DREWNIANE DRZWI NA WYMIAR
DRZWI ZEWNĘTRZNE i WEWNĘTRZNE

Zdjęcie drzwi zewnętrznych na wymiar na tle ich projektu na kartce papieru.

Drewniane drzwi na wymiar - drzwi zewnętrzne.Produkujemy zewnętrzne i wewnętrzne drzwi na wymiar. Do ich wytworzenia stosujemy wyłącznie najwyższej jakości drewno, które zanim zostanie poddane wyjątkowo starannej obróbce musi przejść rygorystyczny proces selekcji, do którego w naszej pracowni podchodzimy bardzo poważnie. Jakość surowca ma ogromny wpływ na końcową jakość produkowanych przez nas drewnianych drzwi na wymiar.

Drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar z owalnym przeszkleniem. Szkło w przeszkleniu ręcznie malowane.

Drewniane drzwi na wymiar - drzwi wewnętrzne przeszklone.W procesie produkcji korzystamy z różnych gatunków drewna, ale to drzwi dębowe - szczególnie w przypadku drzwi zewnętrznych - są przez Państwa wybierane zdecydowanie najczęściej. W przypadku drzwi wewnętrznych regularnie korzystamy też z sosny. Regularnie wykorzystujemy też wiele innych gatunków - w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta wykonujemy też zewnętrzne drzwi na wymiar z olchy lub z egzotycznych gatunków drewna jak mahoń, badi lub teak.

Drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar z przeszkleniem i zdobiona metalową kratą.

Drewniane drzwi na wymiar - solidne drzwi wejściowe.Nasze drewniane drzwi na wymiar produkowane są z drewna litego (możliwe oczywiście są różnorodne przeszklenia), w kwestii jakości nie uciekamy się do żadnych kompromisów. Dzięki temu mamy pewność, że solidne drzwi zewnętrzne lub stylowe drzwi wewnętrzne pozostaną solidne / stylowe pomimo upływu lat. Nasze drzwi – podobnie jak inne produkty z drewna wytwarzane przez nas na indywidualne zamówienie ("stoły drewniane", "łóżka drewniane", okna drewniane, schody drewniane czy "drewniane meble kuchenne") - są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i solidne, wytrzymałe, a przy tym wyjątkowo odporne na upływ czasu.

Jasne drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar na tle zdjęcia prezentującego w zbliżeniu ich fronton.

Drewniane drzwi na wymiar - drzwi wewnętrzne w kolorze drewna.Drzwi odpowiadają za wiele funkcji w każdym domu / mieszkaniu a służyć nam powinny najlepiej przez kilka pokoleń. To tłumaczy dlaczego tak ważne jest zapewnienie im zarówno atrakcyjnego wyglądu jak i wieloletniej trwałości. W swojej pracowni łączymy te oczekiwania w jednym produkcie – ekskluzywnych, luksusowych drzwiach drewnianych produkowanych na indywidualne zamówienie.

Rzeźbione drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar w naturalnym kolorze z przeszkleniem i metalową, kutą, zdobioną, kratą.

Drewniane drzwi na wymiar - przeszklone drzwi zewnętrzne z dostawką.Drewniane drzwi na wymiar to dobra inwestycja. A kiedy jest ona szczególnie dobra?

W każdym z tych przypadków drzwi na wymiar to właściwa decyzja. Dobre drewniane drzwi na wymiar powstają tylko w dobrej stolarni, a naszą pracownię za taką można bez wątpienia uznać. Nasze nowoczesne maszyny służące sprawnej i dokładnej obróbce drewna obsługiwane są wyłącznie przez najwyższej klasy wyjątkowo doświadczonych, lubiących i szanujących swój fach stolarzy. Produkując drzwi na wymiar, kierujemy się starymi, sprawdzonymi zasadami, przekazywanymi u nas z pokolenia na pokolenia. Rodzinne, kilkupokoleniowe stolarskie tradycje to nasza największa siła, pozwalająca nam produkować drzwi na wymiar wyłącznie najwyższej jakości. Odwołujemy się jednak nie tylko do tradycji, ale i do nowoczesności. Technologia obróbki drewna, którą wykorzystujemy to know-how na poziomie światowym, a towarzyszący nam nieustannie zachwyt Klientów z różnych części świata jest tego najlepszym dowodem.

Ciemne, brązowe, dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne na wymiar przeszklone na niemal całej wysokości na tle grafiki z ich projektem i cyrkla.

Drewniane drzwi na wymiar - ładne dwuskrzydłowe drzwi przeszklone.Na Państwa życzenie możemy wykonać każdy rodzaj drzwi na wymiar:

Po więcej szczegółów dotyczących sposobu zamawiania drzwi, dostępnych materiałów, wycen oraz terminów realizacji zapraszamy do indywidualnego kontaktu. Czekamy na Państwa pytania gotowi przygotować projekt każdych drewnianych drzwi na wymiar oraz ich wycenę.Aby dowiedzieć się więcej

Przejdź do zakładki drzwi zewnętrzne lub drzwi wewnętrzne


Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?