EKSKLUZYWNE DREWNIANE MEBLE NA JACHTY I NA STATKIMeble na jacht, meble na statek - prezentacja Wita Stwosza na YouTube
Luksusowe meble drewniane na wymiar. Zabudowa drewniana wnętrza eleganckiego jachtu, choć akurat tego, że jest to wnętrze jachtu (a konkretnie mesa) trudno się po zdjęciu domyślić.

Drewniane wnętrze luksusowego jachtu / statku - meble z drewna naszej produkcji. Mesa wyczarowana na indywidualne zamówienie inwestora.Producent mebli jachtowych i mebli na statekAhoj!

Wit Stwosz to producent mebli na jacht, na statek, na barkę mieszkalną lub turystyczną oraz na wszelkie inne jednostki pływające. Nasze luksusowe wyposażenie wnętrz dla jachtingu jest zaprojektowane tak, aby możliwe było przytwierdzenie go na stałe do podłóg i ścian, dzięki czemu meble się nie przesuwają, nie przewracaja i nie spadają, a Państwa jacht jest w pełni bezpieczny nie tylko w czasie ładnej, bezwietrznej pogody, ale również gdy pogoda jest mniej sprzyjająca, wiatr wokół świszcze a fale zalewają pokład.

Nasze ekskluzywne meble na jachty to meble na wymiar, zwykle do zabudowy, idealnie dopasowane do wnętrza kajuty, kabiny, kambuza, kubryka, pentry czy kingstona (dlaczego tak wiele rodzajów pomieszczeń na statkach i jachtach ma nazwy rozpoczynające się odlitery K"?) Państwa jednostki, dzięki czemu są niezwykle wygodne, wręcz komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Meble i wyposażenie statków i jachtów Wit Stwosz dzięki swojej bezkompromisowej jakości zapewniają wszelkiej maści wilkom morskim (a także wilkom jeziornym i rzecznym) możliwość skupienia się na tym, co w jachtingu najlepsze. W kwestii umeblowania oznacza to spokój na długie lata.Ekskluzywne meble drewniane na luksusowym jachcie, choć akurat tego, że jest to wnętrze jachtu trudno się po zdjęciu domyślić - na pierwszy rzut oka wygląda to po prostu na atrakcyjne wizualnie wnętrze dużego, luksusowego salonu, a nie mesa na jachcie czy statku.

A tu nieco inna perspektywa na te niezwykle udane, luksusowe wnętrze jachtu z drewna / mesę.Jakie drewno na meble jachtowe?Meble na jachty i statki produkowane są przede wszystkim z odpowiednio zaimpregnowanego drewna odpornego na trudne warunki zewnętrzne (w tym dużą wilgotność) specyficzne dla jednostek pływających. Najczęściej wybierane są przez Państwa gatunki egzotyczne, z drzew europejskich na jachtach i statkach zastosowanie znajdują przede wszystkim dąb i jesion choć nie są one tak popularne jak drewno egzotyczne:

Luksusowe, drewniane meble na wymiar na ekskluzywnym jachcie lub statku: luksusowe krzesła, kanapa, drewniana podłoga i ekskluzywna witryna na wymiar.

Kolejny przykład stworzonego przez nas przede wszystkim w drewnie luksusowego wyposażania jachtu.Ekskluzywne stoły, siedziska, koje, zabudowa drewniana na wymiarW naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane meble jachtowe przeznaczone zarówno do jadalni (stoły i siedziska) jak i do części sypialnej / sypialnianej jachtu czy statku, do której dostarczamy nie tylko (choć przede wszystkim) koje stałe, ale i koje składane (klapkoje), koje pilotowe i dinetki.

Produkujemy i montujemy ekskluzywne meble na wymiar przeznaczone dla każdego pomieszczenia Państwa jachtu, barki, łódki lub statku. Niestraszne nam specyficzne warunki panujące w kabelgacie, kabinie nawigacyjnej, kajucie, kambuzie, kingstonie, komorze łańcuchowej, kotłowni, kubryku, ładowni, magazynie bosmańskim, maszynowni, mesie, pentrze, skrajniku dziobowym i rufowym, żagielkoi. Zamawiając meble na wymiar Wit Stwosz mogą być Państwo pewni, że zadbamy o inteligentną zabudowę wszelkich nieregularnych nisz, powierzchni i elementów o nietypowych kształtach na Państwa jachcie, tak, aby żadna elipsa ani żaden łuk nie pozostał niewykorzystany.

Nasze meble jachtowe na wymiar to m.in. stoły drewniane (w tym stoły składane / rozkładane), stoliki, fotele, krzesła, łóżka drewniane / koje, szafy do zabudowy (i inne meble do zabudowy wszelkich wnęk i innych niewykorzystanych przestrzeni na jachcie)

Ogromny drewniany stół na wymiar. Stół bardzo solidny o zdobionym blacie - zdjęcie przedstawia zbliżenie ozdobnych żłobień w blacie.

