naszymi ekskluzywnym wyposażeniem przeznaczonym do tego typu lokali (meble do apartamentów na wynajem), a jeśli ktoś w rodzinie jest zapalonym graczem w gry komputerowe / gry video ekskluzywne biurko gamingowe powinno sprawić, że zaświecą mu się oczy. Oczywiście nie każdy z nas ma jacht, ale jeśli akurat planują Państwo umeblowanie jakiejś jednostki pływającej nasze luksusowe meble jachtowe to prawdopodobnie najlepszy wybór.

Różnorodność produkowanego przez nas wyposażenia wnętrz sprawia, że niemal niezależnie od tego, na jakim są Państwo etapie zmian w domu lub mieszkaniu, w naszej ofercie znajdzie się coś dla Państwa. Jeśli nowy dom jest jeszcze w trakcie budowy, być może przyda się Państwu namiar na dobre drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne (pokojowe, kuchenne i łazienkowe) lub drewniane okna - nasze wyposażenie spisuje się w tych rolach doskonale. Na etapie wykańczania wnętrz warto pamiętać, że Wit Stwosz to producent listew przypodłogowych drewnianych o dowolnych kształtach (listwy wypukłe, np ćwierćwałki, listwy wklęsłe i proste), rozmiarach (listwy przyścienne wysokie 120 mm, niskie listwy przypodłogowe 20 mm i wszystko między nimi) kolorach (listwy białe, szare, czarne, listwy w kolorze drewna) i stylistyce (dekoracyjne listwy frezowane i listwy gładkie).

Meble i wyposażenie wnętrz Wit Stwosz znajdują zastosowanie nie tylko w domach Klientów prywatnych. Klientów firmowych i instytucjonalnych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi meblami do recepcji, meblami do poczekalni, meblami do akademików, meblami do domów spokojnej starości i meblami dla branży HORECA (hotele, restauracje, kawiarnie / catering), tj. meblami hotelowymi, meblami do pensjonatów i hosteli, meblami barowymi, meblami do restauracji i meblami do kawiarni.

.

Łóżka drewniane na wymiar - galeria zdjęć:


Spore dwuosobowe łóżko w pokoju domu studenckiego. Łóżko białe (choć poduszki mają niebieskie akcenty), a ściany biało - niebieskie

Meble do luksusowego akademika: duże łóżko podwójne.Dwa eleganckie łóżka pojedyncze w dwuosobowym pokoju akademika, drewniane szafki nocne, krzesła i duże lustro.

Meble do akademika: łóżka dwaWnętrze sypialni: eleganckie zaścielone łóżko i szafa do zabudowy, między nimi mała biała szafka nocna, na szfce zapalona lampka  i dwa małe bukieciki kwiatów.

Sypialniana szafa do zabudowy, obok eleganckie zaścielone łóżko, a między nimi mała biała szafka nocna z lampkąMeble hotelowe: łóżko, konsola przyścienna z lustrem, krzesło i fotel.

Pokój hotelowy z dwuosobowym łóżkiem na zamówienie.Umeblowany pokój hotelowy. Na zdjęciu widoczne jest takie wyposażenie hotelowe jak: (wymieniając od lewej strony): konsola przyścienna z lustrem, łóżko, stolik nocny, drzwi wewnętrzne, szafa do zabudowy i sofa.

I jeszcze raz wnętrze w tym samym hotelu co wyżej (widać stylistyczną spójność). Oczywiście jesteśmy teraz w innym pokoju tego hotelu (co widać po innym rozkładzie sprzętów)."Luksusowe meble hotelowe w pokoju z pięknym widokiem na jezioro i las. Ekskluzywne łóżko hotelowe, fotel, ława z miękkim obiciem, szafka nocna, na ścianach obrazy, a za oknem - na balkonie - krzesło.

