DREWNIANE KUCHNIE NA WYMIAR

Piękna, biała, drewniana kuchnia na wymiar. Meble kuchenne dębowe.

Biała, drewniana kuchnia na wymiar - przykład realizacji naszej pracowni.

Znudziła się Państwu dotychczasowa kuchnia? Meble są zniszczone i wymagają wymiany? A może dopiero urządzają Państwo swój dom i mieszkanie, poszukując mebli kuchennych na wymiar? Jeśli tak, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Drewniane meble kuchenne na wymiar produkujemy już od wielu lat, osiągnęliśmy w tej dziedzinie najwyższy poziom profesjonalizmu. Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów luksusowych drewnianych kuchni na wymiar, a status ten osiągamy zarówno dzięki swej stolarskiej pasji, jak i autorskiemu know-how w kwestii obróbki drewna tak, aby wyprodukowane z niego meble kuchenne na wymiar pozostawały piękne i użyteczne przez wiele lat.

Drewniana kuchnia na wymiar.

Piękne, drewniane meble kuchenne na wymiar. Realizacja naszej pracowni.

Z całej plejady stylów wzorniczych z których korzystaliśmy pomagając naszym Klientom aranżować ich kuchnie, stosunkowo najczęściej wykonujemy:

Drewniana, biała kuchnia na wymiar. Dąb, z którego jest wykonana doskonale podkreśla luksus i piękno mebli kuchennych.

Kolejna piękna, drewniana kuchnia na wymiar. Kolejna realizacja naszej pracowni.

Biorąc pod uwagę gatunki drewna z których tworzymy Państwa kuchnie stosunkowo najczęściej wykonujemy:

a także – na indywidualne zamówienie (choć prawdę powiedziawszy każde zamówienie jest u nas jak najbardziej indywidualne) - meble kuchenne z egzotycznych gatunków drewna, m.in.:

Niezależnie od wybranego gatunku drewna gwarantujemy, że Państwa meble kuchenne zostaną wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanego surowca najwyższej jakości.

Drewniana kuchnia na wymiar. Luksusowe meble kuchenne w kolorze białym.

Nasze drewniane kuchnie na wymiar po prostu są piękne. Jeśli jeszcze Państwa nie przekonaliśmy zapraszamy do przyjrzenia się kolejnym realizacjom.

Jakie zalety oferują meble kuchenne na wymiar?

Drewniana kuchnia na wymiar w kolorze naturalnego drewna i brązu.

Piękna drewniana kuchnia na wymiar. Właściwie moglibyśmy pójść na skróty i zastosować ten jeden opis dla wszystkich kolejnych zdjęć naszych realizacji.

Jeśli to Państwa pierwsze meble kuchenne na wymiar, z przyjemnością zaangażujemy się w proces doradczy i pomożemy, a jeśli będzie trzeba „poprowadzimy za rękę” przy ich projektowaniu. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zetknęliśmy się już chyba ze wszystkimi możliwymi potrzebami czy preferencjami, również tymi, z których „początkujący Klient” może na etapie zamawiania kuchni na wymiar jeszcze sobie nie zdawać sprawy. Podpowiadamy rozwiązania, które będą mogły być docenione dopiero po pewnym czasie, kiedy to będą Państwo mogli z zadowoleniem spojrzeć na wcześniej dokonane wybory.

Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zachęcamy do wykonania tego jednego telefonu (602 608 050 ) lub napisania jednego e-maila (info@dubinski.pl), który może odmienić oblicze Państwa domu na zawsze.

Drewniane kuchnie na wymiar - zdjęcia:

Drewniane meble kuchenne i okno na wymiar.

Piękne drewniane meble kuchenne na wymiar. Okno równie drewniane i - mamy nadzieję - równie piekne.

Drewniana kuchnia na wymiar niebieską (drewnianą) wyspą kuchenną.

Drewniane kuchnie na wymiar mogą się składać z elementów o różnych kolorach. Niebieska wyspa kuchenna wygląda ciekawie na tle białych mebli.

Biała, drewniana wyspa kuchenna z brązowym blatem z drewna jako element dzielący pomieszczenie na kuchnię i jadalnię. Przestronność pomieszczenia i wielkość okien dopełniają wrażenia luksusu, prestiżu, ekskluzywności, elegancji.

Biała, drewniana wyspa kuchenna jako element dzielący pomieszczenie na kuchnię i jadalnię.

Biała kuchnia drewniana na wymiar. Meble kuchenne w tym kolorze ładnie współgrają z brązowymi blatami i z niebieskimi kaflami na ścianach.