Piękny, ogromny stół drewniany - zbliżenie blatu. Wnętrze jachtu.Produkcja pokładów drewnianych i ich montażProdukcja mebli jachtowych na wymiar, a także mebli na statek, luksusową barkę lub dowolną inną jednostkę pływające to nie jedyna nasza działalność w której łączymy stolarstwo ze szkutnictwem. Oprócz wyposażenia jachtów i statków produkujemy też ich pokłady drewniane (w tym półpokłady). Realizujemy zlecenia produkcji pokładów jachtów przede wszystkim w wersji ekskluzywnej - luksusowe jachty z naszymi pokładami pływają po (głównie ciepłych) morzach i oceanach całego świata. Oczywiście wyprodukowane przez siebie pokłady z drewna z największą przyjemnością montujemy na Państwa jachtach i statkach - dostępne są opcje montażu (pokładów, ale i drewnianych mebli do zabudowy) poza granicami Polski.

Ogromny drewniany stół na wymiar na jachcie. Bardzo solidny stół dębowy.

Ten sam co wyżej, a więc równie piękny, ogromny i drewniany stół na wymiar.Komfortowe wyposażenie jachtówDziękujemy za zaufanie dzięki któremu oddają Państwo swoje jachty, łodzie i statki pod opiekę naszych stolarzy / szkutników. Umiejętne zastosowanie szlachetnego drewna w ekskluzywnych wnętrzach jachtów / statków i na ich pokładach pozwala poczuć na wodzie prawdziwy komfort, którego nie dałoby się osiągnąć przy zastosowaniu alternatywnych surowców sztucznych.

Drewniany sufit luksusowego jachtu ze sporym okrągłym prześwietleniem, przez które widać chmury.

'Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba.'
Jest potrzeba? Jest rozwiązanie!
Co oprócz mebli na jachty i statki?


Oprócz mebli na jachty i statki Wit Stwosz oferuje bardzo szeroki i różnorodny wachlarz innych mebli i produktów wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do odwiedzenia na podstron / zakładek poświęconych również innym naszym produktom. Aby nie odchodzić za daleko od wody na początek wymieńmy meble, które mogą znaleźć zastosowanie również statkach, barkach turystycznych, barkach mieszkalnych i jachtach (niestety przede wszystkim na jachtach dużych, a więc luksusowych - na jachtach małych ze względu na oszczędność miejsca obowiązują nieco inne zasady), a także innych większych jednostkach pływających. W tej kategorii polecamy Państwa uwadze nasze meble łazienkowe na wymiar (w tym szafki łazienkowe wiszące, szafki stojące, szafki pod umywalkę, szafki - słupki), stoły drewniane (w tym stoły okrągłe i owalne, stoły do jadalni i stoły kuchenne), szafy na wymiar (w tym szafy przesuwne, szafy do zabudowy, szafy wnękowe, szafy do sypialni i do przedpokoju), łóżka drewniane (w tym łóżka do sypialni i łóżka dziecięce, łóżka piętrowe i łóżka z antresolą, łóżka tapicerowane, łóżka kontynentalne), meble kuchenne na zamówienie (szafki kuchenne stojące, szafki wiszące, szafki z szufladami) i inne meble na wymiar. Spotykanym również na jednostkach pływających wyposażeniem wnętrz nie będącym meblami są drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna, schody i listwy drewniane. Po zejściu na ląd wilki morskie dość często jadają w lokalnych barach i restauracjach, a to miejsca w których wprawne oko może znaleźć nasze meble barowe i restauracyjne. Od czasu do czasu zdarza się im też (jak nam wszystkim) spać w hotelach, pensjonatach lub apartamentach, w których można natknąć się na nasze meble hotelowe i meble do apartamentów. Jeśli wilk morski kiedykolwiek mieszkał w domu studenckim mógł już otrzeć się o nasze meble do akademików, a jeśli w dowolnej sprawie odwiedzał już jakąś kancelarię prawną (notariusza, adwokata, radcę prawnego) mógł podziwiać nasze meble recepcyjne i / lub meble gabinetowe.Meble jachtowe - galeria zdjęć:


Drewniane meble do zabudowy w luksusowej kajucie właściwie w całości wyłożonej drewnem. W centralnym miejscu eleganckie drewniane łóżko na wymiar.

Ładne drewniane łóżko na zamówienie. Czy to jeszcze koja?Luksusowe, drewniane wnętrze prestiżowego jachtu - stylowe meble do kajuty wykonane z drewna w tym luksusowe, duże łoże. Podłoga biało - brązowe i właśnie biel i brąz dominują w całej aranżacji tego prestiżowego pomieszczenia na jachcie.

Ta piękna kajuta urodę swą zawdzięcza zarówno stylowym meblom na wymiar jak i umiejętnie stworzonej całościowej aranżacji wnętrza, w którym dominującą rolę odgrywają kolory biały i brązowy.Nieduża kajuta, której wnętrze w większości zajmuje duże i bardzo wygodne drewniane łóżko na wymiar.

