DREWNIANE KUCHNIE NA WYMIAR

Piękna, biała, drewniana kuchnia na wymiar. Meble kuchenne dębowe.

Biała, drewniana kuchnia na wymiar - przykład realizacji naszej pracowni.Znudziła się Państwu dotychczasowa kuchnia? Meble są zniszczone i wymagają wymiany? A może dopiero urządzają Państwo swój dom i mieszkanie, poszukując mebli kuchennych na wymiar? Jeśli tak, to znaleźliście się we właściwym miejscu. Drewniane meble kuchenne na wymiar produkujemy już od wielu lat, osiągnęliśmy w tej dziedzinie najwyższy poziom profesjonalizmu. Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów luksusowych drewnianych kuchni na wymiar, a status ten osiągamy zarówno dzięki swej stolarskiej pasji, jak i autorskiemu know-how w kwestii obróbki drewna tak, aby wyprodukowane z niego meble kuchenne na wymiar pozostawały piękne i użyteczne przez wiele lat.

Meble kuchenne na wymiar - producent


Produkujemy drewniane meble kuchenne na wymiar - ładne szafki kuchenne na zamówienie ze wszystkimi elementami nowoczesnej lub stylowej kuchni, kórych sobie Państwo życzą. Wit Stwosz oferuje szafki kuchenne wiszące i szafki kuchenne stojące -zarówno jako szafki stojące dolne (czyli szafki stojące niskie), jak i jako szafki stojące kolumnowe (czyli szafki stojące wysokie). Obie wymienione wersje szafek (wiszące i stojace) mogą wystepować jako szafki pod sufit, obie też występują w ogromnym bogactwie opcji, które tylko szafki kuchenne na wymiar są w stanie Państwu zapewnić. Życzą sobie Państwo szafki kuchenne z szufladami czy szafki z cargo? Szafki kuchenne pod zlew / pod zlewozmywak (inaczej szafki zlewowe) czy szafki z blatem? Dostarczamy każdą możliwą, każdą upragniąną wersję idealnych kuchni na wymiar. Nasze zestawy kuchenne to oczywiście nie tylko szafki, do kompletu uzupełniamy je (w zależności od projektu) o stylowe drewniane stoły kuchenne (w tym stoły składane / rozkładane), krzesła drewniane i tapicerowane, ławy drewniane i ławki tapicerowane, narożniki, siedziska... Nasze meble kuchenne na zamówienie to solidne blaty kuchenne, trwałe i mocne korpusy mebli, piękne uchwyty, doskonałej jakości zabudowa AGD (zabudowa zmywarki, zabudowa piekarnika, zabudowa mikrofali / mikrofalówki / kuchenki mikrofalowej, zabudowa ekspresu do kawy, zabudowa lodówki / chłodziarki, czasem też odrębna od lodówki zabudowa zamrażarki), stylowe wolnostojące wyspy kuchenne. Tworzymy meble kuchenne na wymiar, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, trwałe, solidne i efektowne... Mogą też być łatwe do czyszczenia, łatwe do odnowienia (to zaleta mebli drewnianych), ponadczasowo piękne i niedrogie (patrz niżej).

Oferujemy meble kuchenne stylowe, w tym nowoczesne meble kuchenne loftowe (meble w stylu loft) i industrialne oraz bardzo popularne klasyczne meble kuchenne w stylu angielskim, prowansalskim, wiejskim, retro, rustykalnym, glamour, amerykańskim lub naszym rodzimym - góralskim. Więcej stylowych inspiracji znajdą Państwo poniżej: meble kuchenne stylowe - link

Drewniana kuchnia na wymiar.

Piękne, drewniane meble kuchenne na wymiar. Realizacja naszej pracowni.Meble kuchenne ekskluzywne i meble o doskonałym stosunku jakości do ceny


Nasze kuchnie na wymiar to często meble luksusowe, zawsze meble eleganckie i cechujące się doskonałym wzornictwem / designem. Produkujemy ekskluzywne meble kuchenne do zabudowy, ale mamy też zestawy, w których cena mebli liczy się na równi z ich jakością - w porównaniu z meblami marketowymi nie są to meble kuchenne tanie, z całą pewnością są to jednak meble o doskonałym stosunku jakości do ceny. W wersji luksusowej nasze drewniane meble kuchenne na wymiar to często szafki dębowe, choć do produkcji mebli do kuchni wykorzystujemy też olchę, sosnę, jesion, modrzew, orzech i drewno egzotyczne (kuchnie ekskluzywne na zamówienie): mahoń, iroko, teak, wenge ... Więcej możliwych do wykorzystania w Państwa kuchni gatunków drewna znajda Państwo poniżej: meble kuchenne drewniane - link

Drewniana, biała kuchnia na wymiar. Dąb, z którego jest wykonana doskonale podkreśla luksus i piękno mebli kuchennych.

Kolejna piękna, drewniana kuchnia na wymiar. Kolejna realizacja naszej pracowni.Meble kuchenne stylowe


Z całej plejady stylów wzorniczych z których korzystaliśmy pomagając naszym Klientom aranżować ich kuchnie, stosunkowo najczęściej wykonujemy:

Drewniana kuchnia na wymiar. Luksusowe meble kuchenne w kolorze białym, stół kuchenny z krzesłami na pierwszym planie.

Nasze drewniane kuchnie na wymiar po prostu są piękne. Jeśli jeszcze Państwa nie przekonaliśmy zapraszamy do przyjrzenia się kolejnym realizacjom.Zalety mebli kuchennych na wymiar


Jakie zalety oferują meble kuchenne na wymiar?

Drewniana kuchnia na wymiar w kolorze naturalnego drewna i brązu.

Piękna drewniana kuchnia na wymiar: szafki kuchenne, stół i krzesła.. Właściwie moglibyśmy pójść na skróty i zastosować opis "Piękna drewniana kuchnia na wymiar" dla wszystkich kolejnych zdjęć naszych realizacji.Meble kuchenne drewniane


Biorąc pod uwagę krajowe gatunki drewna z których tworzymy Państwa meble kuchenne na wymiar stosunkowo najczęściej wykonujemy:

a także – na indywidualne zamówienie (choć prawdę powiedziawszy każde zamówienie jest u nas jak najbardziej indywidualne) - meble kuchenne z egzotycznych gatunków drewna, m.in.:

Niezależnie od wybranego gatunku drewna gwarantujemy, że Państwa meble kuchenne zostaną wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanego surowca najwyższej jakości.

Drewniane meble kuchenne i okno na wymiar.

Piękne drewniane meble kuchenne na wymiar. Okno równie drewniane i - mamy nadzieję - równie piękne.Zapraszamy do kontaktu


Jeśli to Państwa pierwsze meble kuchenne na wymiar, z przyjemnością zaangażujemy się w proces doradczy i pomożemy, a jeśli będzie trzeba „poprowadzimy za rękę” przy ich projektowaniu. Dysponując wieloletnim doświadczeniem, zetknęliśmy się już chyba ze wszystkimi możliwymi potrzebami czy preferencjami, również tymi, z których „początkujący Klient” może na etapie zamawiania kuchni na wymiar jeszcze sobie nie zdawać sprawy. Podpowiadamy rozwiązania, które będą mogły być docenione dopiero po pewnym czasie, kiedy to będą Państwo mogli z zadowoleniem spojrzeć na wcześniej dokonane wybory.

Zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zachęcamy do wykonania tego jednego telefonu (22 623 83 61 ) lub napisania jednego e-maila (info@witstwosz.pl), który może odmienić oblicze Państwa domu na zawsze.

Drewniana kuchnia na wymiar z niebieską (drewnianą) wyspą kuchenną.

Drewniane kuchnie na wymiar mogą się składać z elementów o różnych kolorach. Niebieska wyspa kuchenna wygląda ciekawie na tle białych mebli.Drewniane kuchnie na wymiar - galeria zdjęć:

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar do akademika / internatu / domu studenta. Meble w kolorach brązowym i kremowym kontrastującymi ze sobą

Meble kuchenne do akademików. Zaprojektowane i wyprodukowane na wymiar będą dobrze wyglądać, ale będą też praktyczne i wygodne w użytkowaniu.Biała, drewniana wyspa kuchenna z brązowym blatem z drewna jako element dzielący pomieszczenie na kuchnię i jadalnię. Przestronność pomieszczenia i wielkość okien dopełniają wrażenia luksusu, prestiżu, ekskluzywności, elegancji.

Biała, drewniana wyspa kuchenna jako element dzielący pomieszczenie na kuchnię i jadalnię.Biała kuchnia drewniana na wymiar. Meble kuchenne w tym kolorze ładnie współgrają z brązowymi blatami i z niebieskimi kaflami na ścianach.

Kuchnia drewniana. Białe meble kuchenne na wymiar ładnie współgrają z brązowymi blatami i z niebieskimi kaflami na ścianach.Ciekawa, bogato zdobiona biała kuchnia na wymiar. Ekskluzywne meble kuchenne z wyspą, na pierwszym planie widoczna jest wyspa kuchenna z półkami na wina i kilka luksusowych, rzeźbionych krzeseł.

A może podoba się Państwu ta bogato zdobiona drewniana kuchnia na wymiar? Lubią Państwo takie ekskluzywne, białe meble kuchenne z wyspą i nie mniej ekskluzywne krzesła?Drewniana wyspa kuchenna na wymiar w kolorze  niebieskim - kolaż dwóch ujęć.

Ta drewniana wyspa kuchenna na wymiar w kolorze niebieskim została przez nas wykonana w pewnej angielskiej posiadłości (stąd widoczne na zdjęciu angielskie napisy).Biała kuchnia na wymiar z kamiennymi jasnobrązowymi blatami. Na pierwszym planie wyspa kuchenna, a na drugim kącik jadalniany z brązowym, drewnianym stołem.

Te białe meble kuchenne na wymiar zostały wyposażone w kamienne, jasnobrązowe blaty. Zwróćmy uwagę na widoczną na drugim planie (za wyspą kuchenną) ciekawie zaprojektowaną wnękę z kącikiem jadalnianym.Logo naszej pracowni umieszczone w dyskretnym miejscu drewnianych mebli kuchennych na wymiar.

Na życzenie Klienta na jego meblach kuchennych odnaleźć można nasze logo (które często bywa umieszczone - jak tutaj - raczej dyskretnie).Ciemne blaty kuchenne i sprzęty AGD ładnie kontrastujące z białymi meblami kuchennymi i oknem.

Ciemne blaty i sprzęty AGD tworzą w tej kuchni ciekawy kontrast z białymi meblami kuchennymi i oknem.Piękny i ogromny salon, za przeszklonymi drzwiami domowy basen, a na pierwszym planie wyspa oddzielająca kuchnię od tego pomieszczenia.

Co zdjęcie tego pięknego salonu z domowym basenem w tle robi w naszym dziale kuchennym? Na pierwszym planie widoczna jest wyspa kuchenna oddzielająca go od kuchni.Drewniana dwukolorowa biało-brązowa kuchnia na wymiar z drewnianymi blatami i duże białe drewniane okna.

Ta przestronna, drewniana, biało-brązowa kuchnia na wymiar w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Prosimy zwrócić uwagę nie tylko na bogactwo detali ale i na widok za oknem.Luksusowe, białe, rzeźbione meble kuchenne z drewna.

Białe, rzeźbione meble kuchenne z drewna. Widoczne obrazki tylko z daleka mogą kogoś zaniepokoić, po przy zbliżeniu okaże się, że przedstawiają zwierzęta.Drewniana kuchnia na wymiar - białe, rzeźbione meble kuchenne z wyspą. Blaty kuchenne kamienne.

Białe, rzeźbione meble kuchenne z wyspą. Blaty kuchenne z kamienia, pozostała część kuchni z drewna.Drewnianej szafki kuchenne na wymiar - zbliżenie na wyrzeźbiony zdobiony motyw kwiatu.

Jedna z naszych propozycji zdobień drewnianych mebli kuchennych.Zbliżenie zdobionego elementu (w kształcie kwiatu) umieszczonego na drewnianych meblach kuchennych.

Ta sama kuchnia, te same meble kuchenne, ten sam ozdobny motyw kwiatowy w większym zbliżeniu.Piękna drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym. Zdobione meble kuchenne sugerują przepych i luksus.

Oto kolejna piękna, drewniana kuchnia na wymiar. Dominujący tu kolor biały ładnie kontrastuje z użytym gdzieniegdzie brązem, co będzie widoczne na kolejnym zdjęciu tej samej kuchni. Wrażenie luksusu i prestiżu zapewniane jest przez utrzymaną w należytych proporcjach dawkę zdobień mebli kuchennych.Piękna drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym - tym razem zdjęcie od drugiej jej strony. Widok na okno z brązowymi zasłonami ładnie kontrastującymi z wszechobecnym w kuchni kolorem białym.

Obiecane kolejne zdjęcie przedstawionej już wyżej drewnianej kuchni na wymiar. Dominująca biel ładnie kontrastuje z użytym gdzieniegdzie (zasłony) brązem.Biały czajnik na czarnym blacie, w tle drewniane meble kuchenne na wymiar.

No cóż, przykładamy uwagę do szczegółów, to i lubimy zbliżenia. W ładnej kuchni dobrze prezentować się może nawet czajnik.Dwie ładne filiżanki zdobione motywami kwiatowymi na tle białych mebli kuchennych i czarnych kuchennych sprzętów AGD.

W ładnej kuchni dobrze prezentować się mogą też na przykład dwie filiżanki...Drewniana szuflada ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi, widoczne wyrzeźbione w drewnie logo naszej pracowni.

... albo szuflada.Nowoczesne, drewniane meble kuchenne na wymiar w kolorze białym. Na pierwszym planie wyspa kuchenna z kamiennym blatem.

Nowoczesna kuchnia z wyspą o kamiennym blacie.Duża drewniana kuchnia na wymiar otwarta na jadalnię i salon.

Ciekawa koncepcja na zagospodarowanie dużego pomieszczenia. Widzimy tu znajdujące się "w jednym ciągu" i otwarte na siebie nawzajem kuchnię, jadalnię i salon.Ładna drewniana kuchnia na wymiar z brązowym drewnianym blatem. Widok na odbicie w lustrze.

Lustereczko, powiedz przecie, która kuchnia jest najpiękniejsza na świecie?
Oto ładna drewniana kuchnia na wymiar podziwiająca się w lustrze.Częściowo uchylone eleganckie drewniane szuflady ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi. Szuflady białe, drewniany blat kuchenny w kolorze naturalnym.

Eleganckie białe szuflady ze sztućcami i innymi przyborami kuchennymi. Blat kuchenny z drewna w kolorze naturalnym.Ekskluzywna, luksusowa drewniana kuchnia na wymiar. Na pierwszym planie bogato zdobiona, rzeźbiona, masywna brązowa wyspa kuchenna z kamiennym blatem. Wyspa ładnie kontrastuje z białymi meblami kuchennymi w tle.

Ekskluzywna i luksusowa drewniana kuchnia na wymiar. Bogato zdobiona masywna brązowa wyspa kuchenna z kamiennym blatem ładnie kontrastuje z białymi meblami kuchennymi z drewna widocznymi w tle.Białe filiżanki i cukierniczka ze złotymi zdobieniami na drewnianym blacie kuchennym.

To zdaje się nie pierwsze filiżanki wśród prezentowanych tu zdjęć. Ale czy tak naprawdę można kochać drewniane kuchnie na wymiar i pozostawać obojętnym na filiżanki?Luksusowa, ekskluzywna drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon. Meble kuchenne w kolorze białym, ponadto elegancki drewniany stół i krzesła.

Ekskluzywna drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon. Udana aranżacja.Biała drewniana kuchnia na wymiar i srebrno-czarne sprzęty kuchenne AGD.

Białe drewniane kuchnie na wymiar są często "przegryzane" - jak tutaj - czernią innych elementów wystroju kuchni, na przykład sprzętów AGD.Przestronna / duża drewniana kuchnia na wymiar otwarta na jadalnię. Meble kuchenne w kolorze jasnobrązowym i duże, białe okna.

W tej przestronnej, otwartej na jadalnię drewnianej kuchni na wymiar ładne jasnobrązowe drewniane meble kuchenne i duże białe okna tworzą udaną kompozycję.Zbliżenie na szuflady w naszej drewnianej kuchni na wymiar.

Chcemy, aby nasze drewniane kuchnie na wymiar prezentowały się dobrze zarówno z dystansu, jak i z bliska.Drewniana biała kuchnia na wymiar. Meble kuchenne ładnie kontrastują z ciemnymi, brązowymi drewnianymi blatami i brązową podłogą (również z drewna).

Drewniane kuchnie na wymiar w kolorze białym tworzą udane stylistycznie aranżacje kiedy skontrastujemy je z ciemnymi elementami wystroju wnętrz, np. (jak tutaj) brązowymi drewnianymi blatami i podłogami.Białe drewniane meble kuchenne na wymiar tworzące ładną kompozycję z widocznymi w kilku miejscach złotymi elementami. Na pierwszym planie stół z rozstawionymi talerzami, sztućcami i chłodzącym się białym winem.

Ta biała drewniana kuchnia na wymiar tworzy doskonałą kompozycję z widocznymi tu i ówdzie złotymi elementami.
Nakryto do stołu.
Smacznego!Wnętrze pustej kuchennej szuflady ze starannie zaprojektowanymi przegródkami na sztućce i inne przybory kuchenne.

Wnętrze kuchennej szuflady cierpliwie czekające na uzupełnienie sztućcami i innymi przyborami kuchennymi.Drewniane meble kuchenne w kolorze białym zdobione rzeźbioną kolumną.

Te białe, drewniane meble kuchenne ozdobione zostały rzeźbioną kolumienką.Biała, drewniana kuchnia z wyspą - udana aranżacja. Wszystkie meble kuchenne zaprojektowane na zamówienie.

Oto kolejna udana aranżacja. Niniejszym przedstawiamy ... kolejną białą, drewnianą kuchnię na wymiar.Biała drewniana kuchnia na wymiar otwarta na salon.

Biała kuchnia drewniana otwarta na salon. Meble kuchenne oczywiście zaprojektowano i wyprodukowano na indywidualne zamówienie.Biała kuchnia drewniana - meble kuchenne zaprojektowane i wyprodukowane na indywidualne zamówienie.

Ta sama co wyżej drewniana kuchnia na zamówienie - nieco inne zdjęcie.Drewniany blat w kuchni na wymiar.

Używamy drewna najwyższej jakości.Detal z wyrytym w drewnie angielskim napisem jako elementem wystroju kuchni.

Przykładamy uwagę do detali. Ten napis zdobi pewną piękną angielską kuchnię zaprojektowaną i wyprodukowaną na indywidualne zamówienie w naszej pracowni.Drewniana kuchnia na wymiar z wyspą kuchenną. Widok na białe meble kuchenne zza wyspy.

Biała kuchnia na wymiar z drewna z wyspą.Drewniany blat oddzielający kuchnię w biurze od reszty pomieszczenia.

Kuchnia w biurze jest oddzielona od pozostałej części pomieszczenia drewnianym blatem.Gałka (uchwyt) białej szuflady drewnianej w jednej z wykonanych w naszej pracowni kuchni na wymiar.

Przykład gałki (uchwytu) szuflady w jednej z wykonanych w naszej pracowni kuchni na wymiar.Dwukolorowe jasnobrązowo-białe meble kuchenne na wymiar.

Zdecydowanie nikt nie przygotowywał tych brązowo-białych mebli kuchennych do zdjęcia. "Twórczy nieład".Kuchnia na wymiar połączona z jadalnią - wykonane z drewna meble w jadalnianej części pomieszczenia.

A to jadalniana część pomieszczenia znajdująca się naprzeciwko części kuchennej widocznej na poprzednim zdjęciu.Kuchnia na wymiar połączona z jadalnią - meble drewniane w jadalnianej części pomieszczenia. Stół zdobi piękna płaskorzeźba z kwiecistym ornamentem.

Jak wyżej, ale w nieco większym zbliżeniu, z lepszym widokiem na zdobiącą drewniany stół płaskorzeźbę z kwiecistym ornamentem.Kącik jednej z naszych drewnianych kuchni na wymiar.

Drewniane kuchnie na wymiar w codziennym wydaniu.Niskie, drewniane meble kuchenne na wymiar w kolorze białym. Liczne szuflady ze zdobionymi uchwytami.

Niskie, drewniane, białe meble kuchenne na wymiar.Metalowe zawiasy i gałki osadzone w drewnianych białych szafkach kuchennych.

Stosowane przez nas metalowe zawiasy i okucia podobnie jak reszta naszych kuchni na wymiar cechują się zawsze najwyższą jakością.Wysokiej jakości metalowe gałki osadzone w drewnianych białych szafkach kuchennych.

Najwyższa jakość cechuje też wszelkie gałki i uchwyty, które znajdą Państwo w naszych kuchniach.Drewniana kuchnia na wymiar z licznymi szufladami i cargo. Meble kuchenne koloru białego (biel widoczna jest również w elementach zdobionych uchwytów szuflad).

Drewniane meble kuchenne na wymiar i jeszcze więcej szuflad, cargo i - przede wszystkim - uchwytów.Drewniana kuchnia na wymiar - zbliżenie na górny róg szafki kuchennej na tle ceglanej ściany.

Zbliżenie na róg drewnianej kuchennej szafki na wymiar. Przetarcia celowe (aby pozostać w zgodzie ze stylistyką pozostałej części kuchni).Drewniane meble kuchenne na wymiar - meble  na wymiar kuchenne

Zdjęcia zaprojektowanych i wyprodukowanych przez nas mebli kuchennych można też znaleźć na stronie www.dubinski.com.pl. Zachęcamy do odwiedzin i tamtej strony.Piękna, drewniana kuchnia na wymiar w kolorze białym. Z białymi meblami kuchennymi udaną aranżację tworzą kontrastujące z nimi ciemne blaty i brązowo-czarna kuchenka.

Kończymy jak zaczęliśmy. Przed Państwem piękna, biała, drewniana kuchnia na wymiar. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Wit Stwosz - producent drzwi, okien i mebli

Aleja 3 Maja 12/1, 00-391 Warszawa

Telefon: 22 623 83 61

Email: info@witstwosz.pl


Pracowaliśmy, pracujemy lub będziemy pracować dla Klientów z miast (lista niepełna): Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Toruń. Zawsze z przyjemnością rozszerzamy tę listę.
Zapraszamy.

  • Drewniana kuchnia na wymiar - biało-brązowa.

    Twoja nowa kuchnia?