Luksusowe umeblowanie pokoju hotelowego czy piękny widok za oknem - co bardziej przyciąga Państwa wzrok?Zasłane łóżko hotelowe z tapicerowanym zagłowiem / wezgłowiem, nad nim obraz, a na lewo drzwi wewnętrzne częściowo przeszklone.

A tu nieco mniej ekskluzywna (niż na wcześniejszym zdjęciu), ale wciąż bardzo ładna realizacja pokoju hotelowego.Drewniane łóżko hotelowe z drewnianymi, twardymi panelami ściennymi w roli zagłowia. Nad łóżkiem obrazy.

Skoro już przy łóżkach hotelowych jesteśmy, mamy też dla Państwa taką propozycję.Piękne meble sypialniane i do sypialni hotelowej, na pierwszym planie duże dwuosobowe łóżko, po lewej fotel, po prawej lustrzana szafa z drzwiami przesuwnymi, na podłodze miękki, wygodny, biały dywan.

Meble sypialniane prosto z pięknej, urządzonej w brązach sypialni. Oprócz łóżka niemal równie istotna w tej aranżacji jest lustrzana szafa przesuwna.Pokój hotelowy z ogromnym łóżkiem. Aranżacja wnętrza szaro - biało - fioletowa.

Nieco ekstrawaganckie wyposażenie hotelowe. Bardzo duże i bardzo wygodne łóżko (właściwie już łoże) hotelowe. Idealne na kilka romantycznych noclegów np. w czasie podróży poślubnej.Luksusowe meble hotelowe. Uwagę zwraca przede wszystkim ogromne drewniane łóżko / łoże. Oprócz łóżka na zdjęciu widać inne wyposażenie: kominek, kanapę, lustro stojące, komodę. Nad kominkiem zawieszony na ścianie telewizor.

Czy to jeszcze hotelowe łóżko czy już łoże?Sypialnia hotelowa urządzona na poddaszu. Ściany, podłoga i sufit pokoju wyłożone drewnem. Dwuosobowe łóżko stoi na podłodze, naprzeciwko łóżka na ścianie zawieszony jest płaski  telewizor. Meble w stylu minimalistycznym

Elegancką sypialnię hotelową można - jak widać - urządzić nawet na poddaszu. Miejsca za dużo tu nie ma, ale kto by się tym przejmował w tak ładnej przestrzeni? Drewniane meble w stylu minimalistycznym wraz z drewnem na ścianach, podłodze i suficie tworzą niepowtarzalny klimat.Wytworne meble hotelowe drewniane: luksusowe, dwuosobowe, wygodne łóżko z eleganckim tapicerowanym zagłowiem i stylowe, rzeźbione, klasyczne meble na wymiar: fotel, szafka nocna, konsola z lustrem

I jeszcze odrobina luksusu. Wytworne meble, jak i cały widoczny tu apartament hotelowy w bogatym stylu klasycznym wytwarzają w Gościach (skądinąd pożądane) poczucie ekskluzywności wnętrza (i całego hotelu).Dwa łóżka pojedyncze z tapicerowanymi zagłowiami w dwuosobowym pokoju domu studenckiego. Obok łóżek małe drewniane stoliki / szafki nocne

Meble do akademika: łóżka.Meble w pokoju studenckim: łóżko, półki, krzesło, biurko. Dominują zieleń i naturalny kolor drewna.

Zieleń wpływa na nas uspokajająco i odprężająco. Oto miejsce zasłużonego relaksu po ciężkim studenckim dniu.Wygodne łóżko podwójne w małym pokoju studenckim. Obok łóżka stoliki nocne i większy stolik z laptopem, wzdłuż ściany podłużne tapicerowane siedzisko / loża.