Dobre, drewniane łóżko na zamówienie nie zaszkodzi żadnej kajucie.Drewniane meble na wymiar jako zabudowa stosunkowo niedużej kajuty na jachcie. Meble w kolorze jasnym. Na pierwszym planie zdjęcia oprócz łóżka również drewniane drzwi do kajuty.

Stylowe meble do zabudowy w wydaniu dla stosunkowo niedużej (oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia) kajuty na jachcie. Drewno to jak widać surowiec niemal idealny.Ładne łóżko na zamówienie we wnętrzu jachtu / statku. Wokół łóżka drewniane meble na wymiar. Meble i łóżko w kolorze jasnobrązowym.

Drewno niemal samo się nam składa na udane aranżacje. Być może nawet gdybyśmy chcieli nie potrafilibyśmy wyprodukować brzydkiej kajuty wyłożonej drewnem. Na szczęście akurat takiego wyzwania nikt jeszcze przed nami nie postawił:)Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na wymiar. Na pierwszym planie komfortowe łóżko (właściwie ogromne łoże) i drewniana szafka nocna.

Gdyby zdarzyło się Państwo kiedyś potrzebować komfortowego łóżka na zamówienie w celu skompletowania wyposażenia swojego luksusowego jachtu, sugerujemy, że email lub telefon do jednego z uznanych producentów mebli na wymiar może być dobrym pomysłem. Co więcej, tak się akurat dobrze składa, że niezbędnych dla wykonania tego zadania numeru telefonu lub adresu e-mail wcale nie trzeba daleko szukać:)Luksusowe łóżko na zamówienie na jachcie. Łóżko posłane białą pościelą, na łóżku dwie poduszki (łóżko jest dwuosobowe), po bokach drewniane szafki nocne.

To niezwykle wygodne łóżko na zamówienie nawet wygląda jakby zapraszało do skorzystania z jego dobrodziejstw :)Komfortowe łóżko na zamówienie we wnętrzu eleganckiej, komfortowo wyposażonej kajuty jachtu.

Komfortowe łóżko na zamówienie wraz z resztą eleganckich drewnianych mebli na wymiar tworzą tę spójną stylistycznie, luksusową aranżację wnętrza jachtu.Luksusowe, wyłożone drewnem wnętrze kabiny jachtu / statku z centralnie umiejscowionym dwuosobowym łóżkiem na wymiar.

Wnętrze jachtu wyłożone drewnem i komfortowe łóżko na zamówienie w centralnym punkcie kabiny. Dobry projekt, doświadczony wykonawca, sprawna realizacja, ładny efekt.Eleganckie drewniane meble do zabudowy we wnętrzu kabiny luksusowego jachtu. Na pierwszym planie duże łóżko (z drewna).

Nasze drewniane meble na wymiar są ozdobą wielu kabin na jachtach i statkach przemierzających morza całego świata. Dobrze znamy specyfikę rynku 'marine'. Zapraszamy do kontaktu tych wszystkich, którzy chcieliby się o tym przekonać.Ekskluzywne drewniane meble na wymiar w prestiżowej kabinie jachtu / statku. Wśród eleganckich mebli i innego wyposażenia na pierwszym planie widoczne są szeroko otwarte dość grube drewniane drzwi i luksusowe łóżko wyprodukowane specjalnie na indywidualne zamówienie na potrzeby tego konkretnego wnętrza.

Łączymy estetykę z funkcjonalnością. Wyprodukowane w naszej pracowni stolarskiej drewniane meble na wymiar mają dwie niepodważalne zalety:
- wyglądają dobrze,
- wyglądają dobrze długo po wyprodukowaniu.Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na zamówienie.

Eleganckie, wyłożone drewnem wnętrze kajuty luksusowego jachtu. Produkujemy meble z drewna od pokoleń (trzech już pokoleń tak konkretniej) - naprawdę wiemy "co z czym".Piękne wnętrze jachtu - drewniane meble na wymiar, luksusowa kabina w większości wyłożona drewnem i urządzona na tak zwany wysoki połysk. Na pierwszym planie luksusowe łóżko na wymiar.

Są jachty i jachty. Są meble i meble. Są łóżka i łóżka. A w co wyposażyć Państwa jacht?Luksusowe, drewniane wnętrze jachtu / statku - meble z drewna na zamówienie.

Drewniane meble na wymiar (a drewniane łóżka na zamówienie przede wszystkim) naprawdę mogą olśnić. Pobyt na tym jachcie to wizualna uczta.Wnętrze niezwykle luksusowego jachtu pełne eleganckich drewnianych mebli na wymiar. Na pierwszym planie duże, komfortowe łóżko. Wszystkie meble jeszcze lśnią nowością.

Zdjęcie zamieszczone dla ostatecznego potwierdzenia słów zapisanych już wyżej: drewniane łóżka na zamówienie to idealne rozwiązanie na jachtach, których właściciele chcieliby olśnić swoich gości luksusem.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

00-391 Warszawa, Aleja 3 Maja 12/1 (pierwsze piętro)

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?