Kuchnia drewniana. Białe meble kuchenne na wymiar ładnie współgrają z brązowymi blatami i z niebieskimi kaflami na ścianach.

Ciekawa, bogato zdobiona biała kuchnia na wymiar. Ekskluzywne meble kuchenne z wyspą, na pierwszym planie widoczna jest wyspa kuchenna z półkami na wina i kilka luksusowych, rzeźbionych krzeseł.

A może podoba się Państwu ta bogato zdobiona drewniana kuchnia na wymiar? Lubią Państwo takie ekskluzywne, białe meble kuchenne z wyspą i nie mniej ekskluzywne krzesła?

Drewniana wyspa kuchenna na wymiar w kolorze  niebieskim - kolaż dwóch ujęć.

Ta drewniana wyspa kuchenna na wymiar w kolorze niebieskim została przez nas wykonana w pewnej angielskiej posiadłości (stąd widoczne na zdjęciu angielskie napisy).

Biała kuchnia na wymiar z kamiennymi jasnobrązowymi blatami. Na pierwszym planie wyspa kuchenna, a na drugim kącik jadalniany z brązowym, drewnianeym stołem.

Te białe meble kuchenne na wymiar zostały wyposażone w kamienne, jasnobrązowe blaty. Zwróćmy uwagę na widoczną na drugim planie (za wyspą kuchenną) ciekawie zaprojektowaną wnękę z kącikiem jadalnianym.

Logo naszej pracowni umieszczone w dyskretnym miejscu drewnianych mebli kuchennych na wymiar.

Na życzenie Klienta na jego meblach kuchennych odnaleźć można nasze logo (które często bywa umieszczone - jak tutaj - raczej dyskretnie).

Ciemne blaty kuchenne i sprzęty AGD ładnie kontrastujące z białymi meblami kuchennymi i oknem.

Ciemne blaty i sprzęty AGD tworzą w tej kuchni ciekawy kontrast z białymi meblami kuchennymi i oknem.

Piękny i ogromny salon, za przeszklonymi drzwiami domowy basen, a na pierwszym planie wyspa odzdzielająca kuchnię od tego pomieszczenia.

Co zdjęcie tego pięknego salonu z domowym basenem w tle robi w naszym dziale kuchennym? Na pierwszym planie widoczna jest wyspa kuchenna oddzielająca go od kuchni.

Drewniana dwukolorowa biało-brązowa kuchnia na wymiar z drewnianymi blatami i duże białe drewniane okna.

Ta przestronna, drewniana, biało-brązowa kuchnia na wymiar w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Prosimy zwrócić uwagę nie tylko na bogactwo detali ale i na widok za oknem.

Luksusowe, białe, rzeźbione meble kuchenne z drewna.

Białe, rzeźbione meble kuchenne z drewna. Widoczne obrazki tylko z daleka mogą kogoś zaniepokoić, po przy zbliżeniu okaże się, że przedstawiają zwierzęta.

Drewniana kuchnia na wymiar, białe, rzeźbione meble kuchenne z wyspą. Blaty kuchenne kamienne.

Białe, rzeźbione meble kuchenne z wyspą. Blaty kuchenne z kamienia, pozostała część kuchni z drewna.

Drewnianej szafki kuchenne na wymiar - zbliżenie na wyrzeźbiony zdobiony motyw kwiata.

Jedna z naszych propozycji zdobień drewnianych mebli kuchennych.

Zbliżenie zdobionego elementu (w kształcie kwiata) umieszczonego na drewnianych meblach kuchennych.

Ta sama kuchnia, te same meble kuchenne, ten sam ozdobny motyw kwiatowy w większym zbliżeniu.

Piękna drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym. Zdobione meble kuchenne sugerują przepych i luksus.

Oto kolejna piękna, drewniana kuchnia na wymiar. Dominujący tu kolor biały ładnie kontrastuje z użytym gdzieniegdzie brązem, co będzie widoczne na kolejnym zdjęciu tej samej kuchni. Wrażenie luksusu i prestiżu zapewniane jest przez utrzymaną w należytych proporcjach dawkę zdobień mebli kuchennych.

Piękna drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym - tym razem zdjęcie od drugiej jej strony. Widok na okno z brązowymi zasłonami ładnie kontrastującymi z wszechobecnym w kuchni kolorem białym.

Obiecane kolejne zdjęcie przedstawionej już wyżej drewnianej kuchni na wymiar. Dominująca biel ładnie kontrastuje z użytym gdzieniegdzie (zasłony) brązem.

Biały czajnik na czarnym blacie, w tle drewniane meble kuchenne na wymiar.

No cóż, przykładamy uwagę do szczegółów, to i lubimy zbliżenia. W ładnej kuchni dobrze prezentować się może nawet czajnik.

Dwie ładne filiżanki zdobione motywami kwiatowymi na tle białych mebli kuchennych i czarnych kuchennych sprzętów AGD.

W ładnej kuchni dobrze prezentować się mogą też na przykład dwie filiżanki...

Drewniana szuflada ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi, widoczne wyrzeźbione w drewnie logo naszej pracowni.

... albo szuflada.

Nowoczesne, drewniane meble kuchenne na wymiar w kolorze białym. Na pierwszym planie wyspa kuchenna z kamiennym blatem.

Nowoczesna kuchnia z wyspą o kamiennym blacie.

Duża drewniana kuchnia na wymiar otwarta na jadalnię i salon.

Ciekawa koncepcja na zagospodarowanie dużego pomieszczenia. Widzimy tu znajdujące się "w jednym ciągu" i otwarte na siebie nawzajem kuchnię, jadalnię i salon.

Ładna drewniana kuchnia na wymiar z brązowym drewnianym blatem. Widok na odbicie w lustrze.

Lustereczko, powiedz przecie, która kuchnia jest najpiękniejsza na świecie?
Oto ładna drewniana kuchnia na wymiar podziwiająca się w lustrze.

Częściowo uchylone eleganckie drewniane szuflady ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi. Szuflady białe, drewniany blat kuchenny w kolorze naturalnym.

Eleganckie białe szuflady ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi. Blat kuchenny z drewna w kolorze naturalnym.

Ekskluzywna, luksusowa drewniana kuchnia na wymiar. Na pierwszym planie bogato zdobiona, rzeźbiona, masywna brązowa wyspa kuchenna z kamiennym blatem. Wyspa ładnie kontrastuje z białymi meblami kuchennymi w tle.

Ekskluzywna i luksusowa drewniana kuchnia na wymiar. Bogato zdobiona masywna brązowa wyspa kuchenna z kamiennym blatem ładnie kontrastuje z białymi meblami kuchennymi z drewna widocznymi w tle.

Białe filiżanki i cukierniczka ze złotymi zdobieniami na drewnianym blacie kuchennym.

To zdaje się nie pierwsze filiżanki wśród prezentowanych tu zdjęć. Ale czy tak naprawdę można kochać drewniane kuchnie na wymiar i pozostawać obojętnym na filiżanki?

Luksusowa, ekskluzywna drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon. Meble kuchenne w kolorze białym, ponadto elegancki drewniany stół i krzesła.

Ekskluzywna drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon. Udana aranżacja.

Biała drewniana kuchnia na wymiar i srebrno-czarne sprzęty kuchenne AGD.

Białe drewniane kuchnie na wymiar są często "przegryzane" - jak tutaj - czernią innych elementów wystroju kuchni, na przykład sprzętów AGD.

Przestronna / duża drewniana kuchnia na wymiar otwarta na jadalnię. Meble kuchenne w kolorze jasnobrązowym i duże, białe okna.

W tej przestronnej, otwartej na jadalnię drewnianej kuchni na wymiar ładne jasnobrązowe drewniane meble kuchenne i duże białe okna tworzą udaną kompozycję.

Zbliżenie na szuflady w naszej drewnianej kuchni na wymiar.

Chcemy, aby nasze drewniane kuchnie na wymiar prezentowały się dobrze zarówno z dystansu, jak i z bliska.

Drewniana biała kuchnia na wymiar. Meble kuchenne ładnie kontrastują z ciemnymi, brązowymi drewnianymi blatami i brązową podłogą (również z drewna).

Drewniane kuchnie na wymiar w kolorze białym tworzą udane stylistycznie aranżacje kiedy skontrastujemy je z ciemnymi elementami wystroju wnętrz, np. (jak tutaj) brązowymi drewnianymi blatami i podłogami.

Białe drewniane meble kuchenne na wymiar tworzące ładną kompozycję z widocznymi w kilku miejscach złotymi elementami. Na pierwszym planie stół z rozstawionymi talerzami, sztućcami i chłodzącym się białym winem.

Ta biała drewniana kuchnia na wymiar tworzy doskonałą kompozycję z widocznymi tu i ówdzie złotymi elementami.
Nakryto do stołu.
Smacznego!

Wnętrze pustej kuchennej szuflady ze starannie zaprojektowanymi przegródkami na sztućce i inne przybory kuchenne.

Wnętrze kuchennej szuflady cierpliwie czekające na uzupełnienie sztućcami i innymi przyborami kuchennymi.

Drewniane meble kuchenne w kolorze białym zdobione rzeźbioną kolumną.

Te białe, drewniane meble kuchenne ozdobione zostały rzeźbioną kolumienką.

Biała, drewniana kuchnia z wyspą - udana aranżacja. Wszystkie meble kuchenne zaprojektowane na zamówienie.

Oto kolejna udana aranżacja. Niniejszym przedstawiamy ... kolejną białą, drewnianą kuchnię na wymiar.

Biała drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon.

Biała kuchnia drewniana otwarta na salon. Meble kuchenne oczywiście zaprojektowano i wyprodukowano na indywidualne zamówienie.

Biała kuchnia drewniana - meble kuchenne zaprojektowane i wyprodukowane na indywidualne zamówienie.

Ta sama co wyżej drewniana kuchnia na zamówienie - nieco inne zdjęcie.

Drewniany blat w kuchni na wymiar.

Używamy drewna najwyższej jakości.

Detal z wyrytym w drewnie angielskim napisem jako elementem wystroju kuchni.

Przykładamy uwagę do detali. Ten napis zdobi pewną piękną angielską kuchnię zaprojektowaną i wyprodukowaną na indywidualne zamówienie w naszej pracowni.

Drewniana kuchnia na wymiar z wyspą kuchenną. Widok na białe meble kuchenne zza wyspy.

Biała kuchnia na wymiar z drewna z wyspą.

Drewniany blat oddzielający kuchnię w biurze od reszty pomieszczenia.

Kuchnia w biurze jest oddzielona od pozostałej części pomieszczenia drewnianym blatem.

Gałka (uchwyt) białej szuflady drewnianej w jednej z wykonanych w naszej pracowni kuchni na wymiar.

Przykład gałki (uchwytu) szuflady w jednej z wykonanych w naszej pracowni kuchni na wymiar.

Dwukolorowe jasnobrązowo-białe meble kuchenne na wymiar.

Zdecydowanie nikt nie przygotowywał tych brązowo-białych mebli kuchennych do zdjęcia. "Twórczy nieład".

Kuchnia na wymiar połączona z jadalnią - wykonane z drewna meble w jadalnianej części pomieszczenia.

A to jadalniana część pomieszczenia znajdująca się naprzeciwko części kuchennej widocznej na poprzednim zdjęciu.

Kuchnia na wymiar połączona z jadalnią - meble drewniane w jadalnianej części pomieszczenia. Stół zdobi piękna płaskorzeźba z kwiecistym ornamentem.

Jak wyżej, ale w nieco większym zbliżeniu, z lepszym widokiem na zdobiącą drewniany stół płaskorzeźbę z kwiecistym ornamentem.

Kącik jednej z naszych drewnianych kuchni na wymiar.

Drewniane kuchnie na wymiar w codziennym wydaniu.

Niskie, drewniane meble kuchnenne na wymiar w kolorze białym. Liczne szuflady ze zdobionymi uchwytami.

Niskie, drewniane, białe meble kuchnenne na wymiar.

Metalowe zawiasy i gałki osadzone w drewnianych białych szafkach kuchennych.

Stosowane przez nas metalowe zawiasy i okucia podobnie jak reszta naszych kuchni na wymiar cechują się zawsze najwyższą jakością.

Wysokiej jakości metalowe gałki osadzone w drewnianych białych szafkach kuchennych.

Najwyższa jakość cechuje też wszelkie gałki i uchwyty, które znajdą Państwo w naszych kuchniach.

Drewniane meble kuchnenne na wymiar i jeszcze więcej szuflad, cargo i - przede wszystkim - uchwytów.

Drewniana kuchnia na wymiar - zbliżenie na górny róg szafki kuchennej na tle ceglanej ściany.

Zbliżenie na róg drewnianej kuchennej szafki na wymiar. Przetarcia celowe (aby pozostać w zgodzie ze stylistyką pozostałej części kuchni).

Piękna, drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym. Z białymi meblami kuchennymi udaną aranżację tworzą kontrastujące z nimi ciemne blaty i brązowo-czarna kuchenka.

Kończymy jak zaczęliśmy. Przed Państwem piękna, biała, drewniana kuchnia na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Radosław Dubiński - Pracownia Stolarki Artystycznej

Telefon: +48 602 608 050

Email: info@dubinski.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?