Komfortowe łóżko podwójne w jednym z pokojów / pokoi domu akademickiego. Zagospodarowanie małej przestrzeni tak, aby wciąż można było uważać ją za luksusową jest trudne, ale wykonalne.Nowoczesne umeblowanie pokoju studenta: wygodna sofa i taboret, na ścianie duże zdjęcie

Nowoczesne meble do akademików i "artystyczny" studencki nieład w pokoju.Meble w sypialni studenta: komfortowe łóżko podwójne, stoliki nocne z lampkami i biała szafa przesuwna

Ładny pokój studencki z wygodnym podwójnym łóżkiem, stolikami nocnymi i szafą przesuwnąNowoczesna aranżacja ekskluzywnego pokoju studenckiego w akademiku. Spore dwuosobowe łóżko, stolik, siedzisko wzdłuż ściany w stylu loży barowej i lustrzana szafa przesuwna na wymiar

Meble do akademików muszą być praktyczne i trwałe. Mogą być też ładne i przyciągać wzrok tych, którym temat estetyki wnętrz nie jest obcy.Ładna aranżacja sypialni - duże, zaścielone łóżko i szerokie, przesuwne drzwi balkonowe.

Z drewna tworzymy całe wnętrza. Tu wyprodukowaliśmy łóżko na wymiar, którego klasy do końca nie widać ze względu na przykrywającą je pościel. Stworzyliśmy też drzwi wewnętrzne, których nie widać, bo pozostają otwarte. W odruchu bezsilności - aby którykolwiek z naszych produktów znalazł się na zdjęciu - wyprodukowaliśmy tu też drewniane okna na wymiar - drzwi przesuwne na balkon - oraz komodę widoczną na odległym planie w drugim pokoju. :)Elegancko wyposażony pokój hotelowy. Na pierwszym planie łóżko hotelowe, za nim konsola przyścienna z szafką, szufladą i lustrem, krzesło, fotel i ledwo widoczny za łóżkiem (biały) stolik

Meble w pokoju hotelowym: łóżko, krzesło, fotel, stolik (tylko nieśmiało wychyla się zza łóżka), konsola z lustrem, szafką i szufladą.Kolaż ze zdjęć łóżek hotelowych. Trzy różne kolorystycznie i stylistycznie pokoje hotelowe.

Łóżka hotelowe - kolaż trzech różnych realizacji.Kolaż ze zdjęć trzech różnych łóżek hotelowych.

Łóżka hotelowe - kolaż zdjęć trzech różnych stylistycznie i kolorystycznie pokoi hotelowych.Kolaż trzech zdjęć dużych dwuosobowych łóżek hotelowych

Łóżka hotelowe / sypialnie - kolażDrewniane łóżka na wymiar - zdjęcia naszych realizacji na jachtach i statkach:


Drewniane meble do zabudowy w luksusowej kajucie właściwie w całości wyłożonej drewnem. W centralnym miejscu eleganckie drewniane łóżko na wymiar.

Ładne drewniane łóżko na zamówienie. Czy to jeszcze koja?Luksusowe, drewniane wnętrze prestiżowego jachtu - stylowe meble do kajuty wykonane z drewna w tym luksusowe, duże łoże. Podłoga biało - brązowe i właśnie biel i brąz dominują w całej aranżacji tego prestiżowego pomieszczenia na jachcie.

Ta piękna kajuta urodę swą zawdzięcza zarówno stylowym meblom na wymiar jak i umiejętnie stworzonej całościowej aranżacji wnętrza, w którym dominującą rolę odgrywają kolory biały i brązowy.Nieduża kajuta, której wnętrze w większości zajmuje duże i bardzo wygodne drewniane łóżko na wymiar.

Dobre, drewniane łóżko na zamówienie nie zaszkodzi żadnej kajucie.Ładne łóżko na zamówienie we wnętrzu jachtu / statku. Wokół łóżka drewniane meble na wymiar. Meble i łóżko w kolorze jasnobrązowym.

Drewno niemal samo się nam składa na udane aranżacje. Być może nawet gdybyśmy chcieli nie potrafilibyśmy wyprodukować brzydkiej kajuty wyłożonej drewnem. Na szczęście akurat takiego wyzwania nikt jeszcze przed nami nie postawił:)Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na wymiar. Na pierwszym planie komfortowe łóżko (właściwie ogromne łoże) i drewniana szafka nocna.

Gdyby zdarzyło się Państwo kiedyś potrzebować komfortowego łóżka na zamówienie w celu skompletowania wyposażenia swojego luksusowego jachtu, sugerujemy, że email lub telefon do jednego z uznanych producentów mebli na wymiar może być dobrym pomysłem. Co więcej, tak się akurat dobrze składa, że niezbędnych dla wykonania tego zadania numeru telefonu lub adresu e-mail wcale nie trzeba daleko szukać:)Luksusowe łóżko na zamówienie na jachcie. Łóżko posłane białą pościelą, na łóżku dwie poduszki (łóżko jest dwuosobowe), po bokach drewniane szafki nocne.

To niezwykle wygodne łóżko na zamówienie nawet wygląda jakby zapraszało do skorzystania z jego dobrodziejstw :)Komfortowe łóżko na zamówienie we wnętrzu eleganckiej, komfortowo wyposażonej kajuty jachtu.

Komfortowe łóżko na zamówienie wraz z resztą eleganckich drewnianych mebli na wymiar tworzą tę spójną stylistycznie, luksusową aranżację wnętrza jachtu.Luksusowe, wyłożone drewnem wnętrze kabiny jachtu / statku z centralnie umiejscowionym dwuosobowym łóżkiem na wymiar.

Wnętrze jachtu wyłożone drewnem i komfortowe łóżko na zamówienie w centralnym punkcie kabiny. Dobry projekt, doświadczony wykonawca, sprawna realizacja, ładny efekt.Eleganckie drewniane meble do zabudowy we wnętrzu kabiny luksusowego jachtu. Na pierwszym planie duże łóżko (z drewna).

Nasze drewniane meble na wymiar są ozdobą wielu kabin na jachtach i statkach przemierzających morza całego świata. Dobrze znamy specyfikę rynku 'marine'. Zapraszamy do kontaktu tych wszystkich, którzy chcieliby się o tym przekonać.Ekskluzywne drewniane meble na wymiar w prestiżowej kabinie jachtu / statku. Wśród eleganckich mebli i innego wyposażenia na pierwszym planie widoczne są szeroko otwarte dość grube drewniane drzwi i luksusowe łóżko wyprodukowane specjalnie na indywidualne zamówienie na potrzeby tego konkretnego wnętrza.

Łączymy estetykę z funkcjonalnością. Wyprodukowane w naszej pracowni stolarskiej drewniane meble na wymiar mają dwie niepodważalne zalety:
- wyglądają dobrze,
- wyglądają dobrze długo po wyprodukowaniu.Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na zamówienie.

Eleganckie, wyłożone drewnem wnętrze kajuty luksusowego jachtu. Produkujemy meble z drewna od pokoleń (trzech już pokoleń tak konkretniej) - naprawdę wiemy "co z czym".Piękne wnętrze jachtu - drewniane meble na wymiar, luksusowa kabina w większości wyłożona drewnem i urządzona na tak zwany wysoki połysk. Na pierwszym planie luksusowe łóżko na wymiar.

Są jachty i jachty. Są meble i meble. Są łóżka i łóżka. A w co wyposażyć Państwa jacht?Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na zamówienie.

Drewniane meble na wymiar (a drewniane łóżka na zamówienie przede wszystkim) naprawdę mogą olśnić. Pobyt na tym jachcie to wizualna uczta.Wnętrze niezwykle luksusowego jachtu pełne eleganckich drewnianych mebli na wymiar. Na pierwszym planie duże, komfortowe łóżko. Wszystkie meble jeszcze lśnią nowością.

Zdjęcie zamieszczone dla ostatecznego potwierdzenia słów zapisanych już wyżej: drewniane łóżka na zamówienie to idealne rozwiązanie na jachtach, których właściciele chcieliby olśnić swoich gości luksusem.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?