DREWNIANE OKNA NA WYMIAR

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar to wspaniały wygląd, niesamowity komfort mieszkania, trwałość i jakość trudna do porównania z jakimikolwiek innymi oknami. W naszej pracowni już od lat zajmujemy się produkcją luksusowych, ekskluzywnych okien na zamówienie. Stosunkowo najczęściej są to okna dębowe (w tym z dębu zabielanego oraz z dębu drapanego), nieco rzadziej „spod naszych dłut” wychodzą okna sosnowe albo okna meranti, modrzewiowe, jesionowe czy świerkowe. Nasze okna na wymiar nierzadko są wyprodukowane z wyszukanych gatunków drzew egzotycznych - na indywidualne zamówienie produkujemy dla Państwa między innymi:

Drewniane okna na wymiar w kolorze naturalnym w eleganckim salonie z fotelem, kominkiem i obrazem.

Realizujemy zarówno „typowe” jak i najbardziej nietypowe zlecenia. W rzeczywistości każde zamówienie okien w naszej pracowni to zupełnie indywidualny projekt i niepowtarzalne wykonanie. Drewniane okna na wymiar dają nam dużo możliwości aranżacji i kształtowania wnętrz.

Oferujemy między innymi:

Drewniane okna na wymiar w kolorze naturalnym w eleganckim salonie z fotelem, kominkiem i obrazem

Gotowość, a wręcz ochota do podejmowania się projektów obejmujących również niestandardowe rozmiary i najróżniejsze kształty, a także szeroki wachlarz stylistyczny to elementy wyraźnie wyróżniające naszą pracownię na tle rynku. Dzięki indywidualizacji każdego projektu jesteśmy firmą, która doskonale sobie radzi z rekonstrukcjami, renowacjami i odtworzeniami starych konstrukcji okien drewnianych, w tym tymi prowadzonymi pod ścisłym nadzorem konserwatorskim. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny, ale tym, co łączy wszystkie okna na wymiar tworzone w naszej pracowni jest ich nieprawdopodobna jakość i trwałość. I oczywiście trudne do podrobienia piękno.

Aby produkowane przez nas drewniane okna na wymiar sprostały Państwa oczekiwaniom, a także trudnym warunkom atmosferycznym, w których niejednokrotnie będą się znajdować, do ich produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze drewno, starannie wyselekcjonowane i poddane niezwykle dokładnej, pieczołowitej obróbce. Nasze drewniane okna na zamówienie nie pękają i nie odkształcają się pod wpływem temperatury, wyróżniają się też niską nasiąkliwością. Niespotykanej jakości towarzyszy piękny, naturalny wygląd, który wzbogaca tak elewację jak i wnętrze mieszkania, domu, dworca czy pałacu.

Drewniane okna na wymiar w pięknej drewnianej kuchni, okna i meble kuchenne są w kolorze ciemnobrązowym.

Wykonujemy wszystkie rodzaje okien drewnianych na wymiar. W naszej ofercie okna jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, okna uchylne i przesuwne, okna w nietypowych rozmiarach i kształtach,w tym okna okrągłe, owalne, łukowe, asymetryczne i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu i opowiedzenia nam o swoich potrzebach dotyczących drewnianych okien na wymiar. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, również to najbliższe, zupełnie wyjątkowe zamówienie od Pana czytającego/ Pani czytającej te słowa :)

Drewniane okna na wymiar - zdjęcia:

Piękne drewniane okna na wymiar i drzwi wejściowe, drewno w kolorze brązowym, widok na willę ze schodami kamiennymi z zewnątrz.

Niskie drewniane okno na wymiar, widok z sypialni, wraz z oknem w pokoju są niskie drewniane meble na wymiar i łóżko.

Białe drewniane okno na wymiar, widok z zewnątrz, okno zdobione kolumienkami.

Piękne drewniane okna skrzynkowe na wymiar, ceglany, zabytkowy budynek dworca kolejowego w Malborku, drewniane okna i drzwi zewnętrzne w kolorze jasnozielonym, drewno po renowacji, rewitalizacja okien i drzwi zabytkowych.

Drewniane okna skrzynkowe na wymiar, widok prawej części zabytkowego budynku dworca kolejowego w Malborku, drewniane okna i drzwi zewnętrzne w kolorze jasnozielonym, rewitalizacja okien i drzwi zabytkowych, drewno po renowacji.

Piękne drewniane okna na wymiar, widok budynku willowego z zewnątrz, luksusowe i prestiżowe okna najwyższej jakości.

Budynek zajazdu z drewnianymi oknami wykonanymi na wymiar - okna z drewnianymi czerwonymi okiennicami, na zdjęciu też czerwone drewniane drzwi zewnętrzne, mur pruski, dom kryty strzechą.

Okna drewniane na wymiar - front kamienicy w kolorze białym i beżowym.

Drewniane okno na wymiar i drewniana zdobiona kolumienka z głowicą - fragment okna w kolorze naturalnym zdobiony pilastrem.

Kwiaty na parapecie, w tle nasze drewniane białe okno na wymiar, biała drewniana opaska, zdobiona ościeżnica - oboknie.

Drewniane okna na wymiar w kolorze brązowym, nowo budowany dom jednorodzinny, budowa jeszcze nieukończona.

Zielona roślina domowa na tle drewnianego okna na wymiar, na parapecie okna stoi figurka zwierzęcia z rodziny wielbłądowatych.

Drewniana balustrada balkonu, drewniane okno na wymiar i przeszklone drzwi z drewna.

Fragment brązowego, drewnianego okna na wymiar - zbliżenie na stolarkę okienną.

Otwarte drewniane okno na wymiar, zbliżenie na stojącą na drewnianym parapecie zieloną roślinę domową w białej doniczce.

Drewniane okno na wymiar, zbliżenie na klamkę.

Drewniane okna i drzwi na wymiar w kolorze białym - luksusowy domek jednorodzinny od strony podwórka.

Drewniane drzwi balkonowe i okno na wymiar, drewniany taras ze stołem i krzesłami, widok na drzwi i okno z zewnątrz.

Białe okna na wymiar z drewna, firany i zasłony - zbliżenie.

Drewniane białe okienko na wymiar i drewniana kolumienka z głowicą - okienko zdobione pilastrem / półkolumną.

Drewniane białe okienko na wymiar i drewniana kolumienka z głowicą - okienko zdobione pilastrem / półkolumną

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Drewniane okna na wymiar.

Styl i luksus w drewnie - przykłady realizacji naszej pracowni

Kontakt

Radosław Dubiński - Pracownia Stolarki Artystycznej

Telefon: +48 602 608 050

Email: info@dubinski